Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witajcie Salsowicze

dołączamy do Waszej silnej grupy :D

oglądaliśmy wiele projektów,ale salsa jest dla nas najlepsza - funkcjonalna i przepiękna

Mamy już działkę, wybraliśmy projekt(z garażem i pom.gosp.), ale z budową ruszamy dopiero wiosną 2009

Już się nie możemy doczekać...

Pozdrawiamy wszystkich miłośników salsy :D

 

Wyczytaliśmy na forum że BG i sienna już się urządzają więc gdyby była taka możliwość to bardzo prosimy o zdjęcia, dużo zdjęć, jesteśmy bardzo ciekawi jak to wygląda u Was. Z góry dziękujemy

Jak tylko będziemy mieć swoje zdjęcia(dopiero wiosną 2009 :( ) to na pewno też się pochwalimy

aga&mat :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej salsowicze.

My w naszym projekcie będziemy chcieli dokonać kilku małych zmian. Napiszcie czy Wy też coś zmieniacie i oczywiście co :)

Takie rady mogą być bardzo pomocne dla nas wszystkich, bo nie oszukujmy się wielu rzeczy nie da się przewidzieć, a ważne żeby mieszkało nam się wygodnie :lol:

P.S.Dzięki za przywitanie :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam starych :wink: i nowych salsowiczów .ja jeszcze nie zaczełam ale u nas nie będzie balkonu od tylu bo jest taras a i koszty większe drzwi z tylu garażu beda pod schodami w domu i troszke większe okna ,a kominek po drugiej stronie w salonie bedzie przyjemniej siedzieć na kanapie jesli chodzi o drzwi tarasowe to bedą trzy wiec nie mam wielkich zmian na szczęście wiec salsa ma idealny rozstaw pomieszczeń :p pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej salsowicze.

My w naszym projekcie będziemy chcieli dokonać kilku małych zmian. Napiszcie czy Wy też coś zmieniacie i oczywiście co :)

Takie rady mogą być bardzo pomocne dla nas wszystkich, bo nie oszukujmy się wielu rzeczy nie da się przewidzieć, a ważne żeby mieszkało nam się wygodnie :lol:

P.S.Dzięki za przywitanie :D :D

Witaj igma! w klubie :D Poczytaj Nasze Forum o Salsie od początku tam po kolei każdy z Nas wpisał jakie będzie wprowadzał zmiany. :p Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałam całe forum, jeszcze zanim sie zapisałam i rzeczywiście kilka osób wspominało o pewnych zmianach ale nie wszyscy,a poza tym dołączyło dużo nowych salsowiczów no i czytanie tego wszystkiego od początku zabiera naprawdę dużo czasu,a wszyscy mamy go wciąż za mało, więc myślę że to dobry pomysł żeby odświeżyć temat :D

mam nadzieję że nikt nie ma nic przeciwko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...