Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

TEGO DNIA WYCZEKIWAŁAM OD DAWNA. W PONIEDZIAŁEK UPRAWOMOCNIŁO SIE NASZA PNB, A JUTRO RUSZAMY NA PIERWSZE ZAKUPY ZWIĄZANE Z NASZYM DOMKIEM (STAL, CEMENT ITP). JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAC BUDOWY- NASI PRZYJACIELE BUDUJĄ SIĘ KILKA METRÓW OD NAS. KIEDY WIDZE ICH MURY TO AZ MNIE COŚ ZATYKA. MARZY MI SIE CHOC PODOBNY ETAP BUDOWY...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Do IGMA- Wasz domek wygląda naprawdę fajnie,czekamy na zdjęcią z wewnątrz :p

Dzięki. Dzisiaj jeszcze nie mam zdjęć z wewnątrz, Panowie od tynków zaczynają wcześnie rano i bardzo późno kończą. Ciężko jest tam wejść gdy pracują, mało miejsca i strasznie brudno :wink: Ale już prosiłam męża żeby zrobił fotki przed ich przyjazdem więc jak on nie zapomni to na pewno będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam znowu nie byłam na forum sto lat

ale mam zdjęcia,

nareszcie ruszyliśmy z budową na tej stronie http://chomikuj.pl/ba-sia3

są pierwsze zdjęcia.

Mistrzem fotografii to ja nie jestem ale coś tam widać i panowie muraże ładnie pozowali.

 

pozdrawiam

 

no i mamy kolejny dziennik budowy na forum :D My dziś zamawiamy strop,bo będzie w nast.tyg już układany.Dziś będą nowe zdjęcia w chomiku :wink:

 

ciekawe co się dzieje z Moniką i Maćkiem,dawno sie nie odzywali i nie mają od dłuższego czasu żadnych nowych zdjęć w dzienniku,i czy jeszcze czasem BG nas tu podgląda? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co zawsze się zastanawiałam dlaczego niektórzy forumowicze przestają pisać dzienniki budowy, przestają tak bez słowa, zwyczajnie znikają

i domyśliłam się kilku powodów - nie mają czasu, nie mają już ochoty dzielić się widokami swojego domku, ktoś ich do tego zniechęcił itp.itd., ale nawet przez myśl mi nie przeszło, że niektórzy przestają pisać, bo nagle się okazuje, że nie mają już pieniędzy na inne roboty budowlane czy też wykończenia, a głupio tak pisać, "a tym postem kończymy nasz dziennik bo nie mamy już pieniążków" :wink: więc znikają. Oświeciło mnie kiedy pomyślałam sobie, że mnie może spotkać ten sam los :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to jeden z powodów.Chociaż najważniejszy to pewnie strach przed kradzieżą.Złodziej pozna doskonale rozkład domu i sprzętu po fotkach i ułatwia mu to pracę.A nawet rozmieszczenie czujek i tego rodzaju rzeczy.Ale u wielu przychodzi pewnie taki moment ,że kończą się pieniążki i nie ma się czym chwalić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zakończył pisanie dziennika w obawie przed kradzieżą to jaki był sens zaczynać taki dziennik?

Uważam, że nie ma potrzeby pokazywać innym jaki się ma sprzęty w domu bo i rzeczywiście po co kusić los, ale dziennik budowy to w zasadzie wątek w którym powinniśmy pokazywać nasze budowy do stanu pod klucz, a reszta to już wolna wola :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pojawiam sie i znikam na forum ponieważ jestem troszkę leniem i nie chce mi sie duuuużo pisać, albo zwyczajnie nie mam czasu, albo padam wieczorem na twarz.

to :) tak w kwestii wytłumaczenie :wink: . Ale postaram sie częściej coś skrobnąć.

 

A na budowie już prawie stan zero ukończony. Cieszę sie bardzo. Mój mąż, który budowę podziwia tylko na zdjęciach też bardzo zadowolony, więc wszystko ok.

 

Ostatnio spotkała mnie ciekawa przygoda, odwoziłam męża i w czasie jazdy mąż mówi patrz salsa, taka jak nasza, niestety nie mieliśmy czasu zatrzymać się i podziwiać, więc kiedy już wracałam sama postanowiłam wejść do środka i obejrzeć sobie troszkę, miałam szczęście, bo akurat byli murarze, chyba nie wzbudziłam podejrzeń, bo mnie wpuścili. 8)

Zobaczyłam i nareszcie wiem jak to wszystko będzie wyglądało. :roll: Bo nie bardzo przemawiały do mnie rysunki.

 

 

A tak na marginesie czy ktoś z forumowiiczów buduje salsę w okolicach Radomska?

Na dziś kończę swój przydługi i dość pokrętny wywód :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norola

Czy wstawiłaś szerokie nadproże nad drzwiami wejściowymi gdybyś kiedyś przypadkiem chciała zmienić drzwi na szersze? bo Ja tak właśnie zrobiłam bo kto to wie co może Mi za kilka lat przyjść do głowy :roll:

 

w sumie to chyba nie dlatego wstawiliśmy to szersze nadproże,ale dlaczego to nie wiem :roll: muszę męża podpytać :D a może tez sie kiedys wstawi szersze drzwi,heh. Chociaż wolę węższe :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igma Twój domek jest prześliczny i nie mogę się na niego napatrzeć. Czekam na następne zdjęcia i ciągle sprawdzam dzienniki innych salsowiczów ale nic się nie dzieje :-? Pozdrawiam wszystkich serdecznie. :)

 

Mnie też się podoba domek Igmy :D Ja postaram się dziś wstawić nowe zdjęcia,bo będę na budowie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...