Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Mi co prawda się takie rzeczy nie dzieją ale i tak tęsknię za poprzednia wersją forum. Nowe jest wolniejsze, mniej czytelne. Dużo niepotrzebnych rzeczy. Ograniczenia na zdjęcia i nawet buźki. I denerwuje mnie ten pasek szybkiego dostepu na który trzeba precyzyjnie mysza najeżdżać żeby coś innego nie włączyć.

Na koniec zostawiam sprawę dzienników..... Jesli mają byc tylko w formie blogów to wszystko zmierza ku temu, żeby i nasze komentarze ograniczyć a moze i zlikwidować. Te komentarze w blogach to nie jest swobodna wymiana uwag. Szkoda. Wszystko zmierza ku temu, zeby naszą bytnosc na fm ograniczyć. Tak to widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jamles, ja Ci Chopie gadam, Ty se srasz w papiury - ja maruda????!!!!http://www.emotka.pl/emotikony/emocje/132.gifhttp://www.emotka.pl/emotikony/emocje/116.gif

 

Pogoda pod zdechłym Azorkiem, ale kupiłam dzisiaj 20 flancy astrów i 30 porów, jeno nie chce mi się iść do ogródka w taką pogodę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi co prawda się takie rzeczy nie dzieją ale i tak tęsknię za poprzednia wersją forum. Nowe jest wolniejsze, mniej czytelne. Dużo niepotrzebnych rzeczy. Ograniczenia na zdjęcia i nawet buźki. I denerwuje mnie ten pasek szybkiego dostepu na który trzeba precyzyjnie mysza najeżdżać żeby coś innego nie włączyć.

Na koniec zostawiam sprawę dzienników..... Jesli mają byc tylko w formie blogów to wszystko zmierza ku temu, żeby i nasze komentarze ograniczyć a moze i zlikwidować. Te komentarze w blogach to nie jest swobodna wymiana uwag. Szkoda. Wszystko zmierza ku temu, zeby naszą bytnosc na fm ograniczyć. Tak to widze.

Też tu coraz rzadziej jestem - trochę ze względów letnio-budowlanych i rodzinnych;), ale w dużym stopniu też przez to ulepszone FM. Wchodzę jeszcze poczytać, ale pisać już mi się tu nie chce - z pisaniem przeniosłem się do konkurencji:D.

W zasadzie to przychodzę tu jeszcze tylko dlatego, że was tam jeszcze nie odnalazłem;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, każdy post który napiszę przed wysłaniem kopiuję, bo mnie wywala notorycznie.

Loguję się ponownie i wklejam szybko to, co skopiowałam. Paranoja jakaś.

I całe to forum jakieś mało czytelne, obce i klimatu dawnego za świecą szukać.

Szkoda, bo to niezwykłe forum było...i te dawne zloty forumowiczów...poezja, co nie...Depesia?

 

Mam dokładnie takie same odczucia:(

 

Przyszłam się przywitać...ino nie wiem czy mnie jeszcze pamiętasz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ehhh Koleżanki .. i Yeti ....macie albo słabe łącze albo problemy z oprogramowaniem ...

 

... albo szukacie usprawiedliwienia ;)

 

Forum działa bez zarzutu ... chociaż - fakt - jest INNE ...co nie znaczy złe ....

 

 

PS. ...ale ja zawsze byłem optymistą ;)

Edytowane przez Gwoździk
dodałem Yeti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....]ja tam do konkurencji się nie przeniosę;)

 

...dla mnie słowo "konkurencja" nie ma żadnego znaczenia ...

 

.. na gwoździu można wprawdzie powiesić chorągiewkę ......

 

.....chorągiewka i owszem ....może się "miotać na lewo i prawo" ...

 

 

 

......ale gwóźdź będzie dalej stał jak stał ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monikach, cześć Zagubiona w Akcji ;) Miło Cię znowu spotkać!

Do konkurencji też nie lezę, nie podoba mi się ton niektórych wypowiedzi na temat Forum Muratora ... to jakby z tym zwierzątkiem "co ryje", które wali do własnego gniazda ...

A na gwoździu to można polegać, oj można:)

 

Próbuję właśnie coś napisać w dzienniku ... może i Gwoździk ma rację z tymi łączami, może to wina Orang'u...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, nie udało się napisac, co z tym tamtejszym dniem, a ja taka ciekawa.

No to idę, dobranoc...

 

Gwoździku - a czemu Ty ciągle zarzucasz komuś szukanie usprawiedliwień?

Ludzie czasami mówią prawdę, nie zawsze szukają wykrętów.

Ja, na ten przykład, juz za stara jestem na takie dziecinne wykręcania. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ehhh Koleżanki .. i Yeti ....macie albo słabe łącze albo problemy z oprogramowaniem ...

 

... albo szukacie usprawiedliwienia ;)

 

Forum działa bez zarzutu ... chociaż - fakt - jest INNE ...co nie znaczy złe ....

 

 

PS. ...ale ja zawsze byłem optymistą ;)

dobrze gada, wódki mu nalać

634050404875348239..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam na forum - otwiera się szybko, pamięta mnie i nie muszę się logować, odpowiedzi wklejają się błyskawicznie (znacznie szybciej niż dawniej), nauczyłam się już tych różnych edycji... Najdziwniejsze jest to, że forum tak mi hula tylko wtedy, kiedy się zaloguję na swoim koncie w kompie. Z Andrzejowego konta już nie - muszę się logować za każdym razem, czasem mnie wyrzuca. A już najgorzej jest na tatitopie - niby się otwiera szybko, loguję się za każdym razem i nie wyrzuca mnie, ale za to strony jakoś dziwnie się otwierają, avatarki są na środku strony, podpisy po prawej, wpisy po lewej, nie ma pogrubionego druku i ciężko cokolwiek znaleźć. A za każdym razem korzystam z Opery. To co jest nie tak z tatitopkiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..

 

Gwoździku - a czemu Ty ciągle zarzucasz komuś szukanie usprawiedliwień?

 

... nie zarzucam ... mrugnięcia nie zauważyłaś?

 

... a tego "ciągle" to już w ogóle nie rozumiem :jawdrop:

.

 

 

dobrze gada, wódki mu nalać

 

... dzięki ... gryfna była :)

 

... To co jest nie tak z tatitopkiem?

 

...Prawdopodobnie musisz wymienić klocki albo i cały zacisk ... Prawdopodobnie jest to nieszczelność układu ....

 

PS. a co to jest tatitopek ? ... bo może ja coś pomyliłem :)

 

Cześć Wam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoździku, ja czasem tak marudzę, no... :oops:

 

Kiedyś już pisałeś, że pewnie się wykręcam i tak mi sie przypomniało, ale to nieważne jest, słowo starej wiedźmy! :oops:

Kuffa, chyba robię się przejrzała. :mad:

I od tego idzie mi na głowę. :eek:

 

No - ja nie chciałabym być w skórze Szanownego, jak Ci sie to okno przypomni, Brazunia. :lol2:

Góra drewna naprawdę imponująca, nie wiem, jak Ty to w 4 godziny sama przerzuciłaś!

Ty - a taczkę masz już???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...