Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

aru, ta firma to się mieści w Piasecznie albo Chyliczkach, jak się jedzie w stronę Magdalenki to po lewej stronie, tam jest tylko jedna :) ale kontaktu do nich to kurna naprawdę nie mam, ani żadnej faktury bo bez Vatu mi sprzedali. Jak chcesz to mogę dokładniusio opisać jak tam dotrzeć ale żadnego kontaktu nie mam, chyba żebym pomyślała jak go zdobyć.... :)

 

A teraz powiem Wam coś od serca: w mojej chałupce panuje teraz przeokropny bałagan, zapewniam Was że to co się dzieje u BG to pryszcz :) Wszystko przetarabaniliśmy do dużej sypialni bo na dole fachman kładł nam gładzie a że zostało jeszcze przytrzeć toto więc nawet nie staram się tego uprzątnąć.

Jedynie małe sypialnie są zdatne do fotografowania. Lewa jest śliczna żółciutko-żółta, a druga papajowo-brzoskwiniowa, ciut mniej śliczna. Właśnie, BG jakimi farbami malujesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja malowałam tikkurilą - parter i klatka schodowa, beckers - poddasze, jedynka - piwnica. Droga Sienno zdjęcia posłałam Ci skoro świt dnia wczorajszego, ale na stary adres i .... wróciły się :-? Co do tynków, to nie robię żadnych ozdobnych, bo lubię prostotę i kwiaty :p , ale z gustami się nie dyskutuje :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie rozpisaliście. Już 9 stron :roll: my coraz bardziej pozytywnie podchodzimy do budowy ( ja nie muszę ) ale te namowy prowadzą do kłótni :lol: . Już staram się o ceny materiałów w DDR :wink: (byłych). Kochana BG z arciwum wyczytałam że jak znajdziesz trochę czasu zrobisz zestawienie materiałów. Zestawienie prac budowlanych wyszło super :wink: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecuję solennie, że zrobię zestawienie wszystkich kosztów. No może prawie wszystkich, bo pod koniec już rachubę zgubiłam z drobiazgami ... typu piwo dla męża :wink: Potrzebuję jednak trochę czasu na zagospodarowanie, odpoczynek i nadrobienie zaległości w pracy :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...