Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

co tutaj tak cicho dzisiaj?

 

Bo mnie nie było i nie miał kto trajktać :D

 

Witam wieczornie!! Mam prezent dla Laski - takie SPA Jej odwalę, że tydzień z łazienki nie wyjdzie :D

 

Depeesiu jak bony dyny, co Ty za projekty dla Unii robisz :o Ja bardzo przepraszam, czy to z braku innego zajęcia czy za karę :wink: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie juz prezenty :roll: Wiertarke to sama bym chciała dostać. Mamy juz Boscha ale to męża a ja się nie dotykam bo mogę popsuć :wink: :lol:

 

Ja myśle tylko o prezencie dla córki. Kupiłam jej juz pościel satynową w chińskie wzory (choruje na taka od kilku miesiecy, przechodzi fascynacje kulturą dalekiego wschodu :lol: ) O taką: http://www.allegro.pl/item278125076_adam_posciel_satyna_bawelna_100_2_gratisy_.html Dostanie też nowy telefon. No i jeszcze jej perfumy musze kupić z chupa-chips :lol: :lol: Powinno wystarczyć :lol:

Dla meża nie mam nic ale on pewnie dla mnie też ma nic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza jakie SPA?

 

Spokojnie, na turnus Jej nie wyślę! Kupiłam w "Naturze" piękny zestaw "Bath&Rosy" z żelem pod prysznic, płynem do kąpieli, mydełkiem, peelingiem,solą do kąpieli i wodą toaletową. Nawet gąbka jest :D

A niech tylko zrobi jakowąś minę nietęgą, to ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna byc zadowolona. Ja bym była :lol: :lol: Potrzebny mi taki łazienkowy wypoczynek :lol:

 

Kiedyś kupiłam Kozie Mleko do kąpieli. To był taki biały proszek. Barwił wodę w wannie na biało. W proszku tym były suszone płatki róż. W wodzie sie prostowały i nabierały wyglądu. Woda mocno pachniała rózami. No rewelacja!!!! Chciałam kupic to ponownie ale nie mogłam nigdzie spotkać :( Czułam się jak Kleopatra w tej kąpieli :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście preferuję szybki prysznic, ale faktycznie, przychodzi taki dzień, w którym mam po prostu ochotę pobyczyć się w wannie! UI wtedy ma być jak na filmie :D , aczkolwiek moja łazienka odbiega od tych filmowych znacznie...

 

Nabrałam ochoty na takie byczenie się. Chyba sobie jutro po koniach zafunduję wieczór w płatkach róż :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depeesiu jak bony dyny, co Ty za projekty dla Unii robisz :o Ja bardzo przepraszam, czy to z braku innego zajęcia czy za karę :wink: :oops:

To drugie. :evil:

 

Uuuuu!!!! Ta mina nic dobrego nie wróży :oops: Rozchmurz się, chociaż wiem, że to wysiłek, jak coś się robi za karę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazo ale fajny ten zestaw SPA. NA miejscu Laski bym się cieszył.

A są takie zestawy dla facetów? :wink:

 

Chyba są, ale ja się nie rozglądałam. Za to córcia wybrała dla Taty (za swoje piniędzę) zestaw dezodoro +woda toaletowa. Ładnie qurczę pachnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rom jesteś facet z krwi i kości!! Powiedz mi, czy 35-letniego faceta zadowoli zestaw whyski "Jeam Bim" + wiaderko na lód? Chociaż facio nie jest jakimś specjalnym smakoszem!

 

Się okazało, że dorosły syn Laski też wróci z rejsu na święta no i ... wiadomo :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland mi osobiście taki zestaw do wina średnio się podoba. Ale to oczywiście subiektywne odczucie. Wydaje mi się raczej że faceci skupiają się na samym winie, a nie na samym sposobie otwarcia. JAkby był nóż to też by się dało otworzyć.

I jak tu się nie zgodzić że faceci są prości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romciu a co Ty nazywasz bajką :o

 

Wybadam, chyba jednak lubi, bo kiedyś z Szanownym po szklaneczce popijali, tak mi się jakoś wydaje!

 

Ale widziałam też Żubrówkę w... kurtce!!! Poważnie - butelka Żubrówki 0,7l ubrana w kurteczkę z kaputerem, obszytym futerkiem!! Rewelka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...