Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj ewula na naszym forum :D .igma mam prozbę dałam swoje zdjęcie do chomika na 3 stronie ale nie mogę go wrzucić na forum bądz tak miła i wrzuć je ,bo mi się nie udaje. Odwiedzili nas nowi salsowicze i obejrzeli sobie salse na żywo bardzo fajne małżeństwo ,a przy okazji pozdrowienia dla Nich ,może sie odezwą na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem tak to będzie wyglądać. Pomysł zaczerpnęłam z projektu Dom w Morelach- był to projekt który również nam się podobał ale miał kilka drobnych wad.W końcu zdecydowaliśmy się na Salsę i nie żałuję tego wyboru.

 

To zdjęcie co wkleiłem to właśnie dom w morelach :D O wykuszu nie myślałem,ale chciałem kiedyś zrobić samą lukarnę,podobnego kształtu jak na fotce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ewula na naszym forum :D .igma mam prozbę dałam swoje zdjęcie do chomika na 3 stronie ale nie mogę go wrzucić na forum bądz tak miła i wrzuć je ,bo mi się nie udaje. Odwiedzili nas nowi salsowicze i obejrzeli sobie salse na żywo bardzo fajne małżeństwo ,a przy okazji pozdrowienia dla Nich ,może sie odezwą na forum.

 

Jeśli chcesz to ja mogę wrzucić. Dodatkowo mozesz sobie zrobić taki odnośnik do galerii z Twojej budowy,zawsze widoczny pod postem ,który napiszesz.MOgę pomóc Ci to zrobić.Zresztą może się też przydać innym forumowiczom.

 

Dzisiaj z nudów poświęciłem się babskiemu zajęciu-piekę ciasto!

Już drugie w ciągu ostatniego tygodnia.Będzie Snickers :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z mężem również będziemy budować salsę. W styczniu dostaliśmy pozwolenie na budowę. Mieliśmy o tyle łatwiej gdyż działkę kupiliśmy od Gminy z planem zagospodarowania przestrzennego. Jak większość z Was wprowadziliśmy kilka zmian. 1. lustrzane odbicie, 2. wydłużyliśmy pomieszczenie gospodarcze i zrównaliśmy je z bryłą domu, 3. w miejscu kuchni dobudowaliśmy wykusz, w związku z tym zarówno kuchnia jak i górna łazienka wydłużyły się o metr, dodatkowo nad łazienką będzie kukułka. Teraz czekamy na przypływ gotówki i ładniejszą pogodę.

Kukułka? Jesteś pewna że nie jaskółka? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ślicznie dziękuję igma za pomoc :D . Ciasto :o , kurcz sama piekłam kilka lat temu ciągle było coś nie tak i zrezygnowałam kupuję w sklepie niestety :oops: :oops: .jeśli chodzi o zdjęcia z budowy to fajnie by było aby bły widoczne a nie na chomiku ,ale jeśli dodam nowe to na forum ich sama nie dodam chyba ze będziesz je wklejać :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z nudów poświęciłem się babskiemu zajęciu-piekę ciasto!

Już drugie w ciągu ostatniego tygodnia.Będzie Snickers :D

 

I co Wy na to... baby :wink:

 

Ja tu z Wami zniewieściałem :-?

 

 

 

Jak już będę na miejscu w Swojej upragnionej Salsie i bliżej Twojej Salsy to możesz byc pewien że na takiego Snickersa przyjadę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z nudów poświęciłem się babskiemu zajęciu-piekę ciasto!

Już drugie w ciągu ostatniego tygodnia.Będzie Snickers :D

 

I co Wy na to... baby :wink:

 

Ja tu z Wami zniewieściałem :-?

 

 

 

Jak już będę na miejscu w Swojej upragnionej Salsie i bliżej Twojej Salsy to możesz byc pewien że na takiego Snickersa przyjadę :D

 

Na razie trenuję,ale trening czyni mistrza :D

 

@Annajak3005 napisz jaką masz przeglądarkę,bo jeśli firefoxa to bardzo łatwo to zrobić i szybko się można nauczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to już nie wiem co babskie a co chłopskie zajęcie. Zależy co kto lubi.

Osobiscie lubię chłopskie niby zajecia, bo uwielbiam gwoździe, dechy, przycinanie żywopłotu, bardziej mnie to wszystko ciagnie niz mojego małża :lol: Ale jakoś się dogadujemy. Mój osobisty ciast nie piecze, ale dzisiaj postanowil zrobic z półproduktów :lol: żurek. Do tego biała kiełbaska, jajko i prawie mamy wielkanocny obiad. Było smaczne, owszem :D .

 

No typowo chłopska pracę zrobił, bo przez 3 dni przesiewał nasz 10 letni kompostownik 3x4 m, a było co przesiewać :o :roll:

Na tym miejscu chcemy postawic blaszak na okres budowy, obudowujac go w narożniku sciankami z bloczków, co by nam nie wyniesli póżniej zawartości :o W taki sposób kiedys wycięli nam dziurę w płocie i skradli 8 miesięcznego kaukaza :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powróciła zima :cry:

ale... już niedługo, już za chwilę ( w niedzielę ) ma przyjść wiosna :D

 

 

U nas elektryk działa na całego, brudno wszędzie, że aż strach :roll:

Kuchnia zamówiona.

Czekamy, aż wymienią okna. Kiedy to będzie?

Zamawiamy odkurzacz centralny.

Na 1 kwietnia wstępnie umówieni tynkarze.

Będzie się działo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...