Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

brazuniu, jestem pod takim wrazeniem, ze szczeke z podlogi zbieram

http://img362.imageshack.us/img362/3018/bravo4sl.gif

 

Wyczarowalas piekne wnetrza i az milo sie patrzy jak calosc idealnie skomponowalas! Kaflowa kuchnia wspaniala. Nigdy takowej bym nie wyburzyla. Jest niesmowicie mocnym i oryginalnym akcentem w kuchni. Kolory wnetrz, belek, okiennic idealne!

 

Coz mozna wiecej napisac :roll: Chyba, ze slow brak http://img47.imageshack.us/img47/7290/bigsmiletq8.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

... o żesz ... ale masz super kuchnię :o ... aż chciało by się na niej gotować wspaniałe staropolskie potrawy, ... i te zapachy połączone z wonią palącego się drewna, ... a w "bratkaście" pieczona w całości szyneczka :p

 

... miejsce "z białym murkiem" oplecione winoroślą, wspaniale nadaje się na postawienie murowanej wędzarni z grillem, ... później już tylko jakieś "zadaszenie" i biesiadować można przez rok cały 8)

 

pozdróweczka serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha, ale ona, Braza nasza kochana, właśnie tę winorośl...w łeb!

I do parteru :roll: !

A ja u siebie, od postaw, lata całe ..... i płaczę ze szczęścia jak mam pierwsze pędy centrymetrowe... Ehhhh..! (czy Echhhh..?)

 

I wcale nie jest w realu gorzej - jest pięknie i klimatycznie!

I , szczerze mówiąc, ten mąż z morza tam mi wcale nie pasuje... :roll:

Brazunia, Karla, dwa psiury, jeden kot i - hajda!

 

A sąsiad Adrzejek pomoże jakby co... :D

Szanowny - Ty się nie gniewaj.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziką winorośl!!!! Zniszczyłam dzikie wino!!! Gagata, aleś namieszła!!!! :D I do tego naraziłaś się Szanownemu :roll: :wink: I o Księżniczce zapomniałaś wspomnieć :o A winogrona były, są i będą!!! I nawet mają dość dobre owoce :D

 

Wy naprawdę poważnie, że ładnie jest :o :oops: :D

 

Skrobnęłam to w dzienniku, ale i tutaj się pochwalę - tapeta się położyła w kuchni!!! Czekam na akumulatorki do aparatu, który to aparat Wiolaszka mi przysłała, jak tylko przyjdą porobię zdjęcia, obiecuję!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię winorośl na ścianie. Teraz mieszkaliśmy na Mazurach w takiej chacie która obrosnieta była przebarwiającą się obecnie na czerwono dziką winoroślą i to wszystko na lesnej działce z sosenkami, brzozami i swierkami. Ehh cudnie, mówię wam. Chyba przestałm lubić nowoczesne domy. Teraz ciągnie mnie do takich klimatów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verunia, ja też lubię ... u innych :D Trudno, taką mam manierę .. no chyba mogę, cooo????

 

Aaaa ... i wiesz co! W okolicach moich jest sporo gospodarstw do sprzedania :wink: :D

Nie kuś. Jak bym miała kasę to pewnie juz bym je oglądała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurza twarz! Spuściłem was z oczu na 2 dni i już myślałem, że końca nie dogonię - tyle się tu dzieje :wink:

chłodnia - piwnica
...no a jak piwnica, to - BALONIK(I) z tymi jabłuszkami, malinami i winogronami :lol: :wink: :lol:

Marzy mi się taka :wink: i kiedyś będzie... żeby tylko nam się udało jakoś na prostą wyjść... :-? :roll:

...

... o TO TO TO ... taką se zrób ... mniejsca przeca masz dosyć ... będzie Pani zadowolona :)

Szefo skąd ty wiesz, że właśnie dokładnie taka za mną chodzi...? :D Kiedyś będzie ani chybi... i wtedy najbardziej nie Pani, a Pan będzie zadowolony :lol: :wink: :lol: . Po prostu rewela! Te twoje lochy widziałem już kiedyś w którymś zakamarku forum, ale po restauracji to dopiero teraz je zwiedziłem :o :o :o . Ekstra! Toż to hotel a nie piwniczka! Ja zadowolę się nawet czymś skromniejszym, ale z kamienia-polniaka będzie na pewno :wink:

 

Yeti, coś słabo dmuchałeś, pochmurno mam :-? :wink: Jak już nabędziesz tę spalinówkę, to zapraszam do wypróbowania zakupu na moich chwaściorach :D
No popatrz, a tak się starałem. Ale starość nie radość - chuch już nie ten... :wink:

Jak będę wybierał "spalinówkę" to poszukam wersji ze śmigiełkiem i wtedy to już na pewno się do ciebie przlecę (lotem koszącym) :lol:

Ciekaw jestem tych twoich odmalowanych apartamentów, ale zostawię je sobie na następny raz, bo teraz trza się do roboty szykować - krokwie na strych śwaksem wysmarować muszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...