Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Komuna w łazience to już jest, psy po niej hasają a koty sypialnię sobie zrobiły na ciepłej podłodze!

 

TARciu buziaki!!!!!

 

Maxi, ja moge nawet specjalną wejściówkę Ci wysłać!!!!!

 

Depsia ... wygrałaś!!!

 

Masz rację Arctisia w całej rozciągłości!!!!

 

I powiem, że szukam jakiejś fototapety dośc dużej na ścianę przy pralni. Żadne muszelki, rozgwiazdy czy tym podobne "wodne" klimaty poza tym wszystko. Jak Wam cos w oko wpadnie to dajcie znac, proszę!!!

 

I melduje, że wsadziłam zdjęcia z dnia dzisiejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, zabrudzić, ani Braza nie taka, ani ja, żeby się zabrudzenia bać, ale jakby tak większy rozmach wziąć przy myciu albo równowagę po piwku stracić??? Myć się na baczność i na trzeźwo jedynie!

 

http://kuznianaklejek.pl/fototapeta.html

Edytowane przez Agduś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nieodmiennie podoba sie ten rysunek, zamowilam w formie plakatu cz-b i nadal mi sie nie znudzil

 

http://pixers.pl/fototapety/bank-mit-meerblick-42452978

 

to wodne klimaty ale przyznaj, ze na takiej lawce to by mozna posiedziec :D

 

Brazunia czy mnie oczy myla czy to przeklamanie na fotce w lazience masz kilka innych kafli? bo mnie te kolo kabiny nieodmiennie wychodza w innym odcieniu. Kabina jest otwarta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Osia, my się zawsze dogadamy :yes: Tylko mi powiedz, które kino ....

 

Agdus, ani Ty tyle piwka nie pijesz coby się kolibać ani dzieci aż tak szalone nie są ... szczególnie, gdy w pojedynke wystepują! Takowoż ja obiecuje, że po pierwsze primo: pilnować będę ilości piwka; po drugie primo: dzieciątka Twoje wpuszczac pojedynczo :D Szlauch zapewniam, ciepłej wody w nim - ni huhu!!! Chyba, ze ja sobie podgrzejecie!

Wusia, jak się zabrudzi, to brudziciel posprząta, toż normalka!

 

TARciu Kafle są takie same, to musi być efekt oświetlenia! Kabina jest otwarta oczywiście - jeszcze. W praniu się okaże, co dalej!

 

Dzięki za linki! Będę Was meczyć straszliwie o dobór fototapety gdy już roleta zawiśnie ... bo to chyba bedzie wielkie wyzwanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazka ale sprecyzuj choc troche, w ktora strone sie kierowac z tymi tapetami, kwiatki, bratki, zwierzatka, woda, gory, krajobraz............... tego sa sryliony. Wiemy, ze nie rozgwiazdy i inne muszelki ;)

 

fajne fototapety sa zawsze z akcentami marynistycznymi, uwielbiam stare zwiniete liny żaglowe, rzucone na drewniany poklad oczywista w wersji cz-b albo seria "droga na wydmy", falochrony na bałtyku, wąwozy, mgły nad polami, droga w lesie no i uliczki, schody, wiatraki - kurcze jakies zawsze takie nostalgiczne, chyba potrzebne mi wyciszenie:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tużeś Osia trafiła w sedno :D Zapraszam na seans ... Ty w roli głównej :)

 

TARciu i reszta Wspaniałych tak wygląda roleta w łazience (a właściwie będzie wyglądac gdy zawiśnie)

 

http://cdn.dekoria.pl/image/djpg/15080/15080_1651.1/0/0/Roleta-rzymska-Capri_1651.jpg

 

Chetnie bym do tego dobrała jakieś kocie oczy .... tylko czy to wypali ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze trudno, ta roleta robi za wszystko

 

Dokładnie:)

 

Ja bym z fototapety zrezygnowała, za to poszukałabym jakiegoś obrazka, plakatu, itp.

Wrzuć w wujka Google hasło Govinder i w grafice oblukaj, może coś Ci się spodoba?

Kilka fajnych kotków tam widziałam:yes:

Tudzież piesków i królików:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...