Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja tam znawcą nie jestem :oops: whisky to whisky i dla mnie każda podobnie smakuje :lol:

 

JA też nie mam kominka :cry: :cry: "Uszykowałem sobie w komin, nawiew pod podłogą i miejsce pod kominek.......a sam kominek, pojawi się w przyszłości :cry: szkoda ze nie ma whisky - nalałbym sobie rozmyślając o kominku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alescie się tu rozpisali :roll: :roll: :roll:

 

No toć mówiłam, że to ja największa trajkotka tu jestem!!! Tylko się pojawiłam, od razu gwarno się zrobiło!!!

 

Ale słuchajcie, co ja dzisiaj zrobiłam na jeździe - w skrócie, bo na dłuższe opowiadania za późno - otóż stanęłam sobie ... centralnie na środku skrzyżowania, blokując wszystkich!!! A co!!!! Taka zdolna byłam!!!! I wyobraźcie sobie, że tylko jedna gnidka miała o to do mnie pretensje, a kto to był??? No, myślimy ....

.....

.....

oczywiście - taksówkarz!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla faceta lat 35 to ja bym koniecznie coś na toys4boys znalazła. Normalnie pół tego sklepu bym wykupiła!!! Tylko te ceny :(

Ale i tak właśnie przed chwilką dokonałam tam zakupów. Ale fajne rzeczy!

 

A Małgo zamówiła sobie... świnkę morską. Chomika jej wybiłam z głowy, bo przykro by było, gdyby ukochany kotek (ona tę czorcicę Miśkę hołubi!) zeżarł ukochanego chomiczka, do czego prędzej czy później musiałoby dojść. No chyba, zebyśmy w jakimś okropnym nerwowym reżimie żyli chroniąc chomiczka przed kotami. A i tak chomik musiałby się leczyć u chomiczego psychiatry, co jest zapewne kosztowne. Sfrustrowane koty chyba też wymagałyby leczenia i w końcu poszlibyśmy z torbami.

Mikołaj-dywersant przyniósł koleżance Madzi żywego pieska, wyrywając nam brutalnie argument, że niebiańscy posłańcy żywizny nie przynoszą. No to chyba będzie to prosię. Mam nadzieję, że koty jej nie zjedzą :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świnia jest duża i ma pokaźne zęby, może się obroni.

 

Mnie się podobają np piłeczka rażąca prądem, budzik z latającym wiatraczkiem, jeżeli alkohole, to może "uwolnij butelkę" - są 3 wersje w różnych cenach. Myszka komputerowa w kształcie samochodu, kieliszki do zamrażania (ale nie z lodu tylko żelowe). Może coś frywolnego - bielizna z cukierków? Gadacz do skype'a. No wszystko prawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłam dla brata - piwosza kufelek lodowy, dla Małgo świecącego na kolorowo stworka, dla Weroniki latającą małpkę, dla kuzyna wersję kieszonkową tej gry poprawiającej refleks poprzez razenie prądem. POdobała mi się dla niego też myszka w kształcie samochodu, ale za dużo bym musiała do interesu dołożyć, bo już część prezentu dla niego mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...