Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich salsowiczów. Jestesmy na etapie kupna dzialki i zastanawiamy sie ktory projekt wybrac. Jak na razie najbardziej odpowiada nam Salsa i tu prosba do wszystkich którzy juz ruszyli z budowa - prosze o przeslanie fotek na maila [email protected] :) moze zdjecia pomoga nam w decyzji:) pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BG dzieki piekne za zdjecia nareszcie sie doczekałam i szczerze to suuuuuper wszystko wygląda i fajnie wymyśliłaś te gałązki na ścianach kurcze kiedy my zaczniemy nie mogę sie doczekaćtakiego finału. Jeśli mogę coś doradzić to powieś gdzieś dzwoneczki to przynosi szczęście pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzesiekP widzę, że masz zamiar budować sie w woj. lubuskim. Może okolice Gorzowa?? Fajnie by było :D Zdjęcia ciekawe ma BG. Musisz poczekać aż pojawi się na forum i poprosić ładnie :)

BG mam nadzieję że jesteś szczęśliwa na nowym domku. Ja bym była :) Życzę dużo szczęścia i nie zostawiaj nas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże!!!Ale się porobiło!!!!Nie było mnie parę dni ,a tu normalnie stron przybyło,@BG już mieszka(gratulacje),@Sienna wróciła z dalekiej podróży,NOWI Salsowicze przybywają.Tylko u mnie po staremu,problemy z drogą ,gminą i takie tam.Ale to będzie zahartowanie przed dalszymi etapami.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zahartowanie to my tez juz mamy niezłe, a jeszcze nawet pierwsza łopata nie wbita. Czekając naszych Bobów Budowniczyc załatwiliśmyy już prąd i wodę, ale ile to zachodu!!!! Podziwiam BG że jednak można wybudować i nie oszaleć. Nadal nasza Salsa tylko wirtualna, mam nadzieję, że na dobre nam to czekanie wyjdzie. Pozdrawiamy i do ułyszenia jak w końcu ruszymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy na naszą ekipę budowlaną a między czasie chętnie obejrzelibyśmy fotki waszych domków, zaawansowanych w wykończeniu a szczególnie poddasza.Gorąca prośba na [email protected] My jeszcze nie mamy co pokazać poza dziurą w ziemi(chociaż to i tak już coś).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem, jestem, ależ się porobiło na forum. Nie mam jeszcze gniazdek internetowych w domu, a tym samym i internetu. Nie wyobrażacie sobie ile w tym domu jest sprzątania. Trochę ogarnięty parter mamy. Jeszcze piwnica i poddasze do sprzątania. Nie jest wykończone, ale nosi się kurz strasznie :-? . Zrobiłam nowe fotki, ale na razie nie mam jak przesłać. Stare wyślę do nowych Salsowiczów niebawem. Witam wszystkich Nowych kochających Salsę :p . Przez ostatnie dni narobiłam się jak nigdy, ale z zadowoleniem :lol: Prac budowlanych jednak nie koniec. Dzisiaj informatyk, gość od centralnego - zakładanie czujników, przepompownia w piwnicy - bez niej nie bedzie prania :roll: , i oczywiście robią mi odwodnienia i schody zewnętrzne. Najgorsze - cieknący prysznic :evil: . Nigdy nie płaćcie całej kwoty za wykończenia, przynajmniej muszą przyjść naprawić, w przeciwnym wypadku trudno zmobilizować wykonawców. Uściski dla Wszystkich :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...