Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Ze stringów został jeno kutasik, który Braza do telefonu sobie przyczepiła.

 

 

Ludzie! Wierszyka o Unii Europejskiej potrzebuję! Takiego dla dziecka, na konkurs. I nijak niczego sensownego wygooglować nie mogę. Przyjdzie mi chyba samej spłodzić. Ratujcie mnie przed grafomanią!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A te ptaszki to z dużym dziobem...? :oops:

 

Słuchajcie, słuchajcie, TUTAJ do nabycia przepiekne rzeczy autorstwa naszej Zeljki, kto żyw, kupować, bo za chwilę nie będzie!!!

Cudne jajka decoupage, króliczki i kurki tilda - no słodkie i przepiękne!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żuraw esemesowy dotarł, a jakże :D

 

Szlag mnie trafia!!! Niby ten sam internet, a od wymiany modemu cuda się Panie dzieją, połączenie ślimaczy się zastraszająco. Teraz to już nie tylko przy ściąganiu Lost'ów nie ma co marzyć o zgrywaniu zdjęć, nawet teraz pisząc tego posta próbuję otworzyć Photobucketa i ... rybka :-?

 

Ja wiem, wściekli jesteście i macie prawo, ale na pocieszenie tylko dodam, że sama jestem w stanie prawie furii!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowem nie pisnę!!!

 

Udaję się w jedynym słusznym kierunku, czyli do łóżka - o kuchni napisze jutro ... jakie jutro, dzisiaj, ale kole południa, o ile internet pozwoli. Zdjęcia się wgrały - to już coś!!!

 

Papapapapa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, ale to może być tak, że nie wina modemu, tylko warunków.

U mnie też ostatnio znacznie gorszy sygnał i tempo, po prostu jest u mnie tak, że jak coś się dzieje z ciśnieniem, albo jak słońce wyjdzie zza chmur i świeci - sygnał i prędkośc od razu dramatycznie siadają.

Też od jakichś 2 tygodni zęby zaciskam i cierpię... :-? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ja szału dostanę!!!!! Zacznę chyba znowu molestować Tepsę o Neostradę, bo z tym internetem, który mam teraz nie wyrobię!!! Ja nie przyzwyczajona jestem do takich niewygód!!!!! A tak chwaliłam ten Freedom Pro, szlag!!!!

 

Jak mi się uda, to napiszą, co narobiłam!!!

 

Lecę na dwór, ktoś (nie powiem, że cham jakiś) straszliwie nabałaganił :-? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...