Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wysłałam :) Wczoraj malowaliśmy salon, kolor wyrazisty, jak zwykle bo nie lubię bylejakości :). jak tylko odrobinkę uprzątnę to obiecuję zdjęcia, z zewnątrz też postaram się cyknąć.

Pozdrawiam wszystkich :)

Cześć sienna Wszyscy proszą o zdjęcia więc i Ja się dopiszę bo bym się wyłamała jakbym nie poprosiła :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie się @BG, wykańcza dom i się przeprowadza, to nie ma czasu. Ale fotki to chyba cyknie coooo????

Sienna dzięki za fotki, faktycznie ciekawe te kolory i ciekawa stylizacja tzn sufit w innym kolorze(ciemniejszym) niż ściany. Fajnie to wygląda. Widzę też, że okna masz inne niż w projekcie....

Mój fundament schnie.......... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem, jestem :p Nowe fotki czekają. Nie miałam jak ich zgrać z aparatu. Mamy problemy organizacyjne :wink: z kabelkami przy kompikach :roll: Ech... roboty masa, ciągle tyle do zrobienia, ale pomalutku się przyzwyczajamy. Dzisiaj pierwszy raz szłam po swoich schodach zewnętrznych, mała rzecz a cieszy :p Takie dziwne - mamy schody, a tyle czasu wspinaliśmy się bez nich :o . Witam nowego salsowicza . Fotki oczywiście na weekendzie prześlę. Pozdrawiam gorąco Salsowiczów. Budujcie, bo pogoda piękna. Takie małe spostrzeżenie - drzwi tarasowe na środku otwierane nie są zbyt wygodne. Powinny być bardziej na wprost wyjścia z holu. Jeśli ktoś ma 3 skrzydła - to otwierane powinny być te na wprost holu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgorzata36 my jeszcze się nie budujemy. Musimy najpierw załatwić formalności z działką, a w następnym roku może zaczniemy. Oczywiście Salsę. A mamy zamiar budować się w małej wioseczce przy granicy z woj. lubuskim. Pozdrawiam gorąco. A jeszcze prosba do wszystkich, BG wybudowała się "BG"- bez garażu, a ma ktoś z garażem. Chciałabym zobaczyć zdjęcia domku na zewnątrz z garażem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...