Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Co się dzieje? wszystkich zasypał śnieg, czy zapadliście w sen zimowy? :lol:

U nas rzeczywiście i mrozi i sypie a pani w telewizorku powiedziała, że może przymrozić do -20, tylko nie usłyszałam w jakim rejonie :roll: . Pewnie na wschodzie.

Melduję się że Mnie nie zasypało :D ale chyba niektórych tak :lol: żartuję oczywiście!Wszyscy chyba jeszcze przedłużyli sobie wolne i wypoczywają ile się da :wink: myślę że jak przyjdzie wiosna to na forum będzie większy ruch niż teraz bo każdy będzie budował i prosił o radę innych forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie w Nowym Roku :D

U nas na budowie cicho i niespecjalnie do przodu od świąt przerwa i prace w miejscu, na ok.8 stycznia mają przywieźć płyty stropowe a tu wianka jeszcze nie ma, straszą mrozami więc nie wiadomo czy da radę zrobić. Budowlańcy robili podciąg i tak zrobili, że szkoda gadać, część zaprawy bokiem wyleciało i jeszcze, ach...:(

Człowiek pilnuje wszystkiego a błędy takie, że aż razi...

Wybieramy już okna, drzwi i bramę garażową. Wyceniają nam okna na kwotę między 13 a 16 tys.

A ile kosztowały Wasze okna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie cicho na naszym forum.

Chcielibyśmy podzielić się z Wami zdjęciami naszych wizualizacji salsy, nie są doskonałe ani też dokończone, ale może chociaż trochę ożywią dyskusję na forum :D

http://foto0.m.onet.pl/_m/66b0e9daeb44e5805b9ea8717e5fca60,10,19,0.jpg

http://foto1.m.onet.pl/_m/e720f2e420ae88985b4c4cc6fba20ea5,10,19,0.jpg

http://foto2.m.onet.pl/_m/c08478b8084bf3854b8095f1dcaba39e,10,19,0.jpg

http://foto0.m.onet.pl/_m/2eb1580b1ce5aa2a8941e55af76c6d00,10,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

igma pieknie :):):)

Widze , ze stół z krzeslami postawiłaś po drugiej strony salonu:)

Nam rowniez tak sie podoba , tylko nie bedzie sciany miedzy salonem a kuchnia

przesuwamy takze w głab pokoju kabine prysznicowa, w tej wnece bedzie brodzik i drzwi prysznicowe :) pokoj sie zmniejszy , ale i tak jest mautki i zmiesci sie tylko biurko i mala sofa ( mam nadzieje )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

igma

Widzę że ogarnęła Cię wena twórcza :D ładnie sobie wszystko wymyśliłaś My znowu chcielibyśmy telewizor na tej drugiej ścianie przy wejściu do salonu pozwolę sobie wkleić zdjęcie z wizulaizacją jednak nie Mojego wykonania tylko zrobił ją dla Mnie langerob25

http://img519.imageshack.us/img519/6154/burifanek5tj7.png

http://img519.imageshack.us/img519/burifanek5tj7.png/1/w994.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no ale się rozbrykaliście :lol: :lol:

Zima dała się nam wszystkim we znaki, więc tylko rysunki pozostają.

Szczęśliwi Ci, którzy mogą działać coś w środku, bo zdążyli wybudować.. Pozostali, muszą czekać do wiosny :(

Coś nie słychać naszego,,RODZYNKA''-@ langeroba :( , pewnie zapracowany.

 

Wizualizacje jak zawsze super :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no ale się rozbrykaliście :lol: :lol:

Zima dała się nam wszystkim we znaki, więc tylko rysunki pozostają.

Szczęśliwi Ci, którzy mogą działać coś w środku, bo zdążyli wybudować.. Pozostali, muszą czekać do wiosny :(

Coś nie słychać naszego,,RODZYNKA''-@ langeroba :( , pewnie zapracowany.

 

Wizualizacje jak zawsze super :wink:

 

My niestety jeszcze nie wybudowaliśmy :cry: czekamy na wiosnę :D Mamy fundament na razie i silikaty,które czekają na ładną pogodę.

Nasz Rodzynek @langerog pewnie nie długo się odezwie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne te wizualizacje:) aż nabrałam ochoty żeby zrobić to samo z naszą koncepcją salsy :D nie mam tyllko programu ,a w jakim wy to robiliście? jakimś darmowym? :roll:

Nie powiem Ci bo wykonał je dla Mnie @langerob25 po znajomośći :D żartuję oczywiście :D Zapytaj go jak wróci pewnie coś podpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i udało się ożywić forum :D Cieszę się

Każdy ma swoje pomysły na urządzenie salsy.

burifanek wzdłuż ogrodzenia to chyba tuje posadzone, też chcemy tak zrobić. Bardzo dobry pomysł z drzwiami z zewnątrz do kotłowni, ale jeśli chodzi o łazienkę to jest ona naprawdę mała i my jej nie pomniejszamy szczególnie dlatego, że sypialnia jest odpowiednich rozmiarów:) ale oczywiście każdy ma inne potrzeby i dlatego jest ok, a no i widzę tam extra wózek przed bramą :wink: :lol:

Najgorzej umeblować kuchnię - jest naprawdę mała - my w dodatku poszerzyliśmy w niej okno i teraz ma 120 cm - jest prawie na całą ścianę, a z drugiej strony projektanci mają teraz takie pomysły, że mamy nadzieję, że nie będzie tak źle :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwoscia czekamy na rozpoczecie budowy domu Salsa jakoś nie byłem przekonany co do tego projektu, ale z czasem zrozumiałem, że jest to całkiem niezły domek :D Czekam, aż ktoś doda jakies nowe z djecia z realizacji :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po przerwie.Zyję, nie zasypało mnie,mam się nawet dobrze:),tylko czasu ostatnio brakowało.Ale przez najbliższe parę miesięcy powinno być lepiej.No widzę nowe pomysły,nowi Salsowicze.Tak trzymać. U mnie nic nowego.Dalej czekam na papiery,mam nadzieję,że wszystko da maja się załatwi.Zrobiłem trochę zakupów.I czekam i myślę i siwieję :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...