Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

... przed j .....

... przed p.....

... przed s....

 

Wystarczy :wink: :D

 

Czy ja już mówiłąm, że masz śliczną czapeczkę :roll: Cosik troszkę duża, ale twarzowa :D

A już myślałem że jestem jedynym sexoholikiem :D :wink: na forumie

 

Uzurpować sobie chciałeś, co???? :wink:

Ale ja powaza kobieta jestem i tylko wytłumaczyłam Frosi co to może być to przed .... Nic poza tym 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... przed j .....

... przed p.....

... przed s....

 

Wystarczy :wink: :D

 

Czy ja już mówiłąm, że masz śliczną czapeczkę :roll: Cosik troszkę duża, ale twarzowa :D

A już myślałem że jestem jedynym sexoholikiem :D :wink: na forumie

 

Uzurpować sobie chciałeś, co???? :wink:

Ale ja powaza kobieta jestem i tylko wytłumaczyłam Frosi co to może być to przed .... Nic poza tym 8)

 

Nie używaj słów których nie rozumiem :lol: :o :roll: :wink:

Kiedy powracasz do pisania dziennika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzurpować - przywłaszczać sobie prawo do czegoś, rościć niesłuszne pretensje do czegoś. :wink:

 

A dziennik zacznę kontynuować, jak już w końcu działkę znajdę i dokonam aktu kupienia tejżej :D Wcześniej chyba nie ma sensu - oczywiście, jeśli w trakcie szukania będzie działo się coś sensacyjnego (np. zamorduję właściciela, który nie będzie chciał sprzedać jakiegoś cuda :wink: ) na pewno opiszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzurpować - przywłaszczać sobie prawo do czegoś, rościć niesłuszne pretensje do czegoś. :wink:

 

A dziennik zacznę kontynuować, jak już w końcu działkę znajdę i dokonam aktu kupienia tejżej :D Wcześniej chyba nie ma sensu - oczywiście, jeśli w trakcie szukania będzie działo się coś sensacyjnego (np. zamorduję właściciela, który nie będzie chciał sprzedać jakiegoś cuda :wink: ) na pewno opiszę :D

To mam nadzieję ,że jak wróce z Holandii to już sciany nośne będą :D :D

I wtedy poradzę ci co na dach położyć? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzurpować - przywłaszczać sobie prawo do czegoś, rościć niesłuszne pretensje do czegoś. :wink:

 

A dziennik zacznę kontynuować, jak już w końcu działkę znajdę i dokonam aktu kupienia tejżej :D Wcześniej chyba nie ma sensu - oczywiście, jeśli w trakcie szukania będzie działo się coś sensacyjnego (np. zamorduję właściciela, który nie będzie chciał sprzedać jakiegoś cuda :wink: ) na pewno opiszę :D

To mam nadzieję ,że jak wróce z Holandii to już sciany nośne będą :D :D

I wtedy poradzę ci co na dach położyć? :D

 

Oby się Twoje słowa spełniły Stuczku :D Ale będziesz czasem coś nadawał z tego kraju tulipanów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzurpować - przywłaszczać sobie prawo do czegoś, rościć niesłuszne pretensje do czegoś. :wink:

 

A dziennik zacznę kontynuować, jak już w końcu działkę znajdę i dokonam aktu kupienia tejżej :D Wcześniej chyba nie ma sensu - oczywiście, jeśli w trakcie szukania będzie działo się coś sensacyjnego (np. zamorduję właściciela, który nie będzie chciał sprzedać jakiegoś cuda :wink: ) na pewno opiszę :D

To mam nadzieję ,że jak wróce z Holandii to już sciany nośne będą :D :D

I wtedy poradzę ci co na dach położyć? :D

 

Oby się Twoje słowa spełniły Stuczku :D Ale będziesz czasem coś nadawał z tego kraju tulipanów??

