Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dobry wieczór :)

Mniam mniam, widzę że zdążyłam na ucztę :)

 

... ale ty na ciacho wpadłaś nieeee ? żóbrówki nie lubisz ? ;)

 

(powiedz, że nie lubisz bo to za mała flaszka do podziału :D )

 

Słonko ... ja to bym miała z tobą dobrze .... a jak byś mnie rozpuściła ! :yes:

 

Jamles przyszedł ... pomarudzić :cool:

Niech mu ktoś zapoda normalnej kawy bo zgnuśnieje nam do cna ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw mnie wywaliło, potem nie chciało przyjąć z powrotem aż w końcu uzupełniłam dziennik, teraz, po dobrze wykonanym obowiązku zapodaję:

- normalna kawa dla Jamlesa (a ta, w której się kąpiesz, to niby nie jest normalna, co????), ale masz!!!

http://www.fide.pl/img_p/blomus/297/63142.jpg

 

Żubrówka już jest, dzięki czujności Słoneczka:yes:, no to kanapeczka z zieleninką dla Agduś

http://www.inspirander.pl/files/inspiracje/kanapka,sowa.jpg

 

Czy już wszyscy zadowoleni????:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolerancji ... tolerancji ... :mad:

 

Pije sobie człowiek spokojnie kawę a taki ci ... bąka puści na przykład ...:rotfl:

 

Ty to zaraz z grubej rury bąkami nawalasz ... może na głodniaka pływa, albo śniadanko lekkostrawne zjadł to i potrzeby puszczania wiatrów luzem mieć nie będzie .....

 

P.S./ Znowu mnie wywaliło ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee no wiecie co:bash: Jak marudzić, że kawa nie taka, że z bąkami itepeitede to jest komu, ale żeby jakoweś peany popiać nad moimi podejściem do tarasu i cud urody płytkami to już rybka, cooooo:bash: W dzienniku zdjęcia są - niewiele, bo przy nowym forum mój Orange Freedom Pro wysiada, ale są, budowlana Wasza mać!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam, widziałam. Pięknie te płytki wyglądają... z daleka. Z bliska nie widać, ale mam nadzieję, że podziwię je latem z dowolnej odległości i pod dowolnym kątem. Pocieszyłaś mnie w jeszcze jednym - nie tylko ja zmieniam koncepcje (pamiętam tę wyjątkowo piękna, jedyną i najwspanialszą tapetę) jak rękawiczki (Co ja gadam? Częściej! Nie mam tylu par rękawiczek!). Andrzeja doprowadzałam tym do rozpaczy, teraz już tylko powtarza z rezygnacją, że poczeka na OSTATECZNĄ koncepcję i niezmiennie słyszy odpowiedź, że to właśnie TA. Nie wiedzieć czemu, nie wierzy mi! Oburzające.

Podziwiam Twój talent brukarski! Ładnie te kamienie wyglądają.

 

PS Pytanie o moje kwiatki było retoryczne. Nie widziałaś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzeszcz bo w dupę wleję !

 

Oglądałam.

 

Chciałam właśnie napisać, że skoro masz ich w brud ( kamieni) to ja ci chętnie oczyszczę ten brud ... bo mnie ten szlachetny materiał naturalny cholernie potrzebny ... w dużych ilościach. Nico inne oczyma mojej duszy do chałupy mi nie pasuje ( na ścieżki i takie tam kostko-brukowe pomysła)

 

To jak mogę posprzątać :wiggle: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...