Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Prześlę zdjęcia wieczorkiem albo jutro, dzisiaj robimy wylewki. Wpadłam do domciu coś zjeść i śmigam na budowę.

Ach BG tylko pozazdrościć,juz wylewki :) ,jeszcze raz bardzo dziękuje za fotki mam nadzieje,ze po urządzeniu wewnatrz prześlesz kolejne:)wtedy na pewno będzie widać wszystko bardziej dokładniej,gdy są juz pomalowane sciany,podłogi ,glazura i gdy meble już stoją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo. Przynajmniej część domku wykończę, bo w maju się przeprowadzam, a czasu niewiele, za to dylematów z wykańczaniem masa.... ;)

Też bym tak chciał :cry:

Ale może w tym roku chociaż coś zacznę.A w przyszłym postawię.Wczioraj geodeta orzekł że działka moja ma 19 metrów szerokości,a więc Salsa z garażem wejdzie bez problemu.Najwyżej bez okien od strony garażu.W sumie garaż myślę zamienić w duże pomieszczenie typu pralnia,warsztat dla mnie i magazyn na różne takie(kosiarka,łopaty itp.)A na samochód to w przyszłości Wiatę z drzewa sobie zrobię.

Jak myślisz @BG,czy wejdą drzwi do garażu pod schodami?Ewentualnie można obniżyć trochę poziom podłogi do poziomu garażu.Byłoby może wygodnie mieć blisko przejście do garażu i kotłowni.a nie w wiatrołapie,gdzie lepiej może jakąś szafę czy wieszak mieć.

Czekam na fotki @BG :D Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Salsowiczów po długich przemyśleniach postanowiliśmy wprowadzić następne zmiany w projekcie żeby nie rezygnować z pokoju na dole w którym mieliśmy mieć kotłownię zdecydowaliśmy się częściowo podpiwniczyć gdzie wstawimy piec,bojler i być może pralkę.Czekamy na odpowiedż z firmy budowlanej czy jest to wykonalne.Pewnie koszty fundamentów teraz z piwnicą znowu trochę wzrosną od ostatniej wyceny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w gronie Salsowiczów./ wstapilem Tu bo bardzo podoba Mi sie ten domek, jest niewielki,ale mi taki wystarczy. Mowie o domku Salsa z Garazem i kotłownia.

Mam pytanie czy ktos buduje taki domek w Malopolsce lub Slasku. Chetnie chcialbym zobaczyc taki domek na zywo. Czy ktos wie czy jest wogole mozliwosc poszerzenia tego domku na szerokosci o okolo 1 m.

Czy ma ktos jakies fotki domku oczywiscie chodzi mi o zdjecia wnetrz. Głownie pokoi na gorze, salonu, lazienek itp.

Moj adres meilowy to [email protected] lub piszcie na moje gg 3050150

Pozdrawiam i mysle ze ktos napisze.

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj robertb28 między Salsowiczami My będziemy budować w okolicach Żywca ale dopiero latem zaczynamy fundamenty.Domek jest niezbyt duży ale w pełni wystarczjący,łatwy do ogrzania ze względu na nie dużą kubaturę oraz bardzo funkcjonalny patrząc na układ pomieszczeń.Czy można go poszerzyć na szerokość to musiałbyś wysłać zapytanie do biura projektowego czy taka opcja wogóle istnieje bo w tym przypadku zmieniają się wszystkie wymiary począwszy od fundamentów po dach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek montujemy grzejniki i piec. W poniedziałek zaczynamy płytki w piwnicy :). Rany już nie mogę się doczekać kiedy wylewki wyschną. Jak tylko zrobię zdjęcia to prześlę . Chwilowo jestem zabiegana. Wylewki super. Wszystkie kabelki schowane :) Zaczyna się robić ładnie. Jutro spotkanie z gościem od schodów zewnętrznych. Do 16.00 muszę pomysleć nad jakimś projektem. Wczoraj chłopaki do wieczora pracowali nad wylewkami i chcąc nie chcąc zostałam ich kierowniczką ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek montujemy grzejniki i piec. W poniedziałek zaczynamy płytki w piwnicy :). Rany już nie mogę się doczekać kiedy wylewki wyschną. Jak tylko zrobię zdjęcia to prześlę . Chwilowo jestem zabiegana. Wylewki super. Wszystkie kabelki schowane :) Zaczyna się robić ładnie. Jutro spotkanie z gościem od schodów zewnętrznych. Do 16.00 muszę pomysleć nad jakimś projektem. Wczoraj chłopaki do wieczora pracowali nad wylewkami i chcąc nie chcąc zostałam ich kierowniczką ;)

wiesz BG jak czytam Twoje posty to czuję tą Twoją radość z wykańczania domku,na pewno jest i zmęczenie,zabieganie ale chyba i tak wszystko przesłania szczęście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero mamy zamiar kupic projekt ale chętnie obejrzelibysmy zdjecia domku:)
Witaj norola czy zdecydowałaś się już na zakup projektu po obejrzeniu zdjęć Salsy?

tak jesteśmy zdecydowani na zakup Salsy,jeszcze kilka papierkowych rzeczy mamy do załatwienia i kupimy projekt :D

 

To tak jak u mnie.W przyszłym tygodniu ma być mapka 1:500 i wtedy architekt orzeknie,czy Salsa będzie pasować czy nie.I może już w przyszłym tygodniu zakupię projekt. :D

Ale się ruch u Nas zrobił :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po spotkaniu z gościem od schodów zewnętrznych. Czekam niecierpliwie na wycenę. W piątek ma się zabrać do pracy. Niestety taras i chodniczki dopiero w sierpniu. Zmierzyłam również wysokość okna kuchennego od wylewi, wynosi 84 cm , a dokładnie 84,4 cm. Styropian w kuchni 4 cm, folia budowlana gruba - 0,3 cm i wylewka 4 cm. Dla mnie wysokość jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Pytanie do BG czy moge prosic o kilka fotek domku, jesli masz, chodzi Mi o wnetrze domku głownie.

Jakie sa wrazenia czy ten pokoj na dole jest bardzo maly>?

Jak pokoje u góry. ?

Czekam na zdjecia, bo coraz bardziej jestem zainteresowany tym projektem, ale czekam na cos co mnie przekona.

Robert

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...