Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No ja wiedziałam, normalnie wiedziałam, że to tupanie, to na pewno Yeti albo Jeżysia! :lol: (...)
Nie nie nie http://img39.imageshack.us/img39/3039/nienienie.gif(...)

Yetuś oddał lejek :roll: :wink: i był bardzo milusi.

Potwierdzam, lejek został przekazany Jeżykowej :wink: Na własne ślepia widziałam.
No dobra, przyznaję, miałem chwilę słabości :roll: - co było robić... samczyk-Jeżyk ciągle markotny chodził i istniała uzasadniona obawa, że chce z sobą skończyć przez zagubienie się w wielkim mieście.

Żal mi się zwierzaka zrobiło, bo fajny z niego gość, a takie życie ma ciężkie... - mnie niewinnego Jężyca zamymłać planowała, to co dopiero on biedny na co dzień przeżywać musi...

...i nawet jeszcze balonik różowy do niego przywiązałem, żeby z daleka odnaleźć go można - bo ta jeżyna kolczasta z premedytacją komórkę zabrała :evil: .

o! taki dobry byłem, ...aż się sam sobie dziwię...

 

...a lejek... no cóż - składam na drugi... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeti ale że co Jeżowi różowy balonik do lejka przywiązałeś :o :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Właściwie to ...dokładnie tak :roll: :lol:

Ale za to Yeti targał całe stado balonów dla swoich yetusiaków. Jeżyka uwiązaliśmy ... co by nie zginął ...po prostu... ( no co ja poradzę, że wszyscy mieli telefony tylko ten mój marzyciel nie zabrał :-? :evil: ) ... a że nosił też lejek - to już insza inszość :lol: :lol: :lol:

 

 

 

Tęskniliście???? :)

 

 

No ba ! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale do lejka :lol: :lol: :lol:

 

No do lejka ... w zasadzie noooo .

Jak lejek był w torebeczce, ładnej takiej - Yetuś z klasą oddał ( prezent mówi - mam dla ciebie .... śierściuch złośliwy) to Jeżyk ten lejek ...w tej torebeczce ...w łapce trzymał. No i do tej łapki z lejkiem przywiązaliśmy mu balonik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasuwa się jedno zasadnicze pytanie, Jeżysiu ... czy ten Twój Marzyciel nie pofrunął razem z balonami??

 

Wusia, się narażasz! :wink:

 

Nie było szans - wypasiony. Dobrze, że Yeti nie pofrunął - on miał całą bandę tych balonów.Pęk na sznurkach i dwa na kijku ! A co !

 

Zajrzyj tu na ostatni wpis (17.49)... posmarkałam się :lol: :lol: :lol:

 

http://forum.muratordom.pl/dowcipy,t7652-4680.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...