Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cały czas myślami byłam, ale karta graficzna zaniemogła ... lekarz nie mógł sobie poradzić z jej chorobą;). W tej chwili komputer pracuje bez kart, jakoś sobie radzi, ale ma straszliwie obciążone RAM-y (cokolwiek by to nie znaczyło) no i grafika jest z lekka do kitu ... Grunt jednak, że kontakt ze światem mam!!!! Nie wiem tylko, czy uda mi się zgrać zdjęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeee wszystkim! Późno, bo późno, ale lepiej późno niż wcale ... Nadal nie mam karty, jeszcze nie dotarła. Ogólnie nuuuudyyyy straszliwe, kasy nie ma to i nie ma za co robić tego, co mi się uwidziało, ale ... jakoś to wszystko się kręci.

 

Agdusie niestety pojechały ... już w sobotę, Bitwy pod Grunwaldem Im się zachciało ... też coś:eek:. Mówiłam, że ja Im mogę taki Grunwald tu zrobić, że pokolenia całe będą o tym wspominać, ale nie ... pojechali no i ... ale to już Agduś pewnie opowie..

Jutro za to mają Gagatki przyjechać - szkoda tylko, że na krótko ... ale cieszę się, że w ogóle dotrą.

 

Kocham Was cały czas niezmiernie ... duże buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kciuki dzięki, pewnie się przydadzą ... chociaż ja osobiście dawno takiej czarnej dziury nie widziałam ...

 

Komputer mam jeszcze bez karty i bez RAM-ów, tak że dość ciężko mi się wszystko otwiera. Może uda mi się w dzienniku jakieś zdjęcia wrzucić ...

 

P.S. Znowu mam wszystko poprzestawiane: podpis i linki po prawej stronie, avatar skacze po stronie jak konik szachowy ... nie wiem, czy to wina mojego komputera, czy tego forum ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz za sobą już niejedną wielką dziurę i jesteś zaprawiona w bojach, niełatwo Cię złamać, więc wierzę, że dasz radę, jak zawsze.

Kciuki trzymam niezmiennie, na pewno pomogą, zobaczysz.

Będzie dobrze, na pewno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzieliłam trzmielinę u siebie. To krzewinka płożąca. Jak pociagniesz mocniej za gałązkę to zobaczysz, że te które leżą na ziemi mają malutkie korzonki, którymi się wczepiają w ziemię. Ja urywałam taką gałązkę z korzonkami i sadziłam w nowe miejsce przysypując ciut głębiej ziemią i podlewając. Praktycznie wszystkie mi się przyjęły i po 2 latach sa juz całkiem spore.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Czy ktoś kiedyś wygrał z bankiem???

 

Brazunia jeśli Cię to choć trochę pocieszy to wlasnie skończyłyśmy walkę z bankiem o... wypłatę pieniedzy rodziców po śmierci taty. Wszystko trwało ponad miesiąc. Nie znali procedur, nie wiedzieli jakie chcą dokumenty, nie umieli załatwić sprawy. Po kilka razy kserowali te same dokumenty. Przełom nastapił w chwili, kiedy niekumaty pan z Millenium poprosił nas o aktualne.......................... oświadczenie zmarłego taty o wspólnocie majątkowej z mamą...... No poniosło nas ale chyba każdego by to wkurzyło. Mama straciła kilka tys. zł przez tę ich niekompetencje. W końcu wypłacili ale i tak źle bo niezgodnie z zapisami notarialnymi. Już nie mamy siły tego prostować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mija 9 miesiąc od chwili złożenia dokumentów (wszystkich, jakie były w rozpisce) o udzielenie kredytu konsolidacyjnego. Gdybym w tym czasie zaszła w ciążę, właśnie powiła bym śliczne dzieciątko, a kredyt nadal nie został w całości wypłacony. Jestem w szoku! Od momentu wydania pozytywnej decyzji o udzieleniu kredytu minęło 5 miesięcy! 2 miesiące zmarnowało nam właśnie Millenium nie wydając zaświadczenia o wysokości sald konsolidowanym pożyczek - rzecz, którą ja napisałabym w ciągu 3 minut! Kolejne 3 miesiące to kopanie się z koniem i żądanie przez PKO Hipoteczny dokumentów, które od dawna mieli już u siebie!!! Drugiej transzy kredytu nie ma i długo nie będzie! Do tej pory przez działania tych dwóch banków straciliśmy około 15 tysięcy!!! Mieliśmy płacić 2 tysiące mniejsze raty a płacimy większe !! Czy można z nimi walczyć???

 

Z tym oświadczeniem to przegięli, jak pragnę zdrowia!!!!:jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba też usisz zacząć CODZIENNIE dzwonić i nachodzić bank.

Zacznij też mówić coś o mediach, że chyba będzie fajna antyreklama ich kredytów.

Ja kiedyś napisałam maila z jobami pewnej firmie, która regularnie spamowała mi skrzynkę, przysyłając swoje oferty.

Kilkakrotne prośby nie skutkowały, odpisywali mi wręcz drwiącym tonem.

Do chwili, kiedy napisałam, że w takim razie podam treść ich maili na forum muratora, jednym z największych forów internetowych w tym kraju i dokładnie opiszę, jak to mi spamowali.

Wili się w przeprosinach i natychmiast przestali.

 

Może bank też by się bał takiej antyreklamy na fm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...