Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to malutkie okno to wyłaz na dach, posłuży przy czyszczeniu komina, a dodatkowo doświetla stryszek. Tynki na dole są cem- wap, a od klatki schodowej w górę, gipsowe. Na tynki cem-wap to nawet pół palety cementu nie poszło, albo coś koło tego, więc koszt raczej niewielki. A gipsowe... Worek tynku kosztuje 28 zł a z worka zrobisz ok 3 m2, do tego robocizna no i prąd, agregat ciągnie 4 razy więcej prądu niż betoniarka, wszystkie gniazda nam popaliło :)

Wylewki będą w środę, 12 zł za metr, oczywiście bez materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :) wylewki jak lustereczka :), u nas było 129 metrów, zapłaciłam 1600 zł. Teraz przygotowujemy się do ocieplania z zewnątrz, i budujemy budyneczek na opał, a ja chodzę po lesie (za domem mamy parę sosenek i brzózek) i zbieram swoje własne maślaczki, dziś będzie pierwsza zupa :).

A jak u Ciebie postępy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety bez postępów. Strop odeskowany ale nie zazbrojony. Ekipa zrobiła sobie przerwę i jest na innej budowie. Normalnie mnie trafia. Taka piekna pogoda, a my stoimy z robotą ....Podobno jutro mają przyjść. Wyślij jakieś fotki z wnętrza domu , zwłaszcza z poddasza. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić jego wielkości , zwłaszcza łazienki. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

My pędzimy żeby dom jak najszybciej oddać do użytku. Dziś był kominiarz, stwierdził że domek całkiem ładowny, mamy już prąd, ociepliliśmy z zewnątrz i jesteśmy w trakcie kładzenia wełny na poddaszu. Za kilka dni ma być geodeta i to będą wszystkie papierki do PINBu. A w domu cieplutko jak się przepali... :)

A u Ciebie jaki etap?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie robią dach i ściany działowe. Zagryzam pazurki żeby zdążyli pokryć dach i wstawić okna przed mrozami, a pogoda nie rozpieszcza. Jak znajdziesz chwilkę to napisz proszę trochę o kosztach wykończenia. Ile wydałaś na ocieplenie poddasza, wykończenie. Ile dawałaś wełny, jakie były koszty instalacji itd. Z góry dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...