Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Maylandzia, tam już chyba jest opisane, jak to zrobić. Nie pamiętam skąd, ale właśnie gdzieś wyczytałam, a o tym ołówku to coś mi w duszy gra, że właśnie Małgoś pisała .

 

Małgoś, a o co chodzi z tym php, dlaczego zdjęcia Agduś nie były widoczne?

 

Wusieńko, dzięki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę na szybkiej odpowiedzi ... uwaga próba:

20100408_6..jpg

To z komputera

 

http://www.asflor.pl/asflor5_pliki/frezje_Algarve.jpg

 

z serwera

 

Na szybkiej odpowiedzi jak widze, nie pojawia się rysunek ołówka w lewym górnym rogu zdjęcia, czyli nie można go powiększyć. Opcja ta jest dostępna z zaawansowanej edycji

 

no to próba w zaawansowanej edycji z komputera

20100408_8..jpg

 

Zgadza się, w zaawansowanej edycji można powiększyć zdjęcie, powiększenie jest widoczne dopiero po włączeniu "podglądu"

Edytowane przez braza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maylandzia, tam już chyba jest opisane, jak to zrobić. Nie pamiętam skąd, ale właśnie gdzieś wyczytałam, a o tym ołówku to coś mi w duszy gra, że właśnie Małgoś pisała .

 

Małgoś, a o co chodzi z tym php, dlaczego zdjęcia Agduś nie były widoczne?

 

Wusieńko, dzięki!!

 

No bo jak wkleilam link bezposredni do wyszukiwarki to nie bylo takiego adresu, trzeba bylo php na koncu dolozyc do adresu. Znaczy sie sam mi Chrome dodal. Czary...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha znaczy tak jak podejrzewałam to google chrome mi psocił jak weszłam przez IE to raz że lata już równie szybko jak na chromie to jeszcze odzyskałam wszystkie opcje łącznie z możliwością zapodawania zdjeć z kompa przez drzewko :)

 

to Brazulka dla Ciebie moja zeszłoroczna różyczka:)

 

Zdjęcie486..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wciąż jest tak, że musze z kompa wrzucać poprzez załączniki, po kliknięciu drzewka wyłącznie z URL - zarówno w Operze, jak w Chrome. A jak już wrzuce to zdjęcie, to taki pypec mały! :mad:

 

I jak ja mam się tego nauczyć??? :evil:

taczkaogrodowa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wciąż jest tak, że musze z kompa wrzucać poprzez załączniki, po kliknięciu drzewka wyłącznie z URL - zarówno w Operze, jak w Chrome. A jak już wrzuce to zdjęcie, to taki pypec mały! :mad:

 

I jak ja mam się tego nauczyć??? :evil:

 

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:sxDBTgF3CZh7sM:http://fotoobrazy.org/galerie/k/kwiaty-tulipany-foto-obr_55.jpg

sprawdzam - mojego obrazka chyba nie widać? To nie wiem, jak to zrobić, zamieszczę życzenia nieilustrowane:

 

wszystkiego dobrego, Braza! :D

Edytowane przez sure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...