Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam salsowiczów dodalam kilka fotek na http://www.chomikuj.pl/salsa17.Teraz kladą nam tynk i pokoje nabierają wyglądu za tynki placimy 25 zł za metr chyba nie dużo ,potem wylewka ,schody i będzie juz jak w domu .do czerwca sie wyrobimy :lol: mam nadzieje . AGD juz kupione i czeka w magazynie mebelki tez . Pozdrowienia :wink:

Usunęłaś ten folder? Bo mi się nie otwiera>>> :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam salsowiczów dodalam kilka fotek na http://www.chomikuj.pl/salsa17.Teraz kladą nam tynk i pokoje nabierają wyglądu za tynki placimy 25 zł za metr chyba nie dużo ,potem wylewka ,schody i będzie juz jak w domu .do czerwca sie wyrobimy :lol: mam nadzieje . AGD juz kupione i czeka w magazynie mebelki tez . Pozdrowienia :wink:

Usunęłaś ten folder? Bo mi się nie otwiera>>> :wink:

 

zobacz tutaj .W tamtym linku jest mały błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej salsowicze nasz koszt w tej chwili wyniósł 185000 w tym parapety wewnętrzne tynki , wylewki , schody oprucz papierologi na którą tez poszło troche kasy ,ale cieszę się że wybraliśmy salsę jest małym fajnym domkiem i najważniejsze to ogrzanie takiego domku nie będzie drogie . :p :wink:

 

Mozesz podać ile m2 tynków i cenę za 1m2

ile m2 wylewki na parterze z ociepleniem i cenę

ile wyszło za ogrzewanie podłog. jesli jest( roboc+mater)

 

oczywiscie jesli robiła to ekipa a nie samodzielnie z pomocą rodziny, bo tak to niewiele pomoże :wink:

 

zdjęcia są super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej annaoj jesli chodzi o drzwi to zaproponowal nam je pan od okien ,ale nie są one drewniane na którejś stronie na forum pisałam o nich i podałam też ich stronę internetową poszukaj :) bo nie mam żadnej ulotki od nich ,a wylewki to 16 zł za m2 za robociznę a ile metrów to innym razem napiszę bo mężuś już śpi ,a obudzić Go w pół śnie to samobójstwo :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza od kilku dni nikt nic nie pisze :wink: . prosze o nowego mejla niestety syn mi go skasował [email protected] i dlatego nie odpisałam :oops: :roll:

 

Tak myślę że każdy czeka aż śnieg trochę stopnieje :D i wtedy zacznie się też pewnie ruch na forum :D

 

http://chomikuj.pl/budowanie w folderze Galeria parę zdjęć z budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Burifanek nam się uaktywnił :D

NIedługo to więcej fotek chyba będzie jak pogoda pozwoli.Trzymam kciuki

 

Sama już się niecierpliwię czekam tylko aż wejdą na działkę i doczekać się nie mogę :cry: mieli zaczynać w lutym ale zima przytrzymała no i śniegu sporo ale słyszałam że idzie ciepełko :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Burifanek nam się uaktywnił :D

NIedługo to więcej fotek chyba będzie jak pogoda pozwoli.Trzymam kciuki

 

Sama już się niecierpliwię czekam tylko aż wejdą na działkę i doczekać się nie mogę :cry: mieli zaczynać w lutym ale zima przytrzymała no i śniegu sporo ale słyszałam że idzie ciepełko :lol: :lol: :lol:

 

Jeśli mieli zaczynać w lutym a pogoda była przeszkodą to chyba jutro powinni się stawić na budowie, bo pogoda jest ok :wink:

W każdym razie powodzenia. To ogromna radość widzieć postępy na budowie własnego domku, ale kosztuje to też sporo nerwów :roll:

"samo życie" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem na etapie koloru szafek ,ale wizualizacje robilam w kolorze wisnii z dodatkiem innej nazwy ,kolor wyszedł jasny brąz . moje szafki pokolei to lodówka zabudowana, szafka wysokości lodówki a w niej mikrofala i piecyk potem zmywarka pod zabudowę 60 cm nad nią 2 szafki wiszące 1 mleczna potem szuflady 90 cm i na tym palnik , następnie narożna i tam zlew i 2 szafki wiszące i to by była ta długa ściana , pod oknem szuflady 90 cm i szafka 45 cm no i oczywiście wyspa 130 cm a w niej szafki i szuflady bo kuchnia jest otwarta .Blat kolor kapuczino razem wyszło 7500 tyś bez sprzętu . Wyśle parę zdjęć kuchni , zajrzyj do chomika :lol: :roll: dziś albo jutro. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam też robili wstępną wizualizację; wstawili lodówkę w zabudowie obok szafka wysoka 40, następnie 3 duże szuflady, nad nimi piekarnik i mikrofala wyżej chyba jeszcze jedna szafka, dalej szafka nad nią płyta grzewcza i okap kominowy, obok szafka narożna i nad nią też dwie wiszące, dalej zlewozmywak, pod nim szafka,a obok zmywarka w zabudowie i obok wąska szafka i 2 wiszące - wstępnie to na tyle. Najpierw wybrałam dolne szafki wenge i górne mleczne+ kość słoniowa; teraz bardziej podobają mi się ala cappucino - imitujące strukturę drewna. Ciekawe co jutro będzie mi się podobało :wink:

Nam wyliczyli ok.5000 zł bez sprzętu. Chociaż byli też tacy, którzy wyliczyli 8 tysięcy :o Fronty z MDF a blaty z płyty wiórowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was dodałam 3 zdjęcia z kuchni nie widać zbyt dobrze ale taki będzie rozstaw mebli a co do koloru to ciężko się zdecydować :roll: :roll: :D . Może kochani macie jakieś pomysły lub strony na ,których można coś podpatrzeć wysyłajcie będzie ciekawie ,a może fajna sypialnia :wink: :)

 

Witaj podam Ci link może Cię zainteresuje fajnie można sobie pooglądać wszystkie fronty przeskakując numerkami kilka Mi się tam bardzo podoba.

http://www.interstol.bizn.pl/mdf_folia_pr.ht

 

Co do sypialni to My kupiliśmy Oborniki Wielkopolskie oni produkowali tylko na rynek zachodni niestety nie wiem czy jeszcze produkują ale jest ponadczasowa wydaje Mi się że nigdy nie wyjdzie z mody i ciągle Mi się podoba :lol::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...