Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Brazo, witaj w gronie RW! Ja rzadko teraz tam bywam :oops: , bo mam ograniczenia netu, a tam dużo obrazków, ale nadal uważam, że to najlepszy wątek na tym forum! :D Tylko co na to uczona forumowiczka D'arek...? Będzie na pewno zdegustowana totalnie! :lol: :lol: :lol: 8)

:D :D :D Już pewnie jest :D Szkoda, że tak rzadko możesz tam bywać. To naprawdę fajny wewątek - żenująco :wink: fajny.

Domeczku Jak tam goście? Mam nadzieję, że dużo ich przyjechało :lol: Widzisz, mi nie wyszło w tym roku, i strasznie tego żałuję :cry: Nic straconego, w następnym roku zwalam do Ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ha, trzymam za słowo! :wink: A gości dużo, cały czas. Dziś właśnie była "zmiana turnusu" i miałam mnóstwo pracy ze sprzątaniem i praniem. A w jadalni siedzą dzisiaj sobie... E, napiszę w AGRO. Może tam zajrzysz. To, że nie mieszkasz na wsi nie znaczy, że nie możesz być w wątku AGRO. 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puk, puk...można :roll: ...

 

Braza ściskam kciuki, aby zadawalająca Was działka szybko się znalazła :D ... Bądź silna jak ta skała i nie poddawaj się :D ...

RW jest z Tobą 8) :D :wink: :lol: ...

 

Witaj Monikach

Ale za....fajnie :D Teraz skała przy mnie to pikuś, nic i nikt nie pokona takiej żenady :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z braku czasu wpadam tu tylko, podczytuję i uciekam do innych zajęć.

Wcale Ci się nie dziwię, że chwilowo straciłaś entuzjazm, ale to minie. Wtedy ze zdwojoną energią wrócisz do poszukiwań.

Kiedy tak czytam o tym, to dochodzę do wniosku, że nam się udało. Wprawdzie najpierw zwiedziliśmy bliżej nieokreśloną ilość domków do wykończenia w najróżniejszych okolicach Krakowa, ale potem wybraliśmy miejsciowość i, już trzymając się tego wyboru, znaleźliśmy działkę. To była jedyna w tym momencie działka gotowa do kupienia, wydzielona, w przystępnej cenie i ładnym miejscu. Nie zastanawialiśmy się długo. Nawet nad możliwością doprowadzenia drogi i mediów, co zaowocowało późniejszymi przebojami.

PS> Co to jest RW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Agduś Ten entuzjazm zaczyna być u mne towarem deficytowym, ale jakoś daję radę. Zaczyna mnie wkurzać swego rodzaju prawidłowość, jaką obserwuję od pewnego czasu: łążę koło jakiejś działki, guzik z tego wychodzi i dochodzę do wniosku, że czas z tym skończyć, dać sobie w ogóle spokój, a tu sruuuu ... znowu coś się pojawia na horyzoncie i znowu zaczynam mieć nadzieję i łazić koło tego. Bleee. Nudne to jest :x

RW to rekord wpisów (Grupy budujące) - rozmowa o wszystkim i o niczym, baaardzo żenująca :D Przejrzyj, to sama dojdziesz do takiego wniosku :D Ale ja bardzo lubię tę żenadę :p

Pozdrawiam

 