Nie bardzo, w tamtym roku dwa razy szef udostępnił nam komputery w biurze, szukalismy autka i poczte sprawdzalim. ale podobno w miasteczku jest cafejka internetowa to może akurat się uda :D :D :D

chyba, że szef szykuje jakąś niespodzianke i do karawany oprowadzi internet :o :D

I chyba zjedziemy na małe wakacje, i pobudować troszkę nasz domek.

I może wreszcie jaką rocznice ślubu spędzimy w polsce :D

Pierwsza w Szkocji

druga w Holandii

I trzecia? Też w Holandii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, z rocznica ślubu to jest tak, że jeśli tylko jesteście razem, to wszędzie można ją obchodzić!! My z Szanownym 5 rocznicę spędziliśmy już osobno - nieciekawie!!Żal trochę! Ale najważniejsze, że w końcu Święta razem spędzimy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia, przygotowana jestes na powrót Szanownego ?? 8) :lol:

 

No baaa!!!! :D Nawet jedno okno umyłam. Pozostałe 2 czekają na Szanownego :D

 

 

Murator mnie nie lubi, nie wiem za co :cry: Nie dostaję powiadomień o wpisach :cry:

 

Oj ... już też to przerabiałam... :cry: :evil: :evil: wybrnęłam z tego wypisaniem się ze śledzenia tematu a potem znów zaznaczyłam, ze chcę. Zadziałało :)

 

Szanowny się pewnie ucieszy .... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerwę szanownemu państwu rozmowy na chwilkę i wrócę do tematu budowlanego.

braza przeczytałam dziennik i wyobrażam sobie jak było ci smutno. nie chcę jednak przywoływać złych wspomnień, życzę więc szybkiego rozplątania sprawy. a może są już jakieś zmiany :roll: przez komentarze jednak nie przebrnę :lol: :lol: :lol: może pisałaś coś nieco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Editto witam ciepło!!! :D

 

To tak w skrócie:

aktualnie nic ciekawego się nie dzieje! Walczymy o odzyskanie wiarygodności przed bankami i - może to błąd - ale stało się to swego rodzaju priorytetem nadrzędnym! Żeby cokolwiek rozpocząć, a w szczególności mieć środki na podstawę wszelkich marzeń, czyli działkę, muszę narazie posiłkować się kredytem, a nie dostaniemy kredytu, dopóki mamy zapaskudzone konto w BiK-u. Walka ta nierówna ma się chyba ku lepszemu, bo nie mówię, że ku końcowi - to byłoby zbyt piękne - i być może w przyszłym roku będę miała już podstawy do kontynuowania dziennika typowo budowlanego! W tzw. międzyczasie pojawiło się kilka pomysłów na życie i aktualnie jestem na etapie poszukiwania możliwości na ich realizację!

 

Tak więc dopóki pewne sprawy się do końca nie rozwiążą trwać będzie owa "przerwa techniczna" w budowaniu, za to spotkania towarzyskie w komentarzach mają się coraz lepiej, z czego jestem niezmiernie zadowolona!! Zapraszam Cię do jak najczęstszych odwiedzin, będzie mi bardzo miło!!

 

Przyznam się cichutko, że zaglądam do Ciebie sekretnie (brzydko tak podglądać, wiem :oops: ) i coraz bardziej podoba mi się to, co tam widzę!! Ta ogromna, przeszklona przestrzeń powaliła mnie na klolana - a schody dobiły i padłam na twarz!!! I nie pytaj mnie dlaczego nigdy się nie odezwałam, bo nie wiem :oops: Chyba po prostu nie umiałam słów dobrać :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wsołą gromadkę - mnie wredny dźwięk z telefonu obudził o 7.00, bo córcia zażyczyła sobie na 8.00 do stajni! Ale było tylko życzenie pobożne i ... nie wstała. Tak więc zaległam ponownie i jakąś godzinę temu wypiłam pierwszą kawę! Właśnie dopijam drugą!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...