Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czeeeść!

Problemy... Ja mam takie problemy od 3 lat, jakieś 3 minuty na każde przeładowanie.

Ty nie jęcz, Ty nadawaj, ciotka. :D

 

Depsia, Ty to lepiej na mnie nie nalatuj, bo tam wstąpię w drodze do Szprotawy:evil:

 

 

no!!!!!

 

Wezmę to na klatę, Dochtór, dawaj!!!

Sołtys mówi, że też się nie boi! :p :lol:

W końcu kieckę dobrze schowałam. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles, Ty się normalnie Boga nie boisz, skoro odważyłeś się wysnuć publicznie takie podejrzenia :eek::jawdrop:;)

Dochtór, no ruja aż wstyd, ale mówię Ci ... modrzew puszcza się już na całego!!!!!!

 

Gwoździku, mój Ocynkowany Przyjacielu co też Ci do głowy przychodzi???!!!! http://www.emotka.pl/emotikony/emocje/151.gif Jakżebym śmiała ... no chyba, że wiesz, za co bym mogła ....http://www.emotka.pl/emotikony/emocje/144.gif

 

Pracuję na Firefox'ie ... dziwne cuda mi się z Forum dzieją ...

Idę robić zdjęcia kuchni, bo tu jakieś dziwne domysły krążą...http://www.emotka.pl/emotikony/emocje/116.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to i dobrze, że ja taka zalatana ...

 

Tu sudomia i gomoria jakaś :eek:

 

Ruje mają , puszczają się ...potem się podejrzewają (podglądają pewnie miało być ) ...publicznie na domiar

 

Braza się zrobiła nieśmiała i nie wiem za co by mogła ... chyba poszarpać ... tak myślę ( nie wierzę ... Jamles ma koronkowe stringi :jawdrop: )

 

Nawet Depsia ma ruję ... Dochtora na klate bierze ... ( znaczy galanty ma biust pewnie ... ) a skoro kieckę schowała i żywo nago lata - pewnie nie żartuje ...

 

I czym że był ten niewinny lejek w porównaniu do tej rozpusty ha ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kto Ciebie, Jeżysia, powiedział, że nago? :jawdrop:

Ja Dochtora kieckę schowała, nie swojo!

Najwyżej Dochtór będzie goło latał, ja ta nie wiem. :cool:

Braza, że w stringach, to u niej zwyczajnie tak, tak ma. :D

No wiesne zaklinamy, coby przyjszła, nie? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj całe dwa stopnie za oknem i na samą myśl o Waszym lataniu w poprutych stringach albo nago, to mi się zimno robi! Ludzie, odziejta się! Taż niewyjściowo wyglądacie tacy fioletowi z zimna! Braza, a Ty masz chociaż te stringi pod kolor sinej skóry?

Depsia, mówisz, że to zaklinanie wiosny ma być? No to może ja się też poświęcę i puszczę (w puszczę)??? No bo takiej pogody to ja mam zdecydowanie dosyć!!!

Dochtóra widziałam i wyglądał zdecydowanie na faceta. O orientację lub dezorientację nie pytałam, więc ręczyć nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżysia, bo Dochtór, jak sama nazwa wskazuje, to facet. :rotfl:

Ale czasem lubi se w kiecce polatać albo pacjentki na specjalną wizytę w gabinecie zaprosić, na czerwoną kanapę... :lol2:

Też swego czasu bywałam na oddziale, a jakże, chociaz na kanapę nigdy mnie nie wziął, najwyżej na przegląd czasem.

Stare dzieje forumowe, kochana... :lol:

Polecam wątek "Dochodzą do końca" na psychologu. ;)

I Brazie się zdarzało też bywać... :lol2:

 

To bardzo wesoły oddział był!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, dawne dzieje, we wspomnianym wewątku dawnymi czasy taczką pomykałam, co na zakrętach nie wyrabiała,

bo skrzywiona była od tej dziurawej gumy, co jej sam Seluś rady nie dał. Ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżysia, bo Dochtór, jak sama nazwa wskazuje, to facet. :rotfl:

Ale czasem lubi se w kiecce polatać albo pacjentki na specjalną wizytę w gabinecie zaprosić, na czerwoną kanapę... :lol2:

 

Tu mi trąca psychiatrą ...

 

Też swego czasu bywałam na oddziale, a jakże, chociaz na kanapę nigdy mnie nie wziął, najwyżej na przegląd czasem.

 

...Ginekolog ? :o

 

Stare dzieje forumowe, kochana... :lol:

Polecam wątek "Dochodzą do końca" na psychologu. ;)

 

Tu jakby cos z seksuologii ...

 

I Brazie się zdarzało też bywać... :lol2:

 

To bardzo wesoły oddział był!

 

No niemożliwe ... odwyk ?!?

 

 

 

Dawać te stare dzieje ... bo mam wrażenie, że lejek przy was to wymięknie ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...