Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

@igma, jak kupowałaś luksferki to widziałas takie jak najbardziej przeźroczyste, takie które nie zniekształcają obrazu? czy takie są?

Swoje kupowałaś w sklepie czy na allegro?

 

Luksfery kupiłam w castoramie, było ich kilka ,ale nie pamiętam czy były takie o które pytasz :D

W castoramie jestem częstym gościem, więc jak będę to postaram się zerknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że się wyłamałam.

 

To teraz nie wiemy czy Ty jesteś taka niska,czy Twoje fundamenty takie wysokie? :D

 

langerob25

 

Nie bądż taki podśmiewny taka niska nie jestem bez obawy :D fundamenty wysokie zrobiłam żeby Mi zimą po nogach nie ciągło :D a w górach to nie tak jak na nizinach,co niektórzy już teraz wiosnę świętują a u Mnie na działce z metr śniegu jeszcze leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wstępna przeróbka parteru naszej salsy, górę zostawiamy bez zmian http://img10.imageshack.us/my.php?image=salsaparter1.jpg Mam nadzieję że to zdjęcie tam jest, bo jak nie to znaczy że jeszcze muszę nad tym popracować.

Co ty o tym sądzicie??? :roll:

Zdjęcie jest i uważam że jest fajnie. Ja też jestem zwolenniczką zamkniętej kuchni, teraz mam otwartą i nie jestem zadowolona. W salsie będziemy mieć kuchnię prawie zamkniętą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że się wyłamałam.

 

To teraz nie wiemy czy Ty jesteś taka niska,czy Twoje fundamenty takie wysokie? :D

 

langerob25

 

Nie bądż taki podśmiewny taka niska nie jestem bez obawy :D fundamenty wysokie zrobiłam żeby Mi zimą po nogach nie ciągło :D a w górach to nie tak jak na nizinach,co niektórzy już teraz wiosnę świętują a u Mnie na działce z metr śniegu jeszcze leży.

 

Pewnie nie możesz się doczekać końca zimy?

Wcale Ci się nie dziwię.Mnie już nerwy bolą,z budowa za 2 miesiące dopiero.Pogoda w tym roku niestety nie sprzyja Salsowiczom :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@igma napisała

 

annaoj20008 Byłam w castoramie. Widziałam luksfery o które pytałaś są za 5,19 zł/szt.

 

O...wielkie dzięki. Fajna cena i rzeczywiscie całkowicie przeżroczyste, obraz taki jak przez szybę?kurcze, u mnie castoramy nie ma. Będe musiała sprawdzić gdzie jest najbliżej i sprawdzić nasze markety.

 

Brawo Kuzma, mamy kolejne zdjęcie...ja chcę nad morze :wink: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również witam nową salsowiczkę Michasię .Miło cię widzieć burifanek ,kuzma śliczne z Was dziewczyny :) fajnie wiedzieć do kogo się pisze .Obiecuję że wyślę jakies zdjęcie :roll: .

 

ANNJAK3005 wrzuć swoje zdjęcie do chomika i kliknij na nie prawym przyciskiem myszy, lewym wybierz "kopiuj adres obrazka".

Później otwórz wątek salsy na muratorze i kliknij odpowiedz. W odpowiedzi wpisz teraz wciśnij prawy przycisk mysz i lewym wybierz wklej,a później wpisz i wyślij wiadomość

to wszystko

powinno się udać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O...wielkie dzięki. Fajna cena i rzeczywiscie całkowicie przeżroczyste, obraz taki jak przez szybę?kurcze, u mnie castoramy nie ma. Będe musiała sprawdzić gdzie jest najbliżej i sprawdzić nasze markety.

Tak, obraz jak przez szybę. Myślę, że w innych sklepach też są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z mężem również będziemy budować salsę. W styczniu dostaliśmy pozwolenie na budowę. Mieliśmy o tyle łatwiej gdyż działkę kupiliśmy od Gminy z planem zagospodarowania przestrzennego. Jak większość z Was wprowadziliśmy kilka zmian. 1. lustrzane odbicie, 2. wydłużyliśmy pomieszczenie gospodarcze i zrównaliśmy je z bryłą domu, 3. w miejscu kuchni dobudowaliśmy wykusz, w związku z tym zarówno kuchnia jak i górna łazienka wydłużyły się o metr, dodatkowo nad łazienką będzie kukułka. Teraz czekamy na przypływ gotówki i ładniejszą pogodę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...