Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wkleję linki do wiertarek - ze względu na kasę nie mogą być super "wypasione". Spójrz proszę na nie i powiedz mi, któa z nich będzie najlepsza (z tych najtańszych). Ojciec nie ma udarówki, a na pewno Mu się przyda, nie potrzebuje jakiejś ekstra.

Za chwilę poszukam linków, okey??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uffff a juz myslałem ze mnie chcesz za cos opieprzyć :lol:

 

już patrze na te linki

 

Pół dnia bym myślała i pewnie bym nie wymyśliła, za co ja Cię mogę opieprzyć :D

 

Myśl, Kolego Sympatyczny, jesteś moją deską ratunkową!!! Ja znam się na tym jeszcze słabiej od Ciebie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reyzel jako osoba uwielbiajaca prasowac :oops: :oops: :oops: polecam ci zelazko z wytwornica pary .naprawde swietna rzecz i na szczescie coraz tansza (mezus mialby swietny pomysl na prezent dla ciebie pod choinke ).prasuje sie naprawde szybko i sprawnie , niemal w powietrzu .ma bardzo silny wyrzut pary , co bardzo skraca proces wygladzania i np. ja prasuje koszulki z aplikacjami na prawej stronie trzymajac zelazko w powietrzu

kto raz sprobuje nie pozaluje !!! :D

sa profesjonalne zestawy ze specjalna deska , ale trzeba miec wtedy specjalne pomieszczenie do prasowania , bo jest cholernie ciezka

wyglada mniej wiecej tak (mysle , ze takie wystarcza w zupelnosci i ksztuje ok. 520 zl )

http://img.nokaut.pl/p/fa/4b/fa4b44dba2e7d8a72a29ac53cab8c3a2130x130.jpg

 

Froschka, nie wiem jak Ci dziękować :D :D :D Super sprawa, choć pewnie dopiero w nowym domku sobie takie cudo sprawię ( wliczę w koszty budowy :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chciałam naszego Romcia poganiać, co by na bezczelną nie wyjść :oops: Rom przepraszam ale czy Ty ... wypróbowujesz od razu te wiertarki :roll:

 

Reyzelciu te konsultowane aktualnie przez Romcia wiertarki nie są z najwyższej pólki, ale musze z kasą uważać. Cenowo do 200 zł. Odnoszę wrażenie, że do takich prostych, domowych prac w zupełności taka wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w Leroyu maja na promocji Hitachi, mniej niz 2 stowy , moj Stary bardzoz niej zadowolony.

 

Do najliższego Leroy'a mam ze 300 km :-? Odpada w przedbiegach!

 

Nie wiem, na jaki gwizdek ja się tak zaparłam na tę wiertarkę, ale nic ciekawszego nie przyszło mi do głowy :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze , nie wiedzialam wczesniej przeciez moglam kupic i wyslac Tobie .

Ani dzis , ani jutro nie bede w Leroyu , ale zanim sie wybiore tym razem , zapytam czy juz cos kupilas , ok ?Bo jak pozniej to nie dojdzie.

Chyba , ze moze ups dowiezie .W niedziele bede na pewno,no prawie na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rrmisiu kochana!!! Byłoby super!! Nie wiem, jaką opinię wystawi tym wiertarkom z netu Rom, jeśli któraś będzie warta zachodu, to nie będę Ci d..py zawracała!! Ale Hitachi to już jest marka, cholibka, za takie pieniądze warto...

 

Zobaczę, co powie Rom. Jakby co to jeszcze dzisiaj dam znać!!!

 

Czy ja Ci już mówiłam, że Cię kocham :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jestem :lol: :lol: :lol:

prosze mi się tu nie denerować...musiałem skoczyć do jakiegoś sklepu z wiertarkami i każdą po kolei wypróbować :lol: :lol:

A tak naprawdę to miałem trochę pracy

No więc jeżeli miałbym taką wiertarkę kupować dla siebie to kupiłbym wiertarkę nr 1 - starego dobrego i wypróbowanego Skila. Zaznaczam że nie są to wiertarki do profesjonalnych prac. Jeżeli miałaby ona pracować codziennie 8 godzin wiercąc w betonie to na pewno szybko się "zużyje" :lol: To nie ta moc i nie ta cena. Natomiast jeżeli chodzi o to żeby mieć w domu wiertarkę żeby czasami wywiercić coś w ścianenie, metalu czy drewnie to na pewno jest to wystarczająca wiertarka. Łatwo się wynmienia wiertła - nie potrzeba żadnego kluczyka ( a widziałem że teztam takie są). Posiada udar więc w betonie też sobie poradzi. Są tam jeż tańsze wiertarki o podobnych parametrach ale nie są one mi znane i raczej postawiłbym na Skila.

Jeszcze raz zaznaczam że nie jestem zawodowym "wiertaczem" :lol: :lol:

Mam nadzieję żę na coś się przydałem.

I dziekuję brazunia za miłe słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...