Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dawniej ludzie UFO wypatrywali na niebie i nawet niektórzy widzieli. UFO wyszło z mody, znudziło się, opatrzyło... Kto chciał widzieć, już je widział... Nuuuda... No to teraz lud prosty będzie na smugi się gapił z otwartymi szeroko gębami.

 

Nie wiedziałam, że tak dobrze mnie znasz.

 

Powiem Ci więc jeszcze, że jak długo żyję nie widziałam by smugi od samolotów poszerzały się tak szybko i aby tak dokładnie zasnuły niebo, że światło słoneczne stało się jakieś dziwnie sztuczne, jak dekoracja w teatrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko, ja Cię proszę, przecież nie wierzysz, że jakieś tajemnicze siły trują świat i Europę, prawda? :D

 

Dumna bardzo jestem z Ciebie, Brazunia, że taczkę będziesz miała i kosiarkę - robi się z Ciebie wsiowa gospodyni całą gębą! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko, ja Cię proszę, przecież nie wierzysz, że jakieś tajemnicze siły trują świat i Europę, prawda? :D

 

No skąd ;) Tylko opisałam to, co działo się na moim niebie. Nie były to żadne tajemnicze siły, tylko nietypowe, agresywne smugi z samolotów, które szybko zasnuły niebo.

I chciałabym wiedzieć jakie paliwo spowodowało takie skutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skąd ;) Tylko opisałam to, co działo się na moim niebie. Nie były to żadne tajemnicze siły, tylko nietypowe, agresywne smugi z samolotów, które szybko zasnuły niebo.

I chciałabym wiedzieć jakie paliwo spowodowało takie skutki.

Tu http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=1137 wszystko jest wyjaśnione. Można zresztą wybrać sobie jedno z kilku wyjaśnień...

albo od razu trumnę...

 

Braza, a tę kosiarkę to jaką sobie zamówiłaś? Elektryczną czy spalinową? Taką jeżdżącą, czy model "na ramię broń"?

Jakby co, to Weronika lubi kosić...

 

U nas trawa gnije na łąkach. Zapach jest jedyny w swoim rodzaju... A jutro mają pryskać nas na komary. Z samolotu... Niby nieszkodliwie, ale chyba wieczorem zostanę w domu.

Edytowane przez Agduś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

194235..jpg

 

Przytargałam, może kto skorzysta, ma ładną linię i wygląda na wygodną...;)

 

Dawno temu, gdy byłam małą dziewczynką (no, trochę większą niż mała) a w modzie było UFO to dobie tak myślałam, że fajnie byłoby nawet zostać porwaną przez takie UFO .... przed sprawdzianem z fizyki tak sobie myśłałam ... nie udało się, z fizy załapałam glane jak topola!!!

 

Jamles, siana nie obracałam, ale obróciłam boczek;)

 

Kosiarka będzie spalinowa, ładna, w zielonym kolorze albo w czerwonym, nie pamiętam .... o ta:

http://www.allegro.pl/item1066556086_nac_5w1_kosiarka_spalinowa_s460vy_naped_4_75km.html

Edytowane przez braza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek popytam - czy te urządzenia to jakąś inteligencję mają???? Zazwyczaj wszystkie odmawiają posłuszeństwa w weekend!!!!

Właśnie stwierdziłam, że aparat też się buntuje, nie mogę zamknąć klapki z akumulatorkami:bash:

Edytowane przez braza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)jeśli ktoś potrzebuje brukarza-kamieniarza to się polecam do usług!!! Podejście do tarasu od drugiej strony robię (tak się rozpędłam) i złachana z lekka bywałam!

Superek ten bruk z polniaków. Uwielbiam takie klimaty.

Przyjeżdżaj;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...