Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wczoraj wylaliśmy schody do piwnicy,dzis tata będzie murował komin na poziomie piwnicy :D

tak sobie myślę,zeby założyc dziennik budowy i powklejac trochę zdjęć-tylko muszę sie zorientować jak się to robi :oops: :)

Pomysł z dziennikiem bardzo dobry,zdjęcia również.Będą wszystkich Salsomaniaków przybliżać do tej upragnionej osbistej Salsy:)

 

PS: na dzień dzisiejszy decydujemy się na wykusz od str. salonu i przerabiamy balkon na daszek.W naszym przypadku balkon ten nie spełniał by swojej funkcji.Na wtorek projektant dopracuje szczegóły tego cuda. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leniwie jakoś... :) A jeśli chodzi o nowe pomysły to mam! Chyba zbuduję nowy dom... Dulux ma tyle pięknych kolorów, tak cudnie można je zestawiać a mi się pomieszczenia kończą :( jeszcze ze dwa pokoje by się przydały i może wtedy by mi ulżyło :D No taki na przykład jaśniusieńki brzoskwiniowy i niebieski przydymiony, BOMBA! Ale nie mam gdzie tego namalować :( Małż zamarzył sobie fioletową sypialnię to będzie ją miał- już zaplanowałam 2 piękniste kolorki. Albo jasny zielony zgniły i żółciutki, przepiękne, ale też miejsca nie mam :( no nic tylko w kotłowni każdą ścianę na inny kolor mazać! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sienna z tym nowym domem to dobry pomysł. Mam nadzieję, że po 50-tce postawię nowy :wink: Z pomysłami u mnie zastój z powodów finansowych. Dosadzam tylko trochę roślinek. Zrobiłam sobie listę poprawek i jak tylko pogoda się zepsuje to zabieram się za robotkę. Śmigajcie z budową Salsowicze, bo jesień za pasem :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...