Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To wyczytałam

Spoiny w ścianach, wykonane ze zwykłych zapraw cementowo-wapiennych także

tworzą mostki cieplne. Problem ten dotyczy zwłaszcza ścian jednowarstwowych,

które nie mają dodatkowej warstwy izolacji. W ścianach tych należy stosować zaprawy

klejące lub zaprawy ciepłochronne (tzw. ciepłe zaprawy), które zawdzięczają

podwyższoną izolacyjność cieplną zawartości mikrogranulek styropianu lub perlitu

(szkliwa wulkanicznego o bardzo niskim współczynniku przewodności cieplnej

jednowarstwowo znaczy bez ocieplenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. U nas też deszczowo, ale my mamy dach :lol: :lol: :lol: Instalacje idą pełną parą, a tak naprawdę to już skończone :p tzn, te, które muszą być przed tynkami. Obiecuję zrobić zdjęcia podczas weekendu. W przyszłym tygodniu tynki, potem podłogówka. Część instalacji grzewczej już zrobiona, wszystkie rureczki pod grzejniki schowane w ścianach. Domek nabiera coraz bardziej realnych kształtów pomieszczeń mieszkalnych. Zapraszam do naszego dzienniczka w sobotę wieczorem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. U nas też deszczowo, ale my mamy dach :lol: :lol: :lol: Instalacje idą pełną parą, a tak naprawdę to już skończone :p tzn, te, które muszą być przed tynkami. Obiecuję zrobić zdjęcia podczas weekendu. W przyszłym tygodniu tynki, potem podłogówka. Część instalacji grzewczej już zrobiona, wszystkie rureczki pod grzejniki schowane w ścianach. Domek nabiera coraz bardziej realnych kształtów pomieszczeń mieszkalnych. Zapraszam do naszego dzienniczka w sobotę wieczorem.

 

super już nie mogę się doczekać nowych zdjeć :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest, jak się obiecuje, a potem coś niestety wypada no i nie dotrzymuje się słowa. Sorka. Nie wczoraj, ale dzisiaj wkleiłam kilka zdjęć naszych instalacji. Mamy już wszystko przygotowane pod tynki. Niestety przedłuży się to o tydzień, :evil: :evil: własnie pionformował nas o tym Pan od tynków. Dobrze, że nie o miesiąc...Poczekamy. I tak mieliśmy szczęście, podobno teraz nie tak łatwo o dobrych fachowców a kolejki są nawet do roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest, jak się obiecuje, a potem coś niestety wypada no i nie dotrzymuje się słowa. Sorka. Nie wczoraj, ale dzisiaj wkleiłam kilka zdjęć naszych instalacji. Mamy już wszystko przygotowane pod tynki. Niestety przedłuży się to o tydzień, :evil: :evil: własnie pionformował nas o tym Pan od tynków. Dobrze, że nie o miesiąc...Poczekamy. I tak mieliśmy szczęście, podobno teraz nie tak łatwo o dobrych fachowców a kolejki są nawet do roku.

ale idą prace na budowie...super zdjęcia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem nowy dziennik Salsy.Dziennik Doroty i Damiana.Szkoda ,że dawno nie aktualizowany:(

langerob25

Ja go już też znalazłam tylko trochę wcześniej już nawet wymieniłam się informacjami z budującymi Dorotą i Damianem :D budują niedaleko Mnie :lol:

a gdzie można znależć ten dziennik doroty i damiana???? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Salsowiczów u Mnie w ostatnim czasie zalali płytę i zrobili schody wejściowe tak że do domu wchodzić już mogę :D gorzej z resztą :cry: szukam teraz tanich materiałów budowlanych silikaty już zaliczkowałam :D czyli może w niedalekiej przyszłości zaczną rosnąć ściany :D już nie mogę się doczekać!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,powiedzcie mi czy ktoś kupował już drzwi wejściowe dwuskrzydłowe i ile płaciliście ,bo pytaliśmy w kilku punktach i była to kosmiczna suma ,a gośc od okien dał nam broszurkę gdzie drzwi kosztują 3891,80 + 99zł próg razem to jakieś 4,500 złto chyba nie tak dużo jak myślicie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...