Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Miejsce nie jest takie nowe. Właścicielem działki stałam się jeszcze jako dziecko ( dzięki babci bratu - wujkowi Stefanowi ). Przed budową domu spędzałam weekendy i popołudnia razem z mężem po pracy w starym domku, który był na działce. To moja rodzinna działka, na tej ulicy się wychowałam, w domu obok, więc czuję się tak jakbym mieszkała tam od lat. Wstając rano widzę starą lipę w rogu działki u sąsiadów, po której wspinałam się jako dziecko. Nie zamieniłabym tego miejsca na żadne inne, chociażby kilka razy większe. Tam czuję się bezpiecznie. Sam domek ciągle jeszcze trochę obcy, jeszcze trudno uwierzyć, że mój. Co do snów... śni mi sie coś co noc, ale niestety nie pamiętam :roll: . Zmęczenie jednak robi swoje. Kiedyś mieszkałam w domu parterowym, później w mieszkaniu i tak myślę, że póki się nie przyzwyczaję do tego gdzie co leży to schody nie są moim sprzymierzeńcem :wink: Mam jeszcze takie złudzenie, że to chwilowy wyjazd i trzeba wrócić na mieszkanie, ale na szczęście nie :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu uprzedzę, że mój salon jest praktycznie biały i jakoś tak mam nadzieję, że przez to nie jest byle jaki :roll: . Podobno z gustami się nie dyskutuje.

 

 

BG :) przepraszam, nie tak miało zabrzmieć. Jestem minimalistką, wolę mniejsze pomieszczenia bo wydają mi się przytulniejsze. A jak wiadomo biały powiększa. Dlatego mój salon jest pomarańczowy (razem z sufitem) i ma ciemną podłogę. Optycznie chyba się zmniejszył, chyba... :)

Wychowałam się w domu, gdzie wysokość pomieszczeń wynosiła 3,5 metra, a parapety zaczynały się na wysokości klatki piersiowej dorosłej osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałam 33 zdjęcia, mam nadzieję że dotarły wszystkie i do Wszystkich. Oglądając je nie zwracajcie uwagi na meble, lampy, zasłony,firanki i takie tam :wink: Nie jesteśmy umeblowani, czas i finanse znacznie nam to uniemożliwiły, ale teraz powolutku i z zastanowieniem będzie łatwiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten salon taki wielki wcale nie jest, ale mały też nie. Nasza stara kanapa i fotel są wielkie, musimy wymienić na zgrabniejsze. No i 4 okna też swoje zrobiły, jest mało ścian. Kominek też mamy duży, chcielismy, żeby ogrzał dom i żeby wchodziły duże polana. Mniejsza kanapa lub narożnik i fotelik zgrabny rozwiążą problem umeblowania. Dodatkowo na zdjęciach kanapa była odsunięta od ściany, bo jeszcze zakładaliśmy gniazdka internetowe. Tetewizor 42 cale też zajął dużo miejsca. Cóż dom jest mały to i salon nie jest wielki :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BG, czy Ty sama to wszystko projektowałaś?? No wiesz schody i światełka, kominek, glazurę w łazience i w przedpokoju itd...

Jeśli tak, to gratuluję, naprawdę bardzo ładne. Ja nie mam takiego polotu do wykańczania wnętrz....niestety, także to chyba będzie na głowie męża, bo na projektanta wnętrz nas nie stać. Ale u mnie będzie wszystko , tak jak w projekcie.

No może oprócz grubości ścian ( w projekcie 36, a u nie 42 cm)

Masz super domek..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt ,salon nie wielki,ale twój własny i w nim z rodziną przed kominkiem zasiądziesz a nie z nami,więc gratuluję.Dzięki za fotki.(przypomnę się z prośbą o wymiary po podłodze pokoików na górze,czyli u ciebie pokoju po rozdzieleniu).I nie zadław się przy kolacji, :p tak ci zazdroszczę,że aż.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...