Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Fairy, miło mi widzieć Cię u siebie :D To magiczne miejsce ... ale magię to mi na razie przysłania szara rzeczywistość ... no ja wygodna cholernie jestem :oops: :wink:

 

Noo bywalam u Ciebie, bywalam ale tak przelotem i niezostawialam po sobie znaku bytnosci.

Wygodna jestes? To ja juz nic nie mowie! Wyobraz sobie, ze kiedy mi juz przyjdzie zamieszkac na wsi tooo ... zastanawiac sie bede z ktorej strony mam podejsc do pieca na nooo taki na wegiel? Tylko mi brakuje aby mnie w lektyce nosic booo juz tak sie wygodna zrobilam :lol:

I pamietaj Braza, ze odpoczynek jak wszystko, konczy sie zmeczeniem. :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłodnia - piwnica
...no a jak piwnica, to - BALONIK(I) z tymi jabłuszkami, malinami i winogronami :lol: :wink: :lol:

Marzy mi się taka :wink: i kiedyś będzie... żeby tylko nam się udało jakoś na prostą wyjść... :-? :roll:

 

Braza, czy ty mi przypadkiem jakichś czarnych chmur dzisiaj nie podesłałaś? 8)

Rano słoneczko było śliczne, a teraz, jak na działkę mam właśnie wyjeżdżać, to się jakoś nagle ciemno zrobiło :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A teraz rozpaliłam w kominku i pod kuchnią, bo wieczór jakiś dziwnie mokry i chłodny.... Idę sobie zrobić kawę i zapalić papieroska ... zasłużyłam na luzik!!!!

 

Gdybym Ci rok temu powiedziała, że z takim luzem napiszesz, że właśnie przerzuciłaś przyczepę drewna, a potem to u góry, uwierzyłabyś? :D

Bo ja nie!!! :lol:

Nie uwierzyłabym, że tak szybko będziesz w wiejską skórę wchodzić, miastowa wygodnisiu. :wink: :lol: :p

Świetna facetka z Ciebie, wiesz? 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsiu kochana, przerzuciłam, bo coś mi w duszy grało, że padać może, a szkoda byłoby tych kilku wydanych stów. Jak mus, to mus, ale gdyby ktoś chciał mi zapłacić za taką robotę, to ostrzegam: zażądam majątku!!!!!! Nadal jestem wygodnisia i to miastowa, zmuszana czasami do wstrętnych, ohydnych niewygód :wink:

 

Yeti, jak bony dyny, nie dmuchałam w Twoją stronę!!!!! Te mendy wczoraj już się pojawiły (stąd ta zagorzała walka z drewnem) i były cały dzień!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerzuciłam, bo coś mi w duszy grało, że padać może, a szkoda byłoby tych kilku wydanych stow!!!

 

jak przerzucilas te klody i dobrze pozamykalas, to teraz przewertuj wywatki o suszeniu takie dobra :roll: Moze sie okazac, ze bedziesz nim palic ... za rok moze dwa :roll:

Nie strasze, tylko dziele sie doswiadczeniem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć wysuszone już kupiłam... tak mówił ... eee tam mówił, na kolanach przysięgał ... Pan Drewniany.

Ułożone toto leży jedno na drugim, przewiew ma taki, że wszystkie pająki i inne robale na pewno wywieje, jest więc szansa, że będzie okey. Jutro nawet jedno wypróbuję, taka będę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeti, jak bony dyny, nie dmuchałam w Twoją stronę!!!!! Te mendy wczoraj już się pojawiły (stąd ta zagorzała walka z drewnem) i były cały dzień!!!!
Rozeszło się po kościach - spadły 3 krople na krzyż i z powrotem ładnie się zrobiło.

Dzisiaj był dzień pod znakiem ognia - wielką stertę gałęziorów spaliłem. Hajcowało się, że aż miło!

Sam sobie temperaturę otoczenia podniosłem :wink: :D. Szkoda, że tak daleko jesteś, bo ja właśnie w twoją stronę podmuchałem kilka razy, coby ci się tam słoneczniej i milej zrobiło, ale przez tych paręset kilometrów odległości, to pewnie jutro dopiero do ciebie dojdzie :wink:.

 

A tak na marginesie to nie wiem, czy to Matka Przyroda sobie w kulki leci, czy mnie tak ciężko zadowolić :wink:: jak 11 lat temu swoje ranczo nabyłem, to martwiłem się, że na tym łączastym odludziu wieki miną zanim jakiś cień i sąsiedzi wyrosną. Dzisiaj sąsiadów już mam z 3 stron, a z przecinaniem krzaczorów nadążyć nie mogę. Normalnie wkrótce jakąś spalinówkę będę musiał zakupić, bo się tą moją piłką zacheśtam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłodnia - piwnica
...no a jak piwnica, to - BALONIK(I) z tymi jabłuszkami, malinami i winogronami :lol: :wink: :lol:

Marzy mi się taka :wink: i kiedyś będzie... żeby tylko nam się udało jakoś na prostą wyjść... :-? :roll:

...

... o TO TO TO ... taką se zrób ... mniejsca przeca masz dosyć ... będzie Pani zadowolona :)

 

pozdróweńka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek - wygodnisiom i pracusiom! :lol:

Ja tam wiem z doświadczenia, że jak 1 lato w dobrym przewiewie w suchym miejscu przeleży takie drewno, to już całkiem nieźle można sobie nim nagrzać, choc wiadomo, że 2-letnie - to dopiero właściwe drewno jest... :wink:

Weźcie do mnie jakieś deszcze wysyłajcie, bo mnie cholera weźmie na tę suszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bierz Depsia ile chcesz, u mnie ponuro i pochmurno i nawet pada ... aczkolwiek nie w tej chwili.

 

Chef'ie, moja piwniczka to pod sypialnią się umieściła, chłodek od niej przez podłogę lekko wieje a w środku ... no nie jest najpiękniejsza, niestety. Ja w każdym razie byłam tam może ze dwa razy - w towarzystwie innych i zawsze tyły kryłam! Ta, którą pokazałeś jest prześliczna!! Sucha, widna i czysta, do niej to bym wlazła, nawet sama!!

 

Yeti, coś słabo dmuchałeś, pochmurno mam :-? :wink: Jak już nabędziesz tę spalinówkę, to zapraszam do wypróbowania zakupu na moich chwaściorach :D

 

Cześć i czołem :D Chyba pójdę telefonicznie opier..... Zakład Gospodarki Komunalnej - od lipca śmieci nie wywiezione :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...