Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wysłałam :) Wszyscy dostali? Przypominam że te 2 pokoje to sypialnie na górze :D a Velux jest nad klatką schodową, oczywiście mocno niewykończoną ale mam nadzieję że to się niebawem zmieni. Dziś zbliżam się do malowania salonu, zobaczymy... :)

I powiem Wam jedno: warto samemu wykańczać co tylko się da. My z mężem niby dwie lewe rączki. Ale mąż lepiej położył terakotę niż wykwalifikowany glazurnik. A teraz majster kładł nam gładzie w salonie i kuchni. W salonie mąż sam przytarł a kuchnię przycierał majster. Facetowi przytarcie kuchni zajęło 15 min więc żeby go połechtać powiedziałam że tarcie salonu zajęło mężowi 7 godzin. Ten się obśmiał jak z najlepszego kawału, ale okazało się że ten fachman z Bożej łaski tarł papierem 100 !!!! a mój mężulek 240 :) Salon gładziuśki jak pupa Archanioła a kuchnia podrapana. Sami kuchnię gładzimy... i jest dobrze :) Majster twierdzi że zawsze tak robi i że grunt zakryje wszystkie rysy, ale mi się jakoś wierzyć nie chce.

A zatem papierek w dłoń i do dzieła :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sienna święta prawda. My ze względu na czas wszystko zlecaliśmy, ale szpachlowanie cokołów przy schodach poprawiałam i tarłam papierkiem i malowałam. Wszysto robione na odwal, byle szybciej. Stwierdziliśmy z mężem, że następnym razem sami sobie pomalujemy - starannie i czysto. Teraz pełno ciap, plam, jakieś poprawki wszędzie widoczne. Jeśli się ma tylko czas i umiejętności warto samemu. Następnym razem większość zrobię sama jeśli tylko czas pozwoli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za zdjęcia śliczne kolory w pokojach chyba coś ściągnę od ciebie bo podobają mi się mam nadzieje że nie masz nic przeciwko .Niedługo sie wprowadzicie jak BG fajnie i powodzenia my dalej czekamy na pozwolenie.mam prośbę jeśli masz zdjęcia domu na zewnątrz to proszę prześlij czekamz niecierpliwością [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi przyszło do głowy że nie mam zdjęć na zewnątrz, ale nadrobię to. Może BG pokaże nam salsę z zewnątrz??

Nauczcie mnie wklejać zdjęcia, proooooszę, wtedy nikogo nie ominę i Krzychu nie będzie robił podkówki

Cześć sienna jest opisane na muratorze w temacie KTO MNIE NAUCZY WKLEJANIA ZDJĘĆ bardzo dokładnie tylko że trochę trzeba poczytać ale da się potem wrzucić zdjęcia.Próbowałam i Mi się udało to pewnie Ciebie też się uda musisz próbować aż Ci wyjdzie.Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sienna u ciebie te kolorki sa śliczne .kurcze nie jestem na bierząco na forum . a tak na marginesie to czemu nie mam od ciebie zdjęc tylko kilka prooooosze wyślij jeszcze jakieś . pół roczku już mieszkasz ale ci fajnie ,teraz piękne słońce ,tarasik , basen ,żyć nie umierać my dalej czekamy na pozwolenie strasznie to długo trwa .pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,nie wszyscy mają zdjęcia, a mnie tylko 6 dni na forum nie było i już nic nie mam, oprócz zakończonych robót fundamentowych :D Zalana podłoga.

Za radą BG, mam dren i folię kubełkową, ale teraz tak sucho, że po moim "basenie" na działce ani śladu. Teraz to normalnie pustynia jest na całej działce.

Wszyscy znajomi przyjeżdżają i dziwują się, (patrząc na fundament) że taki mały domek budujemy, a ja się cieszę, że mało do sprzątania będzie.

Sienna, proszę, proszę o zdjęcia: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...