Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Domeczku mój Kochany. Narazie nie będę świętowac hucznie!!! Sprawa jest prawie zakończona, ale jak wiadomo prawie ... robi jakąś tam różnicę! Wróciliśmy właśnie od Pani Prawnik i jeszcze parę dni to potrwa - na szczęście to już wykończeniówka :wink:

 

A po Nowym Roku - bo jednak wcześniej raczej nie zdążymy - pojedziemy obejrzeć te działki siedliskowe! Klamka zapadła, jeśli spełnią warunki i spodobają nam się będziemy kombinować, jak je dostać w swoje ręce :D

 

 

Bobowa dziękuję pięknie!!! A przepis na czas na Forum - no cóż ... zdarza się, że zawalam inne sprawy, bo siedzę tutaj :D Ale co tam, ważne, że tutaj właśnie znajduję wsparcie i dobre słowo, a to najważniejsze!!!!!

 

 

Zaraz jadę na koniki, córcię wywiało do stajni już przed 9-tą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich poświątecznie pogrążona w błogim lenistwie!

Koło mnie lata krzycząc przeraźliwie jakaś małpa, a ja spokojnie oddaję się nałogowi. Już nawet zdążyłam zaległe od przed świąt zdjęcia powklejać! A za chwilkę otworzymy salon gier.

Jak tam przemyślenia odnośnie działki i koninki?

 

A co to za nałogi? Czyżby forum??? :lol:

To oczywiste!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć wszystkim, chociaż trochę późno już!!!

Agduś pokonałaś mnie tą małpą :D Super szkoda, że już zepsuta!

Przemyślenia co do działki i koninki pozytywne! Tym bardziej pozytywne, że bank przysłał zaświadczenie o spłacie, a komornik zawiesił egzekucję :D :D

Zaczynamy!!!

Wieczorem małpa odzyskała utracony głos. Chyba da się ją naprawić.

Gratulacje! Teraz ruszycie z kopyta! Już się nie mogę doczekać Twoich relacji z budowy! I pewnie nie tylko ja czekam...

Mam nadzieję, ze aparat sprawny i zaraz po Nowym Roku zobaczymy obszerną dokumentację fotograficzną działki siedliskowej.

Kurczę, normalnie cieszę się, jakby mi kto w kieszeń napluł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza: Strasznie się cieszę, że wreszcie coś zaczyna się klarować. Już nie mogę się doczekać zdjęć z Waszej wyprawy po swoje miejsce. Oczywiście trzymam kciuki, żeby Szanownemu Panu działeczki się spodobały i żeby w końcu przygotowania ruszyły na dobre. Będzie za co wznosić sylwestrowe toasty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć wszystkim, chociaż trochę późno już!!!

Agduś pokonałaś mnie tą małpą :D Super szkoda, że już zepsuta!

Przemyślenia co do działki i koninki pozytywne! Tym bardziej pozytywne, że bank przysłał zaświadczenie o spłacie, a komornik zawiesił egzekucję :D :D

Zaczynamy!!!

 

brazunia radość mnie ogarnęła ogromna na takowe wieści. :D Przy taaaaakim wsparciu nie było mowy o porażce. :) To wiadome... :lol: :D

Łączę się z Tobą w tym szczęściu http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/szczescie_11.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Kochani, wybaczcie mi milczenie, ale późno bardzo wróciliśmy!!!

 

Dzięki, dzięki, ale Ty Frosio moja bierz ze sobą jednak ten śliniak!! Zbyt wczesne zaprzestanie plucia może nam nie posłużyć :D :wink: Wytrzymaj jeszcze troszkę!!!

 

Sylwester w domciu, ale kole północy chyba wybierzemy się na molo - córcia zgłosiła akces wypadu w tym kierunku i chociaż wnerwia mnie chwilami do granic wytrzymałości, to pewnie damy się namówić !!! Jak dam radę porobię zdjęcia z powitania Nowego Roku nad samiuśkim brzegiem morza!!

I oczywiście jadąc na dzialki nie zapomne o aparacie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcz nigdzie nie byliśmy, nie było czasu - kończymy sprawę z komornikiem!! Jeśli zdążymy to do Gminy pójdziemy w poniedziałek a reszta po Nowym Roku. Na pewno zdam relację!!

 

Co to jest ODR?? :roll:

Brazunia, już Ci mówiłam, bardzo ważna dla Was instytucja - Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Proszę natychmiast w necie znaleźć ten najbliższy, udać się tam i wyłuszczyć wszystko, co pisałaś mi na maila - tam udzielą wyczerpującej informacji i wszelkich rad, bo to jest właśnie ich praca - doradztwo rolnicze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcz nigdzie nie byliśmy, nie było czasu - kończymy sprawę z komornikiem!! Jeśli zdążymy to do Gminy pójdziemy w poniedziałek a reszta po Nowym Roku. Na pewno zdam relację!!

 

Co to jest ODR?? :roll:

Brazunia, już Ci mówiłam, bardzo ważna dla Was instytucja - Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Proszę natychmiast w necie znaleźć ten najbliższy, udać się tam i wyłuszczyć wszystko, co pisałaś mi na maila - tam udzielą wyczerpującej informacji i wszelkich rad, bo to jest właśnie ich praca - doradztwo rolnicze!!!

 

Prezent odebrałam i zapisałam w ulubionych, a w poniedziałek przejdziemy się do gminy, bo to chyba w tym samym miejscu jest - Gmina i ów ZODR :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...