Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

szkoda ze nikt mnie tu nie lubi prosze o zdjecia i nic .ale to nic jestem uparta i i poczekam cierpliwie , na pewno wszyscy sąbardzo zajęci ale moze w wolny dzień znajdzie sie chwilkę na wyslanie paru fotek. Buziaki dla klanu SALSOWICZOW. mój mail [email protected]

 

Lubją, lubją, tylko pewnie są pochłonięci budową, ja też się proszę o nowe zdięcia i nic ale cierpliwie czekam :evil:

SERDECZNIE POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałłam się usprawiedliwić, że wysłałam fotki do ANNJAK3005pl jakiś czas temu, tylko jest bardzo niecierpliwa, ale nic nie szkodzi budowa ją cierpliwości nauczy :wink: . Prace pędzą na budowie. Chłopcy kończą układać schody. Schodów zewnętrznych nadal nie mam. Przez te ciągłe deszcze woda podchodzi mi pod dom :evil: i muszę robić odwodnienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałłam się usprawiedliwić, że wysłałam fotki do ANNJAK3005pl jakiś czas temu, tylko jest bardzo niecierpliwa, ale nic nie szkodzi budowa ją cierpliwości nauczy :wink: . Prace pędzą na budowie. Chłopcy kończą układać schody. Schodów zewnętrznych nadal nie mam. Przez te ciągłe deszcze woda podchodzi mi pod dom :evil: i muszę robić odwodnienia.

Ciągle jakieś problemy wychodzą.Ja mam problem z drogą dojazdową.Nie wiem czy tam wjedzie np jakaś grucha,np.z betonem.Muszą wszyscy zainteresowani pospisać petycję do gminy,może coś zrobią w tej sprawie.Ja chociażbym chciał na właśny koszt zmodernizować drogę to nie mogę ,bo to własność gminy.Pozdowienia dla Salsomaniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaliśmy, dostaliśmy i bardzo dziękujemy !!!! :lol:

Widzę, że bardzo lubisz kwiaty i motywy kwiatowe.....W sumie to fajny pomysł na ozdobienie ścian.Czy cała podłogę na dole masz w kaflach?

U mnie będzie ogrzewanie podłogowe, więc wszędzie będą kafle, na poddaszu też.

U nas na budowie dzisiaj ekipa ociepla fundament, zaraz tam jedziemy z mężem.

Pozdrowienia dla wszystkich Salsowiczów. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kafelki mam w wiarołapie, w holu, w gabinecie, w kuchni i w łazience. W salonie miał być parkiet, ale finanse ograniczyły plany, przynajmniej na jakiś czas do paneli :-? Gość od schodów zewnętrznych i chodników zrobił mnie w ...... :evil: Jak mi dzisiaj w końcu po paru miesiącach zwodzenia powiedział, że mu żona nie pozwala dzisiaj przyjść to uznałam, ze idi.... już ze mnie nie będzie robił. Pora szukać kogoś innego. Miały być schody i chodniczki z kostki granitowej, będą w takim układzie ze zwykłej. Łatwiej znajdę wachowca :roll: Małgorzata36 dopilnuj dobrej izolacji, nie zapomnij o folii kubełkowej i drenażu - nie zaszkodzi. Pozdrowionka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dawno Mnie nie było a na Forum życie płynie listy piszecie a Ja Mam zaległości.U Mnie też problemy ze słupami elektrycznymi po zrobieniu mapki do celów projektowych okazało się że wchodzą prawie w połowę działki i trzeba z domem uciekać do tyłu a z tyłu to też za wiele miejsca nie ma.Mam dwie możliwości do wyboru albo słupy przesunąć na własną kieszeń albo dokupić sobie parę metrów z tyłu bo taka możliwość jest i mieć za tarasem trochę ogrodu i nie przejmować się słupami :D W czerwcu chcemy zacząć czekam niecierpliwie na Pozwolenie na Budowę jak na szpilkach bo wykonawca Mnie napiera bo ma terminy a czasu coraz mniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz jak zaczęłam to napiszę coś jeszcze. Powiedzcie mi czy zdecydowaliście się na budowę i całość zostanie pokryta kredytem czy może nie. Posiadamy własną dziełkę (rolną na razie) i nic poza tym. :D . Dlatego tak trudno podjąć nam decyzję. Myślałam sobie że jak mam kupić mieszkanie w bloku za 150 tys i płacić czynsz 400 miesięcznie to chyba lepiej płacić większą ratę kredytu. I to jest to co przemawia "za". Mąż budowlaniec dużo zrobi sam, koledzy z pracy chętnie pomogą na urlopie (za niewielką opłatą.) Jak myślicie zmieścimy się w 200 tys??

 

Budowałam Salsę w ubiegłym roku. W lutym kupiłam działkę, w listopadzie się wprowadziłam do stanu deweloperskiego (taki był mus i koniec). Dopiero teraz porządnie wykańczam. U mnie 200 tysięcy wystarczyło (w tym 20 tys- działka). Budowała mi świetna ekipa górali i w ogóle do momentu wprowadzenia się to niewiele sami robiliśmy, wszystko fachowcy.

Około 140 tysięcy kosztował nas stan deweloperski w ubiegłym roku więc uważam że powinniście dobrze pokalkulować , bo na moje skromne oko to powinno się udać :)

Dodam jeszcze ze działkę dostaliśmy w prezencie od rodziców a reszta to 100% kredytu

Życzę powodzenia w każdym razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sienna troche mało zapłaciliście za stan deweloperski. Tym bardziej że jedna ekipa to robiła. Mój mąż martwi się że kasy nie starczy jak sam większość będzie robił. Ale przekonuje go że jak się nie zdecydujemy to nigdy nie bedziemy miec nic swojego. A kupić ruinę i remontować ją to nie dość że podwójna praca to jeszcze kasę trzeba bedzie non stop wkładać bo zawsze cos wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...