Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ano tak, szanowne szczęście udaje się dla odmiany do ... Norwegii, jakby u nas nie było wystarczająco zimno :o :wink:

...

... ludziska to mają pomysły :lol: ... o tej porze roku to można do Australii :wink: ... nawet u mnie za zimno się zrobiło :roll:

 

... ostatnio miewam sny tylko erotyczne :oops: ... jak ze swego grzbietu i doopy ściągam całą masę ciuchów :roll: (bo u mnie również ta cholerna zima) :evil:

... a taczka ... taczka niezbędną jest i basta :lol: :wink:

 

pozdróweczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałam, no wstałam!!! Nawet u Księżniczki byłyśmy, chociaż za oknem wieje, śniegiem sypie i zimno jak sto s.... diabłów!! Księżniczka się z lekka wypięła na nas na początku, ale potem przyszła łaskawie :D Jakoś żadnej się jeździć nie chciało

:roll:

Chefie, to ile masz tych gradusów ... +8 czy powyżej :wink:

 

Rom, AnBudowa, Wy to wiecie jak sobie popularność zapewnić ... od razu Was wszyscy zauważają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasypało cie braza? U nas wreszcie porządna zima w poznańskim :lol: i łopata do odsniezania się troche przydała, bo w zeszłym roku nie odczułam nawet jej braku.

Wiesz ze juz nie mamy Zytki? :( Oddalismy ją w dobre ręce na emeryturke, mimo ze ma ledwie 15 latek ale utrzymywanie jej przestalo już mieć sens przy jej odpałach i naszym braku czasu. Nowi właściciele chcieli ją do towarzystwa innego konia i chcą ja zaźrebic. Moze to jej pomoze sie wyciszyc i skońcżą jej sie te uciązliwe ruje co trzy tygodnie. Nawet podowanie hormonów nie skutkowało. Smutno nam, to było trudna decyzja ale najrozsadniejsza dla nas i dla konia. Szkoda za nie masz jeszcze swojej stajni bo dałabym ja tobie , wiedza ze będzie miała dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów tu takie mnóstwo ponapisywaliśta, że ledwie nadążam czytać! Gwoździk dał cynk, więc wyskoczyłam do dziennika i cóż widzę? Piece! Fajne te z piekarnikiem. No i kaflowe mi się podobają, ale Gospodyni pewnie nie. Za to ten zaje..ście drogi zupełnie mi nie podszedł. Czy piec kuchenny powinien się obawiać tych piecyków?

 

Nie kupuj za dużej taczki - będzie Cię kusiło, żeby ją wyładować do oporu, a potem nie ruszysz z miejsca! wiem coś o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verunia, nareszcie jesteś!! Przykro mi z powodu Zytki, ale na pewno wiedzieliście, co robicie. Trzeba mieć czas i siły, jak się trzyma konia w obcej stajni, a nie u siebie. Wiem coś o tym i na wiosnę poważnie wezmę się za zorganizowanie jakiegoś dachu nad głową Brazylce. Niby blisko jest, ale ...

 

Patrzcie, a ja łopaty do odśnieżania nie mam :-? Jakoś sobie na razie radzę bez niej, chociaż trochę mi się krew burzy na mojego Szanownego ... w Biedronce były 2 w cenie 1 - badziew bo badziew, ale za nie duże pieniądze, a Szanowny się zaparł, że to bleeee. I kto teraz ma problem, no kto??? W życiu nie zgadnę :-?

 

Agduś, piec jest zagrożony i to poważnie. W kuchni nie będzie go na pewno, aktualnie jednak nie mam pomysłu tak do końca, co z nim zrobić dalej. Zobaczymy. Jeszcze trochę wody w Wiśle upłynie zanim na poważnie go unicestwię!

 

Gwoździku, nic straconego, poćwicz to dyganie ... do lata na pewno osiągniesz jakieś rezultaty ... pogadaj z Pinezką, pomoże :wink:

 

Jamlesik, jak ja lubię gdy Ty tak często zaglądasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...