Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A dlaczego miałabym się bawić fotoszopem?? Ja nawet nie umiałabym się nim posłużyć:)

 

Moje drzwi też gerdy, dzisiaj się o nie sparzyłam, tak były rozgrzane!!! Ciekawe, jak długo wytrzymają????

 

 

Jak Wam się podoba mój szatański plan????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ścianę pomalować, to na pewno. W przyszłości (matko, oby niezbyt dalekiej) ma tam stanąć specjalna szafka dla psiaków z miskami na wodę i chowanymi w szufladach miskami na karmę. Tylko ściana pusta, nie wiem co powiesić, chociaż pewne zamiary kołaczą mi w głowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje też się rozłażą. Ile kosztuje przedni panel??

 

Już piszę. U mnie gwarancja tez dawno mineła, 4 lata było po jak zaczełam załatwiać wymianę panelu. Napisałam do Gerdy na ich stronie i zaproponowano mi darmowy serwis i zapłatę za panel 350zł. Ciągnęło sie to od czerwca 2013 do lutego 2014, wpierw nieporozumienie, kto miał zamówic, nie przekazano ze zapłaciłam itp, potem przyszedl snieg i mroz i dlatego ten luty chyba, bo juz nie pamietam. Ale mam drzwi ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qurna, przecież pisałam, że koza odpadła ze względu na fakt, iż przy obu "włączonych" źródłach (czyt.: kominek i koza) na dole będzie ze 30 stopni, tego nikt nie wytrzyma. Płytki były położone ze względu na kozę właśnie, a skoro koza odpadła to po ki gwizdek one?? Bardziej się tam teraz przyda stołówka dla psiaków!!

 

Zaczełam rozwalać studnię, dla odmiany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do płytek się zgodzę - bez jest lepiej. Ale zwierza ci ścianę białą szybko załatwią na perłowo ze szlaczkiem. No, chyba, że jak mój mąż- będziesz malować co pół roku.

A po co masz tam coś wieszać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa, Twoje zwierzę musi być litościwe!!! Moje ma białą ścianę w swojej kanciapie, znaczy miało, bo ona jest czarna teraz. Wciąż nie mam pomysłu, co z nią zrobić. Pomalować na biało? Pomalować na czarno? Pomalować farbą olejną, żeby dało się myć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też o tym pomyślałam. Podobno mamy jeszcze jakieś resztki z łazienek, to się wykorzysta. "Się" jednakowoż chwilowo nie ma czasu i nie da się "się" wykorzystać, więc poczekamy na nie do powakacji. Myślę, że Emi nie będzie wybrzydzała... Podobno jest daltonistką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko w pochmurny i chłodny dzień. Zrobiłam sobie małą przerwę we wszelkiego rodzaju demolkach, paleniach i tym podobnych przyjemnościach. Nie chce mi się!!!

 

Przy odmienionej ścianie ma powstać stołówka dla psiaków w formie zabudowy, z szufladami na miski z karmą i wysuniętą częścią, otwartą na miski z wodą. Ściana ma szansę przetrwać, zanim to się jednak stanie ścianie się pewnie nieźle oberwie. Trudno, na wojnie muszą być ofiary;)

 

O studni napisałam w dzienniku, a co!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...