Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie miała czasu się bać, bo misję spełniała.

Mieliśmy jechać w weekend do Krakowa różne rzeczy kupować, ale nie pojedziemy. Miasto oblężone będzie!

Nie podoba mi się to! W ogóle mi się nie podoba.

Wawelowi nie ubędzie, ale... jakieś to niesmaczne jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj myślałam o Tobie w Krakowie za kazdym razem jak przelatywał samolot :) kiedy wróciłaś ??? pewnie sie bałaś ...biedactwo ...ja bym sie okropnie bała :(

No w środę raniuśko wróciłam, Ew-ciu...

Dziękuję Ci, kochana, za dobre myśli, napewno pomogły mi przetrwać ten lot. a nie było łatwo.

 

Pisałam już, że uważam, iż Lech Kaczyński nie powinien zostać pochowany na Wawelu.

Trza miec umiar, mocium panie. :mad:

 

Jednak uważam także, iż te gromadne protesty pod oknem kardynała też nie powinny mieć miejsca.

Mozna wysłac maila do kurii i wyrazić swoje zdanie, mozna jakos za pomoca inernetu i platform społecznościowych się organizować w grupy - ale takie rozgłośne, z góry skazane na niepowodzenie, protesty, nie przystoją w czasie żałoby.

Dziwisza na pewno zapamiętam z tego, że był to kardynał, który podejmował ważkie dla narodu decyzje nie licząc się z tym narodem.

Stracił całą moją sympatię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się z Tobą zgadzam Depsiu. Też uważam, że to bardzo zła decyzja. Tak zła, że jej autor już się jej wstydzi i nie chce do niej przyznać. Żenujące są te przepychanki "to nie ja zdecydowałem, to nie ja chcielem, to nie ja proponowałem". Nikt tego nie wymyślił??? Nikt nie zaproponował? Dziwisz się zgodził, ale już nie pamięta, kto prosił??? Niby wspomniał, że rodzina, ale kto z rodziny, to już nie wie. Na pewno nie brat i nie córka (też się odżegnali). To kto? Cioteczna siostra kuzyna wujka? No żenada kompletna. A co do protestów też się zgadzam. Były niepotrzebne w tej formie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyniosłam klamkę do całowania

http://erasdrzwi.pl/wp-content/uploads/2009/08/klamka12.jpg

 

Jestem, jestem, ale przez parę dni dość późno wracałam do domu i już sił nie miałam.

Trochę słońca mam wreszcie, chociaż wczoraj rozpalałam od rana w kominku, bo duło jak cholera i do tego wilgotno i chłodno było!

Uwierzycie mi, że lis wlazł na nasze włości???!!!:jawdrop: No szedł skubany spacerkiem przez środek podwórka i miał w głębokim poważaniu moje "kszy kszy" z okna!!! Jak pragnę zdrowia, takiego bezczelnego lisa jeszczem nie widziała:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...