Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Żadnego kodowania nie ma, Ty Jamles to już taki mądry jesteś, że za dużo wymyślasz;)

Opowiem, a pewnie, czemuuuuu niiiii, jeno mi znowu Forum z lekka głupieje. Teraz mam avatary pośrodku strony a wokół nich tekst ... fajna zabawa...:eek:

Agduś, no ścianka powstała, tam będzie kiedyś spiżareczka! A ta "nowoczesność" to mi się nawet podoba:yes:

Czeeeee wszystkim!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze siedzę, Tolunia, musiałam zejść na dół. Depsia ma rację, do doopy to nowe Forum, wystarczy że kilka minut nic nie zrobię i mnie wywala, muszę się znowu logować. Iiiiieeeetaaaam, ciała dali z tym nowy ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, każdy post który napiszę przed wysłaniem kopiuję, bo mnie wywala notorycznie.

Loguję się ponownie i wklejam szybko to, co skopiowałam. Paranoja jakaś.

I całe to forum jakieś mało czytelne, obce i klimatu dawnego za świecą szukać.

Szkoda, bo to niezwykłe forum było...i te dawne zloty forumowiczów...poezja, co nie...Depesia?

Za oknem kolejna ulewa, czy ten deszcz nigdy się nie skończy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsia ma rację, do doopy to nowe Forum, wystarczy że kilka minut nic nie zrobię i mnie wywala, muszę się znowu logować. Iiiiieeeetaaaam, ciała dali z tym nowy ....

 

Też się o to samo awanturowałam (no nie od razu, tylko gdy przyjść z pomocą długo nie chcieli) http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Confus/pas-ma-faute.gif

a że nie przyszli wcale, poszukałam sama i po prostu kliknęłam w zapamiętaj mnie i pomogło.

 

Forum jest rozdmuchane i nieżyczliwe dla forumowiczów, prześwietla każdego niemal na wylot śledząc każdy nasz ruch i za stworzenie takiego monstrum mam do redakcji największy żal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, znowu! Zeszłam na dół włączyć zmywarkę, zapaliłam papieroska i jak mi się zaczęła strona logowania ładować .... matko!!!!

Słoneczko pięknie to nazwałaś "monstrum"!

 

Chyba pójdę zalegnąć, spróbuję rano usiąść może będzie trochę lepiej...

 

Dobranoc wszystkim, miłych snów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......mi znowu Forum z lekka głupieje. Teraz mam avatary pośrodku strony a wokół nich tekst ... fajna zabawa...:eek:

to chyba zaglądałaś na jakieś inne forum, mnie się takie cuda nie zdarzają,

wyloguje mnie tylko jak za długo jestem nie aktywny, przełączę się na jakiś

inny Onet albo sport

Cześć marudy :jawdrop:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, każdy post który napiszę przed wysłaniem kopiuję, bo mnie wywala notorycznie.

Loguję się ponownie i wklejam szybko to, co skopiowałam. Paranoja jakaś.

I całe to forum jakieś mało czytelne, obce i klimatu dawnego za świecą szukać.

Szkoda, bo to niezwykłe forum było...i te dawne zloty forumowiczów...poezja, co nie...Depesia?

Za oknem kolejna ulewa, czy ten deszcz nigdy się nie skończy?

 

Mnie nie wywala, bo ja już na początku tych nowinek kliknęłam, żeby mnie pamietało, za leniwa jestem i za długo się ładuje, żeby czekać jeszcze na ekran logowania.

Ale i tak napisanie czegoś - brrrrr!

Forum jest nieżyczliwe, nieprzyjazne, a dawne zloty...

Oj, rację masz, Tolu, rację...

 

Być może, że prblem w sieci, ale forum powinno byc tak napisane, żeby dobrze współpracowało z każdą siecia, nie tylko z tą szybką. Dawne forum umiało. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...