Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej -wychodzi mi na to - choć większość Was się ukrywa skąd jest 8) - że najbliżej nas jest "lubuskie" - możesz mi zdradzić choć na priv skąd jesteście? nasze województwa graniczą może być niedaleko. A może jednak jest ktoś z okolic Szczecina?

a moze nikogo nie ma z okolic szczecina :roll: ja niestety nie jestem,mieszkam w centralnej Polsce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak nasz domek będzie z garażem troszkę zmian jest np . Kotłownia w pom. gospodarczym; cztero kanalowy komin wentylacyjny po między kuchnią a małą łazienką co wiązał się z pomiejszeniem w projekcie o 10 cm kuchni i małego pokoju, oczywiście dodatkowy komin w pom . gospodarczym no i okno dachowe w pokoju u góry i sypialni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nasz domek będzie z garażem troszkę zmian jest np . Kotłownia w pom. gospodarczym; cztero kanalowy komin wentylacyjny po między kuchnią a małą łazienką co wiązał się z pomiejszeniem w projekcie o 10 cm kuchni i małego pokoju, oczywiście dodatkowy komin w pom . gospodarczym no i okno dachowe w pokoju u góry i sypialni

Witamy

Może będzie nowy dziennik budowy? 8)

Ile kubików betonu zamówiliście na ławy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki langerob25 :)

Jak zawsze pomocny 8)

Tak wychodz z projektu.Warstwa chudego betonu to będzie dodatkowo ok 3,5 m3.Tylko pamętaj ,że wykop szerszy o 5 cm to już 1 m3 więcej.

 

Czy zmienialiście miejsce kominka? w projekcie jego umiejscowienie jest jak dla mnie niefortunne. Czy przeprojektowanie go do częsci wypoczynkowej pokoju to droga zmiana w projekcie?

Zmienić można bez problemu.Robisz komin po drugiej stronie.Adaptacja to naprawdę parę minut roboty.A koszta podobne jeśli chodzi o wykonanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ławy wyszło 14 m betonu B -20 szer. 60 cm wys. 40 cm kupiłem w dobrej cenie 240 zł za metr . Zrezygnowaliśmy z komina jaki był w projekcie dodatkowo projektując komin dymowy i dwa wentylacyjne w ścianie od strony pom. gospod. Myśle że to dobre rozwiązanie .

Rzeczywiście w dobrej cenie kupiliście beton, my kupimy za ok. 310 za m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...