Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A u nas jeszcze pięknie i biało. Właściwie to nie wiem, czy tak tęsknię za wiosną, bo początki zazwyczaj są trudne i brudne. To, co teraz piękne i białe, stanie się szarobure, błotniste i paskudne. Zima jest taka estetyczna... Wczoraj mieliśmy pięknie oszronione brzózki wokół domu. Na tle wschodzącego zza chmur słoneczka wyglądało to zarąbiście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas słoneczko ma być jutro, na razie szaro i ponuro. Śnieg jeszcze jest, tylko na drodze stopniał, widac płyty jumbo... ;)

ale w następnych dniach ma być powyżej zera, dlatego porobilam sobie odpływy, oczyściłam wjazd, żeby mi nie sciekała cała woda z okolicy. A co do ogrodu - szkoda gadać, jak będzie wyglądał, jak się to wszystko stopi. Moi wykonawcy na końcu calkiem dali ciala, nawet miejsca na trawnik nie wyrównali, a obiecywali od lata. W końcu im podziękowałam, bo inaczej by mnie coś trafilo.. :-?

Czyli teraz mam chaszcze i chwasty, wykopy i jakąs paskudną glinę z nich miejscami.. ech, to już może dalej byc snieg! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu straszą powrotem mrozów, a ja nie chcę!!!

Może i będzie git ... ja tam nie wiem; pocieszające jest, że mam piaski to może ta pośniegowa breja jakoś wsiąknie bezkolizyjnie...

 

Mimo wszystko, chcę już wiosny ... ten biały kolor zaczyna mnie drażnić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas straszyli deszczem, co przed planowanym kuligiem wcaaaale mi się nie podobało. Na szczęście skończyło się na porannej mgle, która utrzymała się do południa. Potem było trochę pochmurno, ale chwilami wychodziło słonko. Za to mokro jest niemożebnie, niektóre ulice pozalewane kałużami, chodniki wcześniej nieodśnieżane (straż miejska tradycyjnie olała temat sikiem prostym), więc ciężko chodzić. Dzisiaj musiałam, mimo upału, odpalić kominek, żeby wysuszyć dzieci własne i cudze. W domu tak gorąco, że nawet ja chodzę w krótkim rękawku i narzekam na upał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w kominku palę non stop, wyjścia nie mam, ale ma to i swoje plusy ... jest romantycznie :wink:

No.. dzisiaj nawet dla romantyzmu zapaliliśmy po południu, ale bylo ciut za gorąco, bo piec jeszcze nie wyluzował po tych mrozach! ;)

 

No wiecie... :roll: Z drugiej strony się osobiście wykaraskalam :-?

 

??

Jakoś tak cicho się zrobiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...