Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Jeżykowa, Ty nie udawaj ... "ale o sooo ... chodzi ....?" myślałby kto :-? :wink:

 

Nie znęcać się ... Z aerobiku wróciłam ...może raczej się przywlokłam - będzie szczerzej i trzęsie mi się jeszszszszcze wszystko ...i plątak języczy ...wyglądam jakby mnie kto przeleciał i nie zapłacił ...dobrze że Yeti śpi - bo uciekać bym nie miała siły ... :cry: i dzisiaj już nawet nooooogą nie tuuuuupnę

 

Program oszczędzania jeżyka proszę włączyć - ochrona gatunku :evil:

 

 

Że nie wspomnę wczorajszej nocy ... do czwartej coś z wielkimi nogami po moim dzienniku latało :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A to z wielki nogami to jeszcze włochate takie było?? Jeśli tak, to Człowiek Śniegu, one tak mają, latajom po dziennikach i ślady zostawiajom.

Chcesz programu ochrony gatunku, tak? A zza węgła robisz to...

http://www.obrazky.pl/obrazky/jez-jezyk-284-OBRAZKY.PL.jpg

 

\... ja Ci dam program ochrony ... no ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to z wielki nogami to jeszcze włochate takie było?? Jeśli tak, to Człowiek Śniegu, one tak mają, latajom po dziennikach i ślady zostawiajom.

Chcesz programu ochrony gatunku, tak? A zza węgła robisz to...

http://www.obrazky.pl/obrazky/jez-jezyk-284-OBRAZKY.PL.jpg

 

\... ja Ci dam program ochrony ... no ...

 

Wiesz ?! Jak mogłaś mi taką fotę szkaradną zrobić ... ja mam taki milusi wyraz twarzy ... pychola znaczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerzyk, wydało się! :lol:

 

A z tymi facetami w domu to jest zabawnie, mój obecnie jest (choć chwilowo go nie ma), a to wygląda mniej więcej tak jak wtedy, kiedy go nie było... :roll:

no, przesadziłam, ale często bywa nieobecny duchem (nie ma to jak dobre wyjaśnienie, sama nie wiem, czy siebie rozumiem)... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...