Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam i podziwiam. :D

Sypialnia ma pięęęękny kolor, belki są wspaniale przemalowane i ogólnier chałupa zaczęła wyglądać jak chałupa, a nie opuszczony dom. :D

Świetna robota, Brazuniu, tak trzymać. :D :D :D

 

Dzień dobry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na zdjęcia zacząłem się zastanawiać co Cię tak (piiiip) ciągnie do tego miasta :evil:

Ja wiem, że nie zawsze wszystko wygląda tak pięknie jak w danej chwili na zdjęciach, ale i tak jest pięknie.

A p;omyśl sobie jak będzie wiosną, gdy wszystko wokół wystrzeli tą świeżą zielenią.

Jak dla mnie to naprawdę urzekające miejsce i sam chętnie bym się do takiego wyniósł.

Tak poza tym to w jednym pokoju widzę źle pomalowany sufit.

No dobra, żartuję :lol: :lol: :lol:

Jak dla mnie bomba i mogę powiedzieć, że jestem z Ciebie dumny :D .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia.....

podoba mi się ta kuchnia kaflowa (pisałam juz o tym). Naprawdę fajna jest.

Okiennice po liftingu też fajne. Okno widokowe możesz rozważyć skoro i tak myslisz o elewacji w przyszłości :wink: Byłoby ślicznie!

Fajne jest też to miejce pod scianą na zewnatrz, to ogrodzone ze schodkami w terakocie. Można tam bardzo miły kącik zorganizować. Kilka desek na pergolkę i będzie git :wink:

A sypialnię zostawiam na koniec. 8) Będziesz w niej spała jak dziecko. Nie obejrzysz sie kiedy zaśniesz. :lol: Jakie łóżko planujesz? Jasne drewno, białe czy ciemne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Kuchnia wygląda jak u ludzi! Resztę widziałam.

 

A te ślicznie przemalowane krzesła ogrodowe nadal się kolebią niepokojąco? Uważajcie goście Brazy - to jest test trzeźwości! Nawet lekko zanietrzeźwiony czlowiek nie usiedzi!

 

Kota śliczna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toluś, to Ty chyba koszykarzy nie widziałaś, ci są wielcy :D :D

Marjuszek ... jakeś Ty (piiiip) wypatrzył te niedociągnięcia na suficie :evil: Za bardzo wnikliwy jesteś :evil: :wink: :D

Maylandzia, właśnie nie wiem, jaki kolor mebli dać do sypialni. Szafę w Ikea wypatrzyłam (Hemne, czy jakoś tak, taka narożna + normalne). Lubię ciemne meble, ale przy tych ścianach to cholera wie, czy za ciemno nie będzie. Najbardziej to by mi pasowały takie beżowe właśnie, jak belki. Widziałaś gdzieś takie???

Agduś - prawie jak u ludzi, mebli mi brakuje... nie masz pod ręką jakiegoś sponsora?? A meble dalej się kolibią - pocieszające jest to, że ciągle tak samo, ani mniej, ani więcej :D

Kawika, dziubanie jest the best :D

 

Dzięki Wam piękne za docenienie moich wysiłków, chociaż w realu to trochę gorzej wygląda ... są niedociągnięcia, a jakże. Ale i tak ... no qurna narobiłam się, ale chyba warto było 8)

 

Po południu zaczynam kłaść tapetę w kuchni :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania - dog jest adoptowany, po byłych właścicielach. W nosie go mieli, to co było robić, przeca nie oddam na stracenie!!!!!

 

moje marzenie to dog niemiecki :roll:

jak na razie mam już podhalanke więc raczej drugi duży pies odpada :(

 

ale fajnie popatrzeć na Twojego doga :D

a tak na marginesie jak mozna mieć w nosie swojego psa :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...