Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich! po dlugiej nieobecnosci powrocilismy na forum z garstka pytan do doswiadczonych Salsowiczow :)

otoz mam pytanie czy ktos z Was probowal badz wybudowal ten dom powiekszony, dokladniej chodzi o wydluzenie i rozszerzenie Salsy.

czekam na odpowiedz i pzdrawaim

 

ps. my wciaz zalatwiamy dokumenty :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/ no wlasnie...chyba bedzie problem ale wszystko na 100% okaze sie jutro projekt salsy jest u architekta...zobaczymy co powie...ale tez mi sie wydaje ze trzeba bedzie prokekt od poczatku stworzyc a to chyba nie koniecznie finansowo sie oplaci...ahhh...zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BG dzięki za zdjęcia, pięknie wszystko wygląda.

 

Ja swoją Salsę poszerzałam, powiększałam i inne cuda z nią robiłam. A żeby nie narobić sobie kosztów to wydrukowałam projekt i zaniosłam do architekta żeby narysował mi taki sam tylko z moimi zmianami. Za full serwis zapłaciłam 2400, ponad rok temu.

Pisaliście, że salon ma taki "szatański" :) wymiar. No mój salon nie ma, jest z 15 czy 20 cm szerszy. Kupując listwy dokładnie go mierzyłam. I wnęka przy wejściu porównując do BG to u mnie jest wieeelka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Salsowiczów! Jestem kolejnym "trafionym" tym pięknym i mam nadzieję niedrogim w budowie projektem:) Forum śledzę od kilku dni, natomiast projekt wybrałem już jakiś czas temu. Po przeczytaniu Waszych wypowiedzi jestem utwierdzony w przekonaniu, że dobrze wybrałem.

Powiedzcie mi tylko jedno, czy ruszając z budową teraz jestem w stanie postawić salsę za 250tys? Mam tu na myśli budowę plus skromne wykończenie(podłogi, listwy,łazienka,kuchnia, stan do wprowadzenia jednym słowem, rezygnuję z kominka)

 

Proszę też o zdjęcia Waszych domów, z poszczególnych etapów i efekty końcowe:) Jestem ciekawy wszystkich waszych realizacji ale BG zebrał tle pochwał, ze jego poprosze pilnie o foty:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Vincez chcę się zmieścić w kwocie 150tyś. więc Ty spokojnie dasz radę. Ja w tym roku niestety nie zacznę budowy ze względu na formalności. Fundamenty sami będziemy robic więc w przyszłym roku zaczynamy ostro. Już się nie mogę doczekać. Mieliśmy plany co do zlikwidowania jednego balkonu ale projekt chyba w całości akceptujemy i zostawiamy bez zmian. SALSA jest piękna i nic więcej mi nie trzeba tym bardziej, że teraz mieszkam na 54m2 w bloku z rodzicami, mężem i małym dzieckiem.

Jeżeli to możliwe dołączam się do prośby o zdjęcia - [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze czy te wystające narożniki na zewnętrznych rogach domu widoczne na animacji projektu to tylko taka ozdoba, czy może element konstrukcji? Nie ukrywam, że z tego chętnie bym zrezygnował.

 

To element konstrukcji.Ja sobiście rezygnuje.W najwyższym razie zrobię coś ze styro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wyrzucenie tych narożników trzeba uzgodnić przed zakupem projektu i prosić o wyrzucenie tego z projektu? Jak to wygląda od strony technicznej jeżeli to element konstrukcji? Sienna, jak to było u Ciebie, a jak u ciebie Langerob?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ,jeśli tego nie chcesz,niech architekt przekreśli.To żadna zmiana,raczej wizualna.A już od ław trzeba by się z tymi przyporami bawić.No i koszty.Wg mnie te przypory nie są złe,mi się podobają.Ale ja raczej ze styro kiedyś sobie zrobię(bo taniej). A Jako element wizualny to może sprawiać wrażenie,że dom porzez to jest ciut szerszy,a jeśli ktoś dodatkowo podniosi ściankę kolankową to ten efekt może poprawić wygląd domu(nie będzie tak ,że "chudy i wysoki"). Ja nic nie zgłaszałem przy zakupie.U kogoś na rzutach widziałem przekreślone przez architekta te przypory.Jak dla mnie ,to zmiana bez znaczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...