Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam wszystkich nasz domek już stoi ,czekamy na okna .Pokoiki na górze nie są małe moim zdaniem w takim pokoju zmieści się nawet duże łóżko dla gości to znaczy sypialnia druga . My wylaliśmy taras o dł 3,5 metra a szer 5,5 metra i nad tym jest zadaszenie dach pokryty jest dachówka tak jak dach domu ,firma zrobiła nam to w cenie dachu 10,000 tys ale na taras materiał swój , dwa filary okrągłe po bokachna tym trzyma sie dach. Jeśli tylko będę mogła wyślę zdjęcia. shira3 jeśli chcesz to wyślę ci na meila jedno z tarasem morze sie uda pozdrowienia.

Pochwal się chętnie Wszyscy zobaczymy nową Salsę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam . Jeżeli nie potrzebujesz tylu pokoi to można zrobić jeden , ale one są wystarczająco duże w takim domu .Pokój na dole jest mniejszy od tych dwóch i tam można zrobić np. garderobę .Ja zostaję przy wszystkich pokojach a garderoba będzie w największym pokoju na górze tak jak zrobili to Monika i Maciek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pokoju na dole potrzebuję na sypialnię na wypadek W, gdyby schody okazały się w którymś momencie życia za strome :-? Powiększam go przez wydłużenie budynku. Ale czekam na pomysły zadaszenia choć częściowego tarasu i czekam na obiecaną fotkę :) i jeszcze jedno - gdzie w salonie planujecie postawic telewizor? U nas kominek będzie na przeciwległej ścianie ale w tym momencie nie bardzo widzę miejsce dla tv...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pokoju na dole potrzebuję na sypialnię na wypadek W, gdyby schody okazały się w którymś momencie życia za strome :-? Powiększam go przez wydłużenie budynku. Ale czekam na pomysły zadaszenia choć częściowego tarasu i czekam na obiecaną fotkę :)

 

Z tym zadaszeniem to chyba musisz poczekać na zdjęcia od Annajak3005. Jest jeszcze opcja markizy.Linka masz wyżej od Igmy. No i gratuluję działeczki.Podobną działeczkę ma chyba też jedna z naszych forumowiczek.

Zobacz też na fotki @BG na stronie pprojekt ,w dziale poświęconym Salsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pokoju na dole potrzebuję na sypialnię na wypadek W, gdyby schody okazały się w którymś momencie życia za strome :-? Powiększam go przez wydłużenie budynku.

Shira, bardzo dobrze ze myslisz o malym pokoju na dole. Ja obecnie przebywam za granica i widze jak starsi ludzie walcza ze schodami. Zwykle albo maja caly 'dobytek' na dole w salonie albo wyciagi krzeselkowe zamontowane na schodach lub tzw. windy sufitowe. A ile czasu potrzebuja, aby sie tam dostac.... zal na to patrzec, a wystarczylby dodatkowy pokoj+prysznic w lazience na parterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie właśnie pomyślałem,że ja tu do Was nie pasuję chyba.Na naszym forum same BABY.Ale plusem takiego obrotu sprawy jest to ,że w kwestii ,że tak powiem , estetycznej bedzie wszystko jak najbardziej w porządku.

 

Z innej beczki.Moje mysli na okrągło krążą wokół Salsy.Normalnie do czasu budowy to już chyba osiwieję,a to będzie dopiero początek.Ostatnio o 22 wieczorem dostałem impuls i zbudowałem sobie drewniany model schodów jakie u mnie bedą.I po przemysleniach uznałem,że żeby z nich nie rezygnować, muszę przerobić troszkę garderobę w pokoju na górze.Ponieważ ,choć pewny nie jestem, schodząc można by sobie głowę rozbić o strop.Może to komus pomoże.Wszytko zależy jakie te schody bedą.U mnie bedzie spocznik,żebym miał wejście do pokoju nad garażem.U @BG zauważyłem dzisiaj właśnie,że jest podobnie.

u mnie wyjdzie coś takiego:

http://lh4.ggpht.com/_idGmjNhYADg/STLaiUf8I7I/AAAAAAAAAJQ/ZxSQYaF4DLE/garderoba.jpg

 

schody wymyśliłem sobie takie(klatka będzie powiększona o 25 cm):

http://lh4.ggpht.com/_idGmjNhYADg/STLaiJc9qDI/AAAAAAAAAJI/ZTjkNMICsz8/schody.jpg

 

Jak wyżej pisaliście,schody jeśli juz są,to najlepiej żeby były wygodne.Czasami więc trzeba przez to coś zmienić.Ja już tyle zmieniam,że niedługo to siępogubię w tym wszystkim :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście podobne...u mnie nie będzie jednak piwnicy. Staram się przygotować dla projektanta listę zmian, żeby już potem nie :-? mieszać. langerob25, dzięki za uznanie, zauroczyło mnie miejsce już dawno - 0,5 ha i stare drzewa tylko trochę kłopot paradoksalnie- zmieścić między nimni domek.... :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich .szczerze to wysłałam 2 zdjęcia ,ale niestety nie doszły i bardzo mi przykro obiecuję ze sie postaram. Mój kominek jest na stronie salonu w rogu od korytarza, a telewizor będzie wisiał na ścianie bo będzie jeszcze tam miejsce a na podłodze niska dłuższa szafka na jakieś dekoracje i DVD i tam też mały wypoczynek. po drugiej stronie jadalnia i kuchnia z wysepką po środku już kupiłam nawet lampę z trzema kinkietami nad wyspę :p :lol: jest fajny i będzie tam pasował .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...