P.S. Zdradź po cichu, jak się mieszka po przeprowadzce. Jakieś zdjęcia, opisy bardzo mile widziane :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem całym sercem z Tobą i nadal uważam, że nawet nie wiesz kiedy - znajdziesz SWOJĄ DZIAŁKĘ. Ceny zaszalały- to fakt - ale ...szukaj dalej - nie odpuszczaj. Czasem można trafić na okazję ( choć pewnie nie tak łatwo ). Ja na Twoim miejscu interesowałabym sie działkami nawet troszke dalej położonymi, bo jeśli nie wybudujesz sie natychmiast - to możesz przez jakis czas potraktować taka działkę jako rekreacyjną a za parę lat córcia urośnie i wtedy będziesz mogła spokojnie się budować. Pozdrawiam Cię bardzo, bardzo serdecznie i życzę powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brazo - może warto przejrzeć jeszcze raz oferty biur nieruchomości. Być może działki tam oferowane mają potencjał, który w tej chwili nie jest widoczny, ale... Zawsze można dopasować do siebie swój kawałek świata. Idealnych nie ma, ale można je zmieniać - ogród wokół domu decyduje o klimacie siedliska. Można to zrobić. Na pewno Ci się uda. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, macie rację. Tylko że ja czasu za bardzo nie mam, i jestem w tej chwili śmiertelnie poważna. Latka młodości to mam już za sobą, niestety. Nie chcę też córci pozbawiać pewnych zalet mieszkania w bliskim sąsiedztwie miejskich "atrakcji", w końcu tu się wychowała, ma wszędzie blisko. Chodzi mi o taką lokalizację, żeby mogła dojechać sama komunikacją, za przeproszeniem, publiczną, a nie tylko być skazaną na łaskę i niełąskę mamy czy taty. Dylematy są, a rozwiązań jakby psia kostka brakowało :cry: A biura nieruchomości Domeczku to mam tak obcykane, że z zamkniętymi oczami trafię. Cud, że jeszcze przede mną nie wywieszają kartki "Zamknięte" :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśmy łazili od domu do domu z kartką. W jednym mówią, że to już nieaktualne, bo sprzdali. To my: "a może pan/pani wie, kto jeszcze może mieć tam działkę?". I tak trafiliśmy na naszą.

Może najpierw określ okolicę (1. dojazd, 2. droga, media, plany i inne takie 3. uroki osobiste dzialek), potem zapytaj w sklepie, kiosku, na przystanku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze tez dopiero dzisiaj trafilam do Twojego dziennika :oops:

Tak czy inaczej przeciez sie nie poddasz :D

Kto szuka ten znajdzie :D

Dlaczego wykluczasz wies ze wzgledu na corke?

Jesli kupisz dzialke w okolicy gdzie duzo nowych budow , to i kolezanki sie znajda, a do dojazdow mozna przywyknac 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rrmi witaj cieplutko :D

Ano, tak jest, że do wszystkiego można przywyknąć, to fakt. Córci jak narazie nie podoba się pomysł wyprowadzania dalej, będzie to jednak można przeskoczyć (tak myślę).

Właśnie ruszam w miasto na poszukiwania - w miasto to pojęcie względne - znowu parę miejsc się znalazło do obejrzenia. Wracaja chęci, a to ważne. Nie chcę nikomu za bardzo kadzić, ale zaczyna mi się znowu chcieć, jak czytam Wasze posty :D

Pozdrawiam Was cieplutko. Wieczorkiem zdam relację :D

Pa 8)

 

Nie poddam się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest że nie zawsze wyjazd na wieś musi się skończyć banicją dla dzieci... wszystko zależy od organizacji...dojazdów, busów, mozliwości///

czasem mieszkając w mieście - do szkoły dziecko jedzie dłużej niż mieszkając poza nim...

różnie to bywa

czasem mieszkając w centrum nie ma się czasu wyskoczyć na rynek, a mieszkając poza - zacznie się na nim bywać co drugi dzień

fakt za to, że trzeba to przemyśleć i komunikację obczaić pierwszorzędnie zanim się na coś zdecyduje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ruszam w miasto na poszukiwania - w miasto to pojęcie względne - znowu parę miejsc się znalazło do obejrzenia. Wracaja chęci, a to ważne. Nie chcę nikomu za bardzo kadzić, ale zaczyna mi się znowu chcieć, jak czytam Wasze posty :D

Pozdrawiam Was cieplutko. Wieczorkiem zdam relację :D

Pa 8)

 

Nie poddam się :D

 

To mi się podoba!!! Bo jak przeczytałam w dzienniku, że:

 

Cyt. Robię odbój na całej linii i przestaję szukać. Odpoczynek, relax i nabieranie dystansu to moje hasło na najbliższy czas. Bleeee

 

to mi się słabo zrobiło! Ale widzę, że sytuacja wraca do normy :wink: Znajdziesz działkę - nie ma innej możliwości! (i.... wtedy to dopiero się zacznie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...