Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale Wam zazdroszczę :wink:

Ja niestety czekam na nowe warunki dla przyłacza gazu. Wiedziałam, że trzeba złożyć o nowe, ale Biuro( czyt. mądry pan z biura projektowego)był przekonany, że będzie ok i zwodził przez 3 tygodnie.

I tak kolejne dni płyną a mnie roznosi.

Wniosek o PnB złożony a tu taka wpadka... wystrzegajcie sie takich zawodowców( rada dla przyszłych Bobów Budowniczych :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wam zazdroszczę :wink:

Ja niestety czekam na nowe warunki dla przyłacza gazu. Wiedziałam, że trzeba złożyć o nowe, ale Biuro( czyt. mądry pan z biura projektowego)był przekonany, że będzie ok i zwodził przez 3 tygodnie.

I tak kolejne dni płyną a mnie roznosi.

Wniosek o PnB złożony a tu taka wpadka... wystrzegajcie sie takich zawodowców( rada dla przyszłych Bobów Budowniczych :( )

 

Współczuję Ci biedaczko :cry: tak to nieraz bywa z tymi biurami...nie wszystko układa się tak jakbyśmy chcieli :-? ale nie przejmuj się powoli się poukłada i też w końcu zaczniecie przecież ciągle czekać nie możecie :D

 

U Nas prace postępują do przodu,prawie dziennie prowadzimy rozmowy telefoniczne i ustalamy szczegóły,dostajemy od wykonawcy zdjęcia co jest dla Nas bardzo ważne bo niestety nie możemy uczestniczyć w budowie ale jak na razie wszystko idzie dobrze i jesteśmy dobrej myśli że do końca tak będzie :wink: W miarę postępu prac wrzucam fotki do Chomika więc możecie przeglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo mnie tu nie było - zakręcona jestem jak sznurek w kieszeni....na razie sam sznurek bo...czekam na kredyt :/ Mam już pozwolenie na budowę! Na działce wycięte niektóre drzewa i zepchnięty humus :) Jak panowie bankowcy wreszcie się namyślą - zaczynamy! Ekipa już przebiera nogami - mamy 1,5 miesiąca opóźnienia! Pan projektant od adaptacji nam to załatwił :x Teraz czekamy na decyzję banku - trzymajcie kciuki :) Pozdrawiam wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani :)

Cieszę się, że macie upragnione pozwolenia, że Wasze domki rosną, ale jeszcze bardziej się cieszę, że mam to już daleko za sobą, ufff :wink: :lol:

 

P.S. Są nowe zdjęcia w moim dzienniku

 

jak dobrze w poniedziałek z rana obejrzeć sobie w dzienniku igmy nowe zdjęcia :D Czy kolor domku to pastelowy fiolet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten rok będzie obfity w nowe Salsy.@Ewula83, @Shira3,mam nadzieję ,że ja też niedługo :D No coraz większe postępy u Burifanka i Noroli. Ja już mam uprawomocnione PnB,na działce nawieziono piasku do zasypywania fundamentu.Gdzieś za ok.miesiąc ja też ruszam. Pozdrowienia

 

o to będziemy razem w gronie budujących.Jutro już chyba dojdą do poziomu stropu,trzeba juz zamawiać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...