Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

właśnie ja też mam ochotę założyć dziennik budowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy po dość długiej przerwie. Nic nie pisaliśmy, ponieważ u nas nia razie nic się nie dzieje, tzn. na budowie, bo cały czas coś tam robimy. Materiał zwieziony, mamy już wełnę, styropian, papę, folię, regipsy itp. , tylko co z tego - NIE MAMY OKIEN! Niestety cały czas odwlekają termin :evil: :evil: :evil: Do soboty już miał być ten ostateczny, teraz już mają być w środę, więc trzymajcie kciuki. Bez okienek nie ruszymy z instalacjami i całą resztą. Miejmy nadzieję, że zima nie będzie sroga i damy radę powoli w tym czasie zrobić chociaż część wykończeniówki. Tak się cieszyliśmy, ze szło tak fajnie i bez przerw... jak tylko ruszymy to obiecuje zdjecia. pozdrawiamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy po dość długiej przerwie. Nic nie pisaliśmy, ponieważ u nas nia razie nic się nie dzieje, tzn. na budowie, bo cały czas coś tam robimy. Materiał zwieziony, mamy już wełnę, styropian, papę, folię, regipsy itp. , tylko co z tego - NIE MAMY OKIEN! Niestety cały czas odwlekają termin :evil: :evil: :evil: Do soboty już miał być ten ostateczny, teraz już mają być w środę, więc trzymajcie kciuki. Bez okienek nie ruszymy z instalacjami i całą resztą. Miejmy nadzieję, że zima nie będzie sroga i damy radę powoli w tym czasie zrobić chociaż część wykończeniówki. Tak się cieszyliśmy, ze szło tak fajnie i bez przerw... jak tylko ruszymy to obiecuje zdjecia. pozdrawiamy.

 

dobrze ze sie w koncu odezwaliscie,bo juz sie martwiliśmy :wink: ,trzymamy kciuki za te okna i żeby wszystko szło sprawnie tak jak wczesniej :D no i czekamy na zdjęcia :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaciekMonika trzymam kciuki i nie martwcie się. Nasze okna dopiero koło listopada były wstawiane, dach też był robiony w listopadzie. Szron i mróz już domek pokrywał. Instalacje elektryczne dzień przed Wigilią gościu zaczął. Pamiętam, ależ był mróz... :roll: W Wigilię rano jeszcze jakieś uzgodnienia z elektrykiem, naubierana byłam w co się tylko dało. Teraz wspominam to z uśmiechem na twarzy i Wam też tego życzę :D , wspaniałe wspomnienia :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa otuchy, bo traciliśmy nadzieję. Wiemy, że wszystko jest do nadrobienia, jednak mieliśmy umówionych fachowców od instalacji, a oni też mają jakieś terminy. Bałam się, że zanim wstawimy okna to oni już pójdą do następnych. I co wtedy? No ale to już za nami - okienka do obejrzenia w naszym dzienniczku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich marzących i realizujących swoje marzenie jakim jest budowa własnego domu. Witam też Siennę i BK, założycielki tematu i osoby, które już swoje marzenie zrealizowały.

Z wielkim zainteresowaniem przeczytałem cały temat (zajęcie na dobrych kilka godzin). Zarówno mi jak i mojej kobiecie bardzo spodobał się dom Salsa, czytając te wszystkie posty mam już nawet w głowie plan przekształceń budynku w wersji z niepodpiwniczonej z garażem (przyznam że gust mam dość zbliżony do langerob25).

Wiem, ze nie wypada w pierwszym poście prosić o cokolwiek, ale obejżałem wszystkie zdjęcia dostępne w podanych na forum linkach i wciąż czuję niedosyt. Byłbym ogromnie wdzięczny za podesłanie mi na maila fotek. Z pewnością BG i Sienna macie jeszcze na swojej poczcie w wysyłanych wiadomościach maile wraz z załącznikami zdjęć, prosiłbym tylko o przesłanie dalej, bądź pozwolenie innym użytkownikom na podesłanie mi Waszych maili ze zdjęciami.

 

W zamian mam propozycję, aby uniknąć w przyszłości takich próśb, mogę wykonać jakiś album internetowy, np. coś na wzór tego albumu http://picasaweb.google.co.uk/pilocik.zibi/BUDOWA# . Oczywiście przed udostępnieniem, prześlę linki autorom w celu zatwierdzenia lub usunięcia jakiś fotek z galerii. Co Wy na to ?

 

Mój mail to [email protected] , czekam na fotki i opinie na temat ogólnodostępnego albumu.

 

Pozdrawiam wszystkich Salsowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak Sienna, chcąc uniknąć takich ciekawskich osób jak ja chcących podziwiać efekty pracy, można założyć album dostepny dla wszystkich, będący również jakąś inspiracją dla innych osób chcących dokonać zmian w swoich projektach, bądź "podchwycić" pomysł" np. na umeblowanie pokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czekam na zdjcia przesłane na adres [email protected] , dziś moge nie zdążyć, chyba, że w pracy, ale jutro powinienem wygospodarować trochę czasu, żeby założyć taki album.

Mam nadzieję, że BG również w najbliższym czasie wypowie się twierdząco w tej kwestii.

burifanek, coś poza fundamentmi już Ci urosło na działeczce ? Można również Twoje zdjęcia tam umieścić, podobnie MaciekMonika, macie fajny dziennik budowy, ale jeśli macie jakąś większą ilość fotek to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czekam na zdjcia przesłane na adres [email protected] , dziś moge nie zdążyć, chyba, że w pracy, ale jutro powinienem wygospodarować trochę czasu, żeby założyć taki album.

Mam nadzieję, że BG również w najbliższym czasie wypowie się twierdząco w tej kwestii.

burifanek, coś poza fundamentmi już Ci urosło na działeczce ? Można również Twoje zdjęcia tam umieścić, podobnie MaciekMonika, macie fajny dziennik budowy, ale jeśli macie jakąś większą ilość fotek to...

 

no proszę nowy forumowicz i jakie świetne pomysły ma :D Twój pomysł również bardzo mi się podoba :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...