Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jakoś mnie tu nie było ale o kominie wiem od Zuzy, która wie z fejsa od Karli. Nawet zdjęcie straży obejrzałam :)

Miałaś dużo szczęścia, bo takie kominy bywają niebezpieczne.

 

A tego roku też mam już dosyć. I choć nowy mi grozi utratą pracy, to staram się uwierzyć, że to tylko będzie zmiana na lepsze ;) No i stawiam pasjansa ile ta dojna zmiana jeszcze potrwa. Bo według mojej oceny jeżeli ponad rok, to nie będzie do czego wracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, być może nie zwróciłaś uwagi na informację od Batury o stali do komina „ Ważny jest jej gatunek = 1.4404

 

Tu masz kartę charakterystyki takiej stali

https://www.stalespecjalne.com.pl/of...ne/1-4404.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starszyzna ma 11 lat. Wetka zapewniała, że ponieważ kreatynina jest w porządku to damy sobie z tym radę. Oby!

 

Piątek! Spier.oliłąm się ze schodów, o mało nie spaliłam sprzęgła i zmarzłam jak bezdomny pies załatwiając sprawy, bo przez te pozamykane restauracje nawet kawy nie ma gdzie wypić! W Żabce jest okropna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, dawno na forum nie wchodziłam, więc moja wiedza o kominie skończyła się na etapie ugaszonego pożaru, a tu się okazuje, że sprawa ma burzliwy ciąg dalszy. Prawie nie wyobrażam sobie Brazoczyska bez ognia w kominku. Mam nadzieję, że szybko wróci. W przeciwieństwie do truchła, które oby nie wracało wcale.

Trzymam kciuki za Starszyznę. Niech bidulka szybko wraca do siebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dupie z tym 2020 rokiem!

 

Małe przyjemności sobie robię, choć szmal przy okazji wydaję...

Też sobie robię :yes: a rok 2020 nich idzie w pizdu...

 

Starszyzna ma 11 lat. Wetka zapewniała, że ponieważ kreatynina jest w porządku to damy sobie z tym radę. Oby!

 

Piątek! Spier.oliłąm się ze schodów, o mało nie spaliłam sprzęgła i zmarzłam jak bezdomny pies załatwiając sprawy, bo przez te pozamykane restauracje nawet kawy nie ma gdzie wypić! W Żabce jest okropna!

A jak mocznik?

Dzień widzę miałaś "cudowny":bash:

Przytulam :hug:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osica, no właśnie mocznik wysoki. Zaczynam poszukiwania karmy niskobiałkowej dla kotów:(

 

Ano widzisz, Agduś, zapier.ol taki, że nawet nie mam czasu załądować. Za to paczka się "ubrała" i jutro orzeł wystartuje.

 

Pesteczko, obyś miała rację!

 

Spałam na nowym łóżku i materacu - jest bosko!

Szlachetna część mojego ciała przestaje powoli boleć.

Edytowane przez braza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://cowsierscipiszczy.pl/dieta-niewydolnosc-nerek/

 

Korzystam od lat z „Co w sierści piszczy”, żeby dowiedzieć się czego czasem wet niedopowie, o co pytać, drążyć problem. Artykuły są najczęściej kocio-psie, więc nie zniechęć się. Fatalnie jest też bo fragmenty tektu dzielą reklamy. Ale można pobrać PDFy artykułów.

Jest też forum kocio-psie https://cowsierscipiszczy.pl/forum/niewydolnosc-nerek/

 

 

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...