Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:lol:

I j aagregat planuje kupić ale ja juz tak 2 lata planuję :lol:

 

jesteśmy świeżo po sporej awarii więc nam pójdzie szybciej :lol: :lol:

byliśmy uziemieni 2,5 dnia i mocno dostaliśmy po dupie, a nasi sąsiedzi po drugiej stronie rzeki prąd i wodę mieli 5 dni później :o

w castoramie na 9 agregatów było 100 chętnych :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek :D

Ufff, nadrobiłem zaległości...

 

...że też psią dyskusję przegapiłem - bym i ja sobie ulżył... znaczy... zelżył wyrodnych psich właścicieli!

Właśnie kolejne wierne psisko przeniosło się prawie pod moim nosem do krainy wiecznych łowów, bo wieśniaki na wizytę u weta nie odżałowały :evil:

 

Braza, jakie ty masz piękne marzenia senne... :roll:

...a mnie się tylko koszmary śnią w stylu: jak zaaranżować salon, albo: jak z głową kominek wykorzystać i który nabyć? :cry: :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tutaj … stoi dumnie błyszcząca, lśniąca, pachnąca nowością! Z niedowierzaniem przyklękam tuż przy niej muskając delikatnie palcami krawędzie. Drewniane uchwyty lśnią blaskiem lakieru bezbarwnego, spod którego wyraźnie widać zarys słojów. Stalowe elementy, zimne przecież w dotyku sprawiają, że robi mi się gorąco pomimo 8 stopniowego mrozu. Z powrotem przyjmuję postawę pionową w celu przejścia na drugą stronę i ponownego napawania się cudownym widokiem. Jest!!! Cudowna, wyśniona, wymarzona!!!! Błogi nastrój przerywa jakiś metaliczny dźwięk! Wydaje mi się jakiś taki wredny i nieprzyjemnie mi się kojarzy, skądś go znam i czuję, że strasznie go nie lubię… no tak, podobny dźwięk mam ustawiony w telefonie na pobudkę!! Ale telefon zostawiłam w domu, żeby nikt i nic nie przeszkodziło mi w napawaniu się pięknym widokiem!!!

Zaczynam się rozglądać, próbując ustalić, z jakiego kierunku ta swołocz się wydobywa… z dołu?? Jak to z dołu?? Krety sobie alarm ustawiły??? Nie za wcześnie?? Zaczynam się z lekka niepokoić … coś jest nie tak, nachodzą mnie nawet podejrzenia, że chyba wiem, co jest nie tak. Nie dopuszczam do siebie tej myśli jeszcze przez czas jakiś, ale wredny dźwięk jest wytrwały!! W końcu daję za wygraną i …. otwieram oczy… Boszszeeee, to był tylko sen … cudowny, wspaniały, ale sen!!!!

 

 

 

 

Luuuudzieeeee, jak ja marzę o taczce!!!!!

Braza, pięknie opisałaś swój sen... 8) w sumie to nieźle dałaś mi do myślenia. Ja mam dwie taczki, używane jakby nie było, ale chętnie jedną bym Ci odstąpiła. Napewno nie byłaby taka piękna jak ta w Twoim śnie, ale... no cóż...chyba powinnam bardziej docenić swoją taczkę...przecież używamy jej codziennie :o :o . To prawie jak członek rodziny! :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeti, mam nadzieję, że będzie ich straszył :evil: Chociaż pewnie nie, bo psy zbyt łatwo wybaczają swoim właścicielom.

Kiedy przeczytałam o kominku z głową, przypomniała mi się pewna piękna historia o piecu z głową.

 

Braza, zdradź, co Ty masz zamiar z tą taczką robić zimą! Bo nasza wisi sobie w garażu i czeka na wiosnę.

 

Mayland, ja też ciekawa jestem niezmiernie, jakie to buty trzeba ze Stanów ściągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ... prawie nocne! Pól dnia spędziłam przy łazience (wirtualnie) ćwierć dnia na sankach i kolejne oglądając program o Kosmosie ... totalny misz masz :-? :wink:

 

Yeti, nareszcie! A co do tych .... nie będę się wyrażać :evil: Agduś ma rację, nawet ich straszyć nie będzie, biedaczysko...

 

Taczka byłaby sobie dumnie wisiała ( :o ) w bezpiecznym miejscu aż śnieg odpuści. Teraz mam lajcik, bo pożyczyłam sanki od sąsiadki - nasze zostały w mieszkaniu - to i wożę paliwo do kominka, aż furczy :D

 

Iwuś ... dzięki Słońce za dobre chęci :) Rozglądałam się już za taczkami w internecie i na pewno jakąś zamówię. Teraz to i faktycznie trochę bez sensu .. przy takim śniegu za wiele się nią nie nacieszę :lol:

 

Veruńcia ... no chociaż przez grzeczność mogłaś zaprzeczyć, nooo .... :-? :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Rozglądałam się już za taczkami w internecie i na pewno jakąś zamówię. Teraz to i faktycznie trochę bez sensu .. przy takim śniegu za wiele się nią nie nacieszę :lol: (...)
No coś ty, śnieg przecież też można taczką wozić - może byś zimę szybciej z Uroczyska wyrzuciła :wink: :lol:

 

(...)Przywitać się wpadłam, a tu widzę, że Yeti się odnalazł! :D
No, gdzieś uprzedzałem, że teraz trudniej mi będzie drogę do FM odnaleźć, ale to pewnie nie tutaj było. Ale chociaż poczytać, to na pewno jakoś wpadnę :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...