Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

a jednak u nas belki stropowe już w większości położone,w nast. tyg. pewnie będzie już gotowy :D w chomiku nowe zdjęcia,zapraszam :p

 

Pooglądałam sobie nowe zdjęcia i wiesz powiem Ci ładny będziesz mieć kominek My też myślimy dostawić go do komina prawą stroną żeby nie zajmował sporo miejsca a najbardziej podobają Mi się półeczki koło kominka piątka dla taty :D chcę takie zrobić gdzieś w domy tylko ze szklanymi półeczkami i większe bo bardzo Mi się to podoba.Jednak nie próżnujecie belki stropowe już prawie całe rozłożone jeszcze trochę i będziesz po górze biegać :lol:

 

a dziękuję :D :D :D z półeczek jestem bardzo zadowolona,a tacie nie wiem jak się wynagrodzę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam obiecalam kilka zdjęc ijesli macie ochote to zajrzyjcie na chomika .Rosną nasze salse jak grzybki super oglądalam dzienniki budowy.Pozdrowienia

 

Witaj chciałam pooglądać zdjęcia ale pisze jak otwieram ten Twój link z 25 strony że taki chomik nie istnieje popatrz co się stało i jak możesz wklej nowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANNJAK3005

 

Otworzyłam link miałam zapisany w ulubionych :oops: no wiesz Ty już chyba nie długo przeprowadzać się będziesz :p zrobiliście duże postępy od ostatniego razu tylko gratulować domek wygląda na bardzo przestronny jak oglądam Twoje zdjęcia jest w nim bardzo jasno i przyjemnie.Mam pytanie odnośnie stelażu ze spłuczką w małej łazience jaki to wymiar chodzi Mi o szerokość bo chyba jest węższy niż geberit przynajmniej tak Mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kochani, muszę powiedzieć, że zdjęcia Waszych domków są piękne.

@ANNJAK3005, fajnie wyglądają kolory w pokoikach, nie wspomnę już o salonie i płytkach. Bardzo podobne ostatnio oglądałam, tylko były prostokątne.

Dałaś mi możliwość zobaczenia po ułożeniu i potwierdziłaś mój wybór.

Zastanawiać się tylko będę, czy nie wprowadzić delikatnie drugiego koloru. Zobaczymy.

@norola, kominek i półeczki słodkie.

Napiszcie proszę jakie macie kominki (nazwa, firma) i ich wielkość.

Nasz ma być typowo ozdobny, myślę o półokrągłym, żeby zajął jak najmniej miejsca i zastanawiam się nad wielkością i mocą.

Doradźcie coś proszę, może dysponujecie jakimiś wizualizacjami?

Ja już o kominku, a dopiero pakowac zaczynam manele. Rozpoczynamy ok. 20 maja :o :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za mile słowa ,łazienki zaczniemy jeszcze w tym tygodniu ,dzisiaj zaczeliśmy z mężem robic drewutnię bo mamy kominek z płaszczem wodnym a drewienko już schnie ,kafelkarz kończy garaż, w tym tygodniu też bedzie nam fachowiec skladał meble kuchenne a koło 15 bedą drzwi .Na pewno wkleję zdjęcia mój laptopik sprawuje się super więc nie będzie już problemów :D .Ajeśli chodzi o stelarz to nie wiem zmierzę i napiszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurrraaaaaaaaaaaaaaaaaa !

 

Mamy Pozwolenie na budowę. :p :p

 

Dzisiaj załatwiałam prądy budowlane, w czwartek mają podrzucić blaszaczka i zaczynamy małe trzęsienie ziemii ok. 20 maja.

 

Czy trzeba mieć prawomocne PnB aby zgłosić w Nadzorze Budowlanym chęć rozpoczęcia robót?

Samo rozpoczęcie robót to wiem, że po uprawomocnieniu.

 

 

 

A mogę się dowiedzieć ile czekaliście na to pozwolenie? Tak w przybliżeniu w miesiącach, tygodniach, bo my na samą mapkę czekamy już miesiąc. Przy okazji oczywiście serdecznie gratuluję i życzę udanego budowania Salsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za mile słowa ,łazienki zaczniemy jeszcze w tym tygodniu ,dzisiaj zaczeliśmy z mężem robic drewutnię bo mamy kominek z płaszczem wodnym a drewienko już schnie ,kafelkarz kończy garaż, w tym tygodniu też bedzie nam fachowiec skladał meble kuchenne a koło 15 bedą drzwi .Na pewno wkleję zdjęcia mój laptopik sprawuje się super więc nie będzie już problemów :D .Ajeśli chodzi o stelarz to nie wiem zmierzę i napiszę.

 

och, jak ja bym już tak chciała...

Dzisiaj byłam w swoim domku (jak co dzień zresztą :lol: ), zrobiłam sobie kawę, usiadłam w salonie (bo na zewnątrz jakoś tak wiało :wink: ) Siedzę sobie, patrzę i nagle zauważam, że ktoś chodzi po działce sąsiadów, wychodzę , patrzę, pytam kto i okazuje się, że to właściciele tej działki, czyli moi sąsiedzi :) Poznaliśmy się, wypili ze mną kawę, porozmawialiśmy i muszę Wam powiedzieć, że fajnie tak usiąść sobie z sąsiadami na tarasie i napić się kawy :D zresztą w dosyć spartańskich warunkach, nie miałam cukru(ale powiedzieli, że nie słodzą - to tak jak ja ) i nie miałam nawet łyżeczki, więc gdy pytanie powinno brzmieć- ile łyżek kawy chcecie? - to dzisiaj brzmiało "ile widelców kawy chcecie?" hehe

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogę się dowiedzieć ile czekaliście na to pozwolenie? Tak w przybliżeniu w miesiącach, tygodniach, bo my na samą mapkę czekamy już miesiąc. Przy okazji oczywiście serdecznie gratuluję i życzę udanego budowania Salsy.

 

Ja czekałem 8 tygodni.Ustawowo mają 65 dni czasu na wydanie PnB.Czytałem jeden wątek na forum,to jest to bardzo zróżnicowane w zależności od starostwa.Czasami ludzie dostają po 2 tygodniach:) .

 

Igma urządza sobie majówki w nowym domku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was kochani jest na bieżąco z kredytami. Który bank ma najsensowniejsze propozycje.

Chcieliśmy brać we frankach w BGŻ, ale podobno juz nie chcą podpisywać.

 

Pracowałam kiedyś dla kilku Banków powiem Ci po pierwsze zastanów się czy wziąść kredyt w walucie? teraz skoki są niesamowite a nie liczyłabym na większe spadki.Zawsze najlepsze kredyty miało PKO BP i być może dalej mają musisz sprawdzić aktualną ofertę.Jako jedyny Bank dokładnie sprawdzają zdolność kredytową chodzi tutaj o zarobki netto i resztę wydatków na budżet domowy ale warunki kredytowania chyba mają najlepsze przynajmniej kiedyś mieli.Dużo Banków wycofuje się teraz z udzielania wysokich kredytów bo ludzie nabrali a teraz nie spłacają bo nie mają odpowiednich dochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...