Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Brazuniu kochana, dopiero dziś zobaczyłam jakie piękne kwiaty z życzeniami zostawiłaś dla mnie w Uroczysku :oops:

Dzięki serdeczne :D

 

A tak w ogóle trafiłam tam wiedziona ciekawością co też nasza dzielna osadniczka w tej kuchni i na zagrodzie nabałaganiła :wink:

 

Pokręcę się po zaprzyjanionych chałupach to i może zdjęć doczekam :wink:

 

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzyłam, qurna, a tylko artyści wiedzą, jak straszliwie bolesny może być proces tworzenia!!!! Efekt w dzienniku!!!

 

Maxi - jak to miło Cię znowu czytać i gości!!!! Częściej proszę!!!!

 

P.S. Drewutnia stoi, jak stała, bajzel nie do końca ogarnięty (o ile w ogóle będzie kiedyś ogarnięty), ale zjadłyśmy dzisiaj z córcią pierwszy w tym roku obiad na tarasie - dla dociekliwych: mielony, ziemniaki i surówka z kapusty :wink:

P.S.2 Jamles niewinny !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak, zrobiłas to! więcej miejsca. Dojdą meble to znów sie zagęści.

Na czym teraz gotujesz? Jak z ogrzewaniem? Była juz zbedna?

Sałaty sobie posiej, ta sie aprawdę przydaje. Moja teściowa ma zaraz obok nas swoje grządki z warzywami ale mnie korci, zeby mieć kilka swoich. Tylko ja bym chciała przy samym wejsciu do domu a tego nijak z kostką pogodzic nie mogę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poglądałam sobie trochę tych Brazowych zdjęć...

Zauważyłaś, Brazunia, jaka piekna historia domu Ci sie w dzienniku zaczęła układać? Jak pięknie dom się buduje z Waszych radości i chwil zwątpienia, z Waszego czasem zniechęcenia, a czasem zapału i wielkiego chciejstwa?

Życie, samo życie...

Super!!! :D

 

A po kuchnię przyjedziemy, myślę, że wiosną jeszcze! 8) :D

 

Maylandzia, sałatę wsiej w klomb, tam na skarpie przy tarasie! Nie żartuję, to naprawdę ładnie wygląda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popołudniowe witanko! Tapety nie ma (nie była brązowa, jeno pomarańczowa, ale zdjęcia czasami przekłamują). Gotuję na kuchence elektrycznej od samego początku, na kuchni gotowałam tylko wtedy, gdy udało mi się pod nią rozpalić. Wcale za nią nie tęsknię, jest super! Z meblami szaleć nie będę, mała bo mała, ale spiżareczka będzie, więc i miejsce też. Zapasów dla wojska nie szykuję :wink:

 

Znowu naharowałam się w ogródku ... a efekty ... no cóż, jakby się uparł to może by dojrzał :roll: :wink: Postaram się wkleić więcej zdjęć.

 

Jamles, wrzucę na Picasa, Ty masz adres do albumu, prawda???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://lh5.ggpht.com/_ML9XpBKYPzI/R-UMRAN_XTI/AAAAAAAAFjc/BBZi9s6jaVY/mediumjxzpi65547e158de9538401852%5B1%5D.jpg

Wesołych świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, wesołego dyngusa i samych słonecznych dni!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...