Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zmniejszyliśmy wielkość okien balkonowych do 90 cm, w projekcie były na 100 cm. Przy drzwiach balkonowych na 100 cm i bez poprzeczek konieczne są dodatkowe wzmocnienia. Zwiększyliśmy okno na taras do 3,80 m. Pozostałe okna są takie jak w projekcie. Jesli nie robisz lukarn proponuję doświetlić pokoje oknami dachowymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
No nie zrobiłam zdjęć w środku bo się rozdrzaźniłam :) Jędrek jak tylko wszedł to na pięknej nowiutkiej ścianie zostawił swój podpis ołówkiem murarskim... więc zdjęcia tynków wyślę jak zrobię. Wczoraj pożegnałam tynkarzy, śliczniuchne tynki zrobili i to półdarmo.

sienna mam prośbe ,bo czytałam tutaj na forum iz wymieniacie sie zdjeciami,jesli mogłabys przesłac i dla mnie ,byłabym ogromnie wdzieczna(mile widziane zdjecia z wewnątrz nawet juz urządzonego domku) mój e-meil [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam salsowiczów. Niestety, ale mrozy przerwały prace tynkarzy:(. Czekam z niecierpliwością na cieplejsze dni. Powolutku wyruszam na poszukiwania mebli kuchennych, płytek itp. Trwają poszukiwania wykonawców chodniczków, schodów i tarasu. Najbliższe wolne terminy to sierpień, ale się zrobiłam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sienna coś dawno się nie odzywa.Kilka zdjęć masz też na http://pprojekt.pl/projekt332-salsa,opinie.html?t=154.@BG obiecała wstawić zdjęcia wnętrz.Ja też czekam na to z niecierpliwością.Skąd jesteś?

Chcesz budować z garażem czy bez?

witaj ,zdjecia z linków widziałam.Mamy zamiar budować salsę z garazem,jak narazie jeszcze nie zakupiliśmy projektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam salsowiczów. Niestety, ale mrozy przerwały prace tynkarzy:(. Czekam z niecierpliwością na cieplejsze dni. Powolutku wyruszam na poszukiwania mebli kuchennych, płytek itp. Trwają poszukiwania wykonawców chodniczków, schodów i tarasu. Najbliższe wolne terminy to sierpień, ale się zrobiłam....

och to moze nam pokazesz kilka fotek z wnętrza domku:) byłoby miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj norola niestety nie Mam żadnych fotek Swojej przyszłej Salsy ponieważ latem dopiero zaczynamy budowę.Pozdrawiam. :D

ach rozumiem,szkoda :-? rozumiem tez ze nikt Ci na meila nie przysyłał zdjęc? ogromnie jestem ciekawa i mam wielką ochotę zobaczyć zdjecia :D tylko chyba nie uda mi się ich zobaczyc,liczyłąm ze sienna sie odezwie,ale cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj norola. Przepraszam Cię, że nie przesłałam zdjęć, ale z czasem było krucho. Wykończeniówka domu wykańcza ;), ale i cieszy jednocześnie. Obiecuję, że prześlę Ci zdjęcia w piątek lub na weekendzie. Pozdrowionka dla wszystkich salsowiczów.

dziękuję BG,czekam z niecierpliwością :D my niebawem mamy zakupić projekt i być moze juz latem zaczniemy coś budować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